hormonsuz sebze-meyve

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve olric tarafından 11 Nisan 2008 başlatılmıştır.

11 Nisan 2008
    Konu Sahibi : olric
  1. olric

olric Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar...hormonsuz meyve-sebze nereden bulacağız???Çilek mevsimi geldi güya ama çileklerin hepsi kocaman yamru yumru ve tatsız...nerden bulacağız tatlı tarla çileği ya da saf,hormonsuz diğer sebze ve meyveleri????

2. 12 Nisan 2008
  3. misskokulumm

misskokulumm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    bence hormonsuzu yada daha az hormonluyu bulmak için daha vakit var mesela erik çıkmış bi kaçyerde ama bakmadan geçiyorum malatyadaki komşularıma soruyorum riğin tam mevsim ne zamansa o zamanı bekliyorum çileğe de hazirandan sonra bakmaya başlarız:)))

4. 12 Nisan 2008
  5. sevcanngxuxzell

sevcanngxuxzell Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu hafta çilek yedim, kocaman ve tatsızdı. biraz daha beklemekte fayda var gibi. erik ise küçüktü sanırım hormonsuz. vala meyvelerin çoğu hormonlu. bende meyve yemeden duramıyorum. napcaz bilemiyorum. eriği antalyadan sordurmuştum mayıs sonunda ordada henüz yoktu. bekleyelim biras.

6. 12 Nisan 2008
  7. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ben daha dün yedim cilegi tadıda kokusuda gayet güzeldi cilegi almadan önce ilk kokusuna baktım mis gibi kokuyodu bir zararı olcagını düşünmedim aldım erik bende görüyorum ama daha olgunlaşmamış biraz daha beklemek lazım ama canım fena halde karpuz istiyor onuda yakın zamanda alıcam vallahi dayanamıyorum karpuzlarda cıkmış zaten a.s.

8. 12 Nisan 2008
  9. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bilmiyorum canım ama bazen alıp yiyorum ne yapalım her şey artık hormonlu ... .