Hoppala ve Yürüyüş Arabası Kullananlar

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve Green33 tarafından 5 Haziran 2010 başlatılmıştır.

5 Haziran 2010
    Konu Sahibi : Green33
  1. Green33

Green33 oğluşunun annesiii Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar ben oğluma hoppala ve yürüyüş araması almak istiorum ama kullanışlılarmı bilmiorum kulananalr bilgi verebilirlermi acaba hangi markaları aldınız ve kaçıncı aydan beri kullanıorsunuz benim oğlum 4,5 aylık kullanabilirmiyim acaba birde bu hoppalalar duvara nasıl monte edilior bilen varmı acabaa

2. 5 Haziran 2010
  3. ozzee

ozzee Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    bunu bende sormuştum canım ama cevap veren pek olmadı..millet kullanmıyomu ne anlamadım.benim kızım 4 aya yakın..ne alacağımı bilemiyorum

4. 5 Haziran 2010
  5. susaden

susaden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    norma bir hoppala kullNMANIZI tafsiye etmem kızlar yürüteçe gelince ben dr dediğini sinlemedim oğluma yürüteç aldım ama sizin de işinize yarayacağnı düşünüyoum hpsi bir arada bir yürüteç aldım ben .yani hoppala yürüme yardımcısı ve yürüteç olarak kullanılıyor oldukça kaliteli birşey hopplası çok hoplayan bişe dil sadece yürüdükçe yaylanıyo çok hafif bir şekilde aslında hoppala bile diyemeyiz yani istenildiğinde ayarında kapanılıyor ben çok memnunum sizede tafsiye ederim markası mamalove bir inceleyin isterseniz kızlar .onun dışında normal hoppalanın bebekler için iyi birşey olmadığnı düşünüyorum.birde ficher price hoppalası var oda piyasadakiler gibi zıp zıp dil onuda düşünebilirsiniz

6. 5 Haziran 2010
  7. susaden

susaden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    bu arada bebekleriniz çok küçük çok erken daha kızlar böyle şeyler için 6 aylarını doldurmaları gerekiyor

8. 5 Haziran 2010
  9. Green33

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    çok tşkler canım ben zaten baktım buldum aldım diyene kadar oğlum 8 aylık olour çok kararsızımdır işin içine birde oğlum girince dahada sık eleyip sık dokuyorum bi araştırıcam dediklerini

10. 5 Haziran 2010
  11. Green33

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    şimdi baktım mamalove dediğin marka malesef çin malı canım üretim yerini PRC olarak belirtmişler çin malı zararlı kimse almıor die artık PRC ile kamufle etmeye çalışıorlar

12. 5 Haziran 2010
  13. susaden

susaden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    valla canım oldukça kaliteli birşey ben hiç bir zararını görmedim oyuncakların hepsi çinde üretiliyor zaten ficher price da buna dair ben hep o markayı alıyorum oyuncak olarak onun üretim ywri bile çin ait olduğu ülke ingiltere yani hepsi orda üretiliyo sonuçta kalitesiz dil yani özelikleri güzel sağlam die biz aldık canım tabi sen yinede araştır o zamn ficher price tafsiye ederim

14. 6 Haziran 2010
  15. ozzee

ozzee Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    bu 'tafsiye' kelimesini komiklik olsun diye mi yazıyorsun canım?

16. 6 Haziran 2010
  17. susaden

susaden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    evet komiklik olsun diye tafsiye ettitm genelde insanlar fikir sorduklarında onlara komiklik olsun diye tafsiyelerde bulunurum çok doğru bir tespit olmuş tebrik ederim nasılda tanımışsınız anlamışsınız hemen bravoo valla

Son düzenleme: 6 Haziran 2010
  18. 8 Haziran 2010
  19. Green33

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    canım çok tşk ediorum bilgilerin için bende baktım bayada dediğin gibi herşey çin malı malesef bişi alıcam sonunda