Homend hangi ülkenin firması? Ürünleri nerede üretiliyor?

Konusu 'Elektrikli Süpürgeler' forumundadır ve sinemisar tarafından 20 Nisan 2012 başlatılmıştır.

20 Nisan 2012
    Konu Sahibi : sinemisar
  1. sinemisar

sinemisar Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    -- Öncelikle başlık açma sebebimi yazayım; bunu bir mesaja cevap olarak yazacaktım ama sonra Google'da bu sorunun cevabını arayan herkesin 1. ağızdan cevabı almalarının ve forumumuza gelmelerinin daha iyi olacağını düşündüm --

Bir mesajda "Homend Alman malı" yazıyordu. Bense bir sitede Türk firması olan İndex firmasının markası olduğunu okumuştum. ( Bilişimci olduğum için sektörde İndex'in çok büyük bir firma olduğunu biliyorum )

Sitelerinde bilgi ararken "online destek" bölümü gördüm, yazdım anında cevapladılar. Ve benim bildiğim gibi olduğunu teyit ettiler.
    Homend Türk firmasıymış ve ürünlerinin bir kısmı burada bir kısmı uzakdoğuda üretiliyormuş.

Sitede yazdığına göre bazı ürünlerinde Alman ve İngiliz firmalarla çalışıyorlar.

Aşağıda online destek'ten yaptığım görüşme var. Görüşmeyi yayınlama izni aldım ama temsilcinin ismini sildim.

$homend-turk-malı.jpg

2. 21 Ekim 2012
  3. simka_3

simka_3 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sinem hanım Blender seti alacağım için bende sizin gibi merak edip homend hangi ülkenin malı diye arastırmıstım fakat bulamamıştım sayenizde öğrenmiş oldum bu konuda bizi aydınlattığınız için teşekkür ederim...:KK46:

4. 22 Ekim 2012
  5. sinemisar

sinemisar Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkür ederim.. Çok mutlu oldum.
    Alacağınız ürünü paylaşığ memnuniyet durumunuzu da berlirtirseniz bizi de yönlendirmiş olursunuz...

6. 21 Ağustos 2014
  7. seln3333

seln3333 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    homend türk ve uzak doğu firması bilginiz olsun arkadşlar

samyeli34 bunu beğendi.
  8. 2 Eylül 2014
  9. zehrabicer

zehrabicer Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    evet arkadaşlar homend türk firması daha önceden bende çok araştırmıştım. çeyiz alışverişi zamanları :)

10. 2 Eylül 2014
  11. zeyzey3428

zeyzey3428 Lavanta koksun Üye

Beğenileri:
    182
    Ödül Puanları:
    43
    Homendin cay makinesi ve mutfak robot takıımını kullanıyorum çok memnunum çaycım su kaynağında haber veriyr :KK50: