hormon değerlerim

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve cansam tarafından 13 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Şubat 2009
    Konu Sahibi : cansam
  1. cansam

cansam Evli,Mutlu,Çocuklu.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba doktor bey

bende çocuk sahibi olmak istiyorum 18 aylık evliyim ve 30 yaşındayım son 5-6 aydır bebek istiyoruz fakat henüz başarılı olamadık.adetlerimde son aylarda gecikmeler yaşıyorum normalde 30-33günde bir oluyordum fakat son 3-4 aydır 35 sonra 34 40 derken aralıklar 48 güne kadar çıktı jinekolojik muaynemde birşey çıkmadı doktorum adetimin 3 günü hormon testi istedi .

hormon değerlerim şöyle; banada yardımcı olursanız sevinirim gittiğim doktor pek açıklama yapmadı yeteri kadar tatmin etmedi beni sizden ricam birde siz değerlendirirseniz sevinmirim.Şimdiden teşekkür ederim.

TSH : 1,04
    FSH : 2,54
    LH : 4,50
    PROLAKTİN: 22,83

Son düzenleme: 13 Şubat 2009
  2. 16 Şubat 2009
  3. mayatupbebek

mayatupbebek Guest

Merhaba cansam,

Belirttiğiniz hormon düzeyleri normal olarak görülüyor. Eşinizin bir tüp bebek merkezinin androloji laboratuarında Kruger kriterlerine göre incelenmiş sperm sayı-hareket ve morfoloji sonuçlarını da bildirebilirseniz daha sağlıklı yönlendirebilirim. Sağlıklı günler geçirmenizi ve doğru-etkili tedavilerle buluşmanızı dilerim.

Op. Dr. Osman Denizhan Özgün
    Maya Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

4. 16 Şubat 2009
  5. cansam

cansam Evli,Mutlu,Çocuklu.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkür ederim osman bey şimdi rahatladım inşallah eşimdede bi problem çıkmaz sonuçlara göre tekrar sizinle irtibata geçicem. iyi çalışmalar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.