hollandada yasayipta bebek ozlemi cekenler buraya

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve prensesinannesi3 tarafından 29 Aralık 2009 başlatılmıştır.

29 Aralık 2009
    Konu Sahibi : prensesinannesi3
  1. prensesinannesi3

prensesinannesi3 karakizim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm kizlar, ben hollandada dogdum buyudum ve suandada evliligimi hollandada surdurmekteyim. 1 tane kizim var ama ikinci bebegimin olmasini deliler gibi istiyorum malesef olmuyor. doktor bana 1,5 sene sonra seni hastaneye gonderebilirim demisti fakat benim nekadar israrli oldugumu gorunce 1 sene sonra gonderdi. ocak ayinda randevum var hastanede neolucak neyapicaklar. cok merak ediyorum acaba daha once hollandada tedavi olanlar varmi nasil oluyor ne oluyor. CADIARZU merak ediyorum.

benim adetim her ay 2 veya 3 gun gecikir bazen 4 gun ama nadir. ve kasiklarim cok agri yapar sol alt karnim cok agri yapiyor ve kasiklarimdan dan ust bacagima vuruyor agrisi. bir sorun var bence ama ne oldugunu anlamis deyilim. aslinda turkyeye gelipde muayne olmakda gecmiyor deyil aklimdan. cunki bildiginiz gibi turkiyemizdeki doktorlar daha tecrubeli ve bilgili bu konuda.turkbayragi esim buna gerek yok diyor yaza izine gidince gideriz diyor ama ben ikinci kez anne olmayi o kadar cok istiyorumki anlatamiyorum. o duygulari tekrar yasamak istiyorum. hadi gurbetkuslari burda dertleselim bekliyoruma.s.

2. 17 Şubat 2010
  3. kardelen086

kardelen086 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    bende hollandadayim
    benim hic cocugum yok olmuyo 2 senedir
    tupbebek diyo doktorlar ama biz istemiyoruz bakalim herseyin hayirlisi

4. 17 Şubat 2010
  5. prensesinannesi3

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    neden tup bebek istemiyorsunsebebi ne benim dayimda yengemle tupbebek sayesinde evlat sahibi oldular tabiki once allahin izniyle

6. 1 Mart 2010
  7. gofret1

gofret1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    turkıyeye gıtmene gerek yok hollandada bılıyorum muayene ıcın ancak ev doktoru sevk yapıcak sevk yapıyolar baska bısey yaptıkları yok belcıkaya gıdebılırsın turkıyeden profosro yucel karaman gelıyor ayda bellı gunlerde belcıkaya muayenesı 80 euroydu fılm ısteyebılır senden cektırırsın ne oldugu cıkar ortaya bendede yapısıklık cıkmıstı

8. 1 Mart 2010
  9. gofret1

gofret1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba tuplerınmı tıkalı tup bebek neden dırek dıyolar fılm cektılermı sana

10. 2 Mart 2010
  11. umutx

umutx Umutsuzluk Ölüler İçindir Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba,

Ev doktoru seni hastanye yolladi anladigim kadariyla.. Jinekolog seni muayne eder. Sonrasi sana hormon testi yapar( birkac kucuk sisecik kan aliyorlar), belki ayni zamanda esininin spermlerine bakarlar.

Eger bir problem yoksa, rahim filmi HSG/ laparoskopi+hsg yaparlar. Senin agrilarin oldugu icin sanirim direk laparoskopie+hsg yaparlar. Ordada bir sorun yoksa 6 ay daha beklemini isterler bizim gibimirmirmirmir. Eger sorun ordaysa tedavi+tup bebek/ IVF yaparlar..

Bence burda biraz daha netlessin hersey ondan sonra TURKIYEturkbayragi yi dusun. Zaten yaz gelir o zamana kadar ve senin icin daha kolay olur.

Basarilar.. :ecrin_bebek:

12. 2 Mart 2010
  13. prensesinannesi3

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm
    iyi gunler

14. 2 Mart 2010
  15. prensesinannesi3

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar ben doktora gittim ilk muanemde sag yumurtaligimda yumurta olusmustu ama kucuk dedi doktor ve sol tarafimda hic yoktu ve ben ocak ayinda adet olamdim bu ayda adet sancilaraim baslamisti ama bir gun sonra tik yok kesildi suanda hic adet olucakmisim gibi hisetmiyorum kendimi cuma gunu yien gidicem hastanedeki doktora ben sintfransiscus hastanesine gidiyorum doktorumum adi hoof

16. 3 Mart 2010
  17. kardelen086

kardelen086 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    benim esimin kromozomlarinda problem var
    iki senedir hic hamile bile kalmadim
    simdi tupbebek gorusmelerine basliycaz
    biz ilk hollandada deniycez.brdakilerede hic guvenmiyorum ama caresizlik iste

18. 3 Mart 2010
  19. prensesinannesi3

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    caresizlik deme bitanem neolur kimse caresiz deyildir rabbime guven ondan herseyin hayirlsini iste sen hangi hastaneye gidiyorsun hangi sehirdesin ben rotterdam