hormon ilaçlarından yüzünde leke olan varmı ?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve AayseA tarafından 28 Nisan 2009 başlatılmıştır.

28 Nisan 2009
    Konu Sahibi : AayseA
  1. AayseA

AayseA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben fostimon diye bir aşılama ilacı kullandım alnımda lekeler oluştu çözümü olan varmı kızlar çok canımı sıkıyo bunlarr.....

2. 30 Nisan 2009
  3. dervis

dervis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    benim de aynen alnımda 1.tüp bebek tedavisinden sonra leke oluştu, eczanelere sordum birkaç eczacıya daha doğrusu, krem önerdiler ama ne yapacağımı bilmiyorum, sadece şu an dışarı çıkarken çok yüksek koruma faktörlü güneş kremi sürüyorum yüzüme.. bu artmasını engelledi.. ama oluşanlar nasıl geçer ben de bilmiyorum.. bir arkadaşımın hamilelikten sonra geçti, bu lekelere gebelik maskesi diyorlar doktorlar, ama benimkisi gebe olamama maskesi herhalde:)

4. 1 Mayıs 2009
  5. AayseA

AayseA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ay bilmiyorum dervişçim fena halde canımı sıkıyo bunlar bende doğal yöntemlere başladım inş işe yarar yoğurtla karbonat maskesi yapıyorum şimdi suna dumankayadan duymuştım bunu 3 gün oldu başlayalı sende dene istersen belki işe yarar teş ederim cevabına değişik formüller bulursan yazarmısın bana?

6. 1 Mayıs 2009
  7. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    selam evet arkadaşlar benıde lekelerle başım dertte..........tedavılerden sonra leke bendede var.....açık tenlıyım cıldım hassas ....ılaçlar fazla ostrojen yuklu.....yuksek faktoer guneş kremı dışarı çıkmadan mutlaka yazkış kullanıyorum.......leke gıderıcı kullandım bıkaççesıt bıraz farkettı ama tamamn malesef geçmıyo.....bıtkıseller çok etkılı değil......doktor genellıkle lazerle açmayı onerıyo..ama bıraz acı verıcı dedı ve tekrar çıkma ıhmalı yıne var dedı....bende krem araştırıuyoum hanıre.....inş bulursanız sızde yazın........hayırlı akşamlar....

8. 7 Mayıs 2009
  9. AayseA

AayseA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inş bir çare buluruz kızlar bi arkadaşım cildiyeye gitmişti ama dr tamamen geçmez demiş naparız bilmiyorum..