hormon dengem değişti PCOS OLDUM!

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve MeleGim tarafından 31 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    31 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : MeleGim
  1. MeleGim

MeleGim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba süleyman bey ben bundan yaklasık 6ay önce size tedavi için gelmiştim....menogonla tedaviye baslamıstık lh değerim 9 ile size geldim ben uyguladıgınız tedaviden sonra bana ohss oldum ve 30dan fazla yumurtam oldu..tedavi yarıda kaldı....farlutal ile adet gördüm.ve benim o adetimde yaptırdıgımda hormon tahlilimde lh dgerim 24 cıktı ne olduysa o tedaviden sonra oldu.bunu söyleyen doktorumda var.bana birşekilde yardımcı olmanızı umuyorum....ben bunu bişekilde halledicem elimde hep tahlillerim var ayları yazıyor.en yakın zamanda cevap bekliyorum.

2. 1 Eylül 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba
    Tabiki bu tür tedavilerden sonra hormon profilinde geçici birtakım değişiklikler olabilir.Ancak bunlar geçici oynamalardır ve zamanla vücut eski düzenine girer.Bence göreceğiniz ilk adette adetin 2 veya 3. günü FSH;LH veE2 hormonlarınıza baktırıp benimle internet aracılığı ile değilde yüz yüze görüşürseniz daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz

iyi günler

4. 3 Eylül 2010
  5. MeleGim

MeleGim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yaptırdım süleyman bey fsh 9 lh 24 cıktı

6. 3 Eylül 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba

pco sonradan edinilen bir durum değildir.Doğuştan gelen yumurta sayısındaki fazlalıkla birlikte olan metabolik bir rahatsızlıktır.Bu hormon profiliniz,tedaviye vermiş olduğunuz yanıt(30 follikül gelişimi) pco yu destekler.Eğer istanbul da oturuyorsanız adetinizin ilk 3 günü içinde sizi görmek ve tekrar değerlendirmek isterim

iyi günler

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.