Horlama değil bu, peki ne?

Konusu 'K.B.B. - Kulak-Burun-Boğaz' forumundadır ve marjinalfaydali tarafından 16 Ekim 2009 başlatılmıştır.

16 Ekim 2009
    Konu Sahibi : marjinalfaydali
  1. marjinalfaydali

marjinalfaydali http://www.ispanak.com.tr Üye

Beğenildi:
    51
    Ödül Puanları:
    153
    Merhaba herkese.Benim şöyle bir sorunum var. Eşim 1 sene öncesine kadar uykusunda şiddetli horluyordu.Son 1 senede 6-7 kilo verince horlaması nispeten azaldı, tamamen geçmedi ama, en azından artık gecede sadece 2-3 kez uyanıyorum :1rolleyes: mafoldumben

Ancak şöyle bir sorun daha var, uykusunda sanki ağzında bir şey varmış da yiyormuş gibi gırtalkatn gelen sesler çıkarıyor. Dişlerden gelmiyor bu ses, diş gıcırdatması değil yani kesinlikle. Hani dilimizin arka kısmını üst damağımıza yapıştırıp çektiğimizde bi ses olur ya, işte uykudan uyandıracak düzeyde yapıyor bundan. Geniz akıntısı desem o da değil CADIARZU

Tarif edip zihninizde canlandırabildim mi bilmiyorum. Umarım eşimi bir uyuyan canavar gibi tasvir etmemişimdir :kedi: kaydirigubbakcemile3

Böyle bir durumla karşılaşan, bunun ne olduğu hakkında fikri olan birisi var mı acaba?

2. 25 Ekim 2009
    Konu Sahibi : marjinalfaydali
  3. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    canım oda horlamayla alakalıdır büyük ihtimalle benim eşimde çok horlar ve o bahsettiğin sesleride çıkarır.