Hoodia Gordonii Yasaklandı

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Yeliz tarafından 5 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Şubat 2008
    Konu Sahibi : Yeliz
  1. Yeliz

Yeliz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    hoodia gordonii isimli ürün sağlık bakanlığınca yapılan denetlemeler sonucu bugün gelen bir yazı ile yasaklanmıştır.kullanan ve kullanmayı düşünen arkadaşların dikkatine.ayrıca elinde bu üründen bulunan eczaneler ürünü aldıkları yere iade edebiliyorlar....
    bu konu daha önce açıldıysa kilitlenebilir...saygı ve sevgilerimle....

2. 5 Şubat 2008
  3. neyra

neyra Guest

yeliz cok tesekkurler acaba neden yasaklanmıs buna daır bır bılgın var mı? nasıl bır yan etkı yapıyor acaba?CADIARZU
    ben de kullanmıstım,ancak ıse yaramadı dıye bıraktım ıyı kı bırakmısım :1closedeyes:

4. 5 Şubat 2008
  5. Yeliz

Yeliz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    onunla ilgili bilgi vermediler ama öğrenirsem yazarım...

6. 5 Şubat 2008
  7. alizem

alizem Guest

yaa çok sinir oluyorum böyle madem zararlı neden satılıyordu bende yeni almıştım.kullanıyordum işede yaradıydı oooooooffffffffffffff

8. 5 Şubat 2008
  9. Exorcist

Exorcist Pantolonlu Bulut Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    286
    ya ben bunu anlamıyorum
    ben burda bas bas bağırdım bunu kullanan var mı? kullanan arkadaşlar burda paylaşabilir mi diye kimse sesini çıkarmadı
    şimdi de kalkmış ya ben yeni kullanmıştım, aaa ben daha önce kullanmıştım işe yaramamıştı
    yani bunu daha önce burda paylaşmak bu kadar mı zordu,
    bu diyet konusunda kimsenin samimiyetine inanmıyorum çok yazık
    :kızgın::kızgın::kızgın:

10. 6 Şubat 2008
  11. alizem

alizem Guest

canım ben daha başlayalı 1 hafta oldu evde değildim kayınvalidemdeydim.orda net yoktu yeni geldim eve baktım bu yazıyı gördüm.konuya yazacaktım.bu sabaah içmedim korkttum lidayıda kullanmışltım.çok sinir oluyorum neden yasaklanacaksa eger kullanmaya izin verilipo satılıyotr

12. 6 Şubat 2008
  13. Exorcist

Exorcist Pantolonlu Bulut Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    286
    ben lida kullandım ama hiç bir zararını görmedim yan etkisini de ve 12 kilo verdim ama eşim ve ailem kullanmama için çok ısrar edince bıraktım burayı zaman zaman takip ediyorum fx15 ide denedim ama bir sonuç elde edemedim hoodia yı görünce ve ilk yazılanları bir deneyeyim dedim üstelik burda reklamı vardı reklamdan ulaştım sipariş verdim ama sonra buraya yazdıkça cevap alamadım kimsenin sesi çıkmadı

lafım sana değildi canım ama daha önce de aynı şey oldu burda görüyorum yazılanlara güvenip bi deneyeyim diyorum hoş deneye deneye deneme tahtasına döndük o da ayrı bi konu da bir anda herkes ortadan koyboluyo bu durumda insanların samimiyetine nasıl güvenilir ki

14. 7 Şubat 2008
  15. alizem

alizem Guest

sitede hoddianın reklemı hala var.bende işe yaradı eczacıya danışmak lazım aldıgım yer eczane soracam oraya bugün telefon açıp

16. 7 Şubat 2008
  17. Yeliz

Yeliz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar bende eczanede satıyordum bu ürünü ve buradada onunla ilgili bir konu vardı daha önce yanlış hatırlamıyorsam.kendim kullanmadım sadece kullananlara bilgi vermek için açtım burayıda...

18. 7 Şubat 2008
  19. oya_kayra

oya_kayra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Google da dün arattim herhangi bir habere rastlamadım. Yasaklanması ile ilgili siz nereden öğrendini? Ecza-Koop yada Eczacılar Odası'ndan mı?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.