hoppala konusunda yardım

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve ozihamis tarafından 14 Ekim 2009 başlatılmıştır.

14 Ekim 2009
    Konu Sahibi : ozihamis
  1. ozihamis

ozihamis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bebeğim 4,5 aylık. hoplatınca çok mutlu oluyor. ama kendileri 9 kilo ve ben de sürekli yapamıyorum.1) bu hoppala denen şey benim yerimi tutar mı?
    2)erkek bebeklere zararlı diyorlar ,aslı varmıdır.doktoruma soracaktım ama 6. ayda gel dedi. bunun için telefon etmek de olmaz şimdi.
    3)bu tavana mı asılan bişey. yani mekanizması nasıl?
    4) kaçıncı aydan itibaren?
    5)hangi marka?
    şimdiden teşekkürler.

2. 14 Ekim 2009
  3. aycann

aycann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    fisher price sevimli gezegen jumperoo kesinlikle çok güzel tavsiye ederim

4. 6 Ocak 2010
  5. bitanecim

bitanecim NuTeLL@ TadiNd@ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrhba evet ondan bende almak istiyorum, net te gorup begenmi$tim bugun magazada gordum resmi kadar guzel degilmi$, renkleri çok soluk geldi bana.. fakat ozellikleri kesinlikle çok bebi$i eglendirecek zihnini açacak aktiviteler çok.. yalniz benimki 6 aylik oldu, 12kg a dek kullanilirmi$ :ecrin_bebek: seninki kaç aya dek kullandi veya kullaniyor ?

6. 8 Ocak 2010
  7. demircik

demircik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    valla bana kayınpederim almış oğlum 5 aylıkken almıştı bnm bebiş on aylık oldu hala cesaret edip kullanamadım kapı pervazına asılıo bnmki önünde ses çıkaran oyuncakları fln var ama ben güvenlik açısından korktum kaldırdım yepyeni duruyo valla kullanıp memnun kalan varsa yazsında bende kullanayım :)))

8. 8 Şubat 2010
  9. manolya1

manolya1 Guest

Slm canım bence ıthal casual hoppala var cok gÜzel ve gÜvenlı bebıŞım cok hoŞuna gıdıyor ve mÜzıklı tavsıye ederım

10. 9 Şubat 2010
  11. helin25

helin25 Guest

hopala olmasada olur bence ama bebekler 3 .4 aylık oldumu seviyor diye bilirim