Hortlak Gibi Oldumm.. Yol Yakınken Yardım Edin Nolur (çokresimli)

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve DrBune tarafından 21 Ocak 2010 başlatılmıştır.

21 Ocak 2010
    Konu Sahibi : DrBune
  1. DrBune

DrBune Guest

Merhaba arkdşlar.. Saçlarım değişik bi koyu sarıydı.. Akşam turuncu gündüz sarı oluyodu.. Kuaföre gittim, dedim saçlarım tek renk olsun hoş bi sarı olsun dedim, ama altta balyajlarım olduğu için açamazlardı.. Napabiliriz dedim.. Saçıma silici uyguladılar.. Silici sayesinde alttaki balyajlarım çıktı, ama diğer kısımlar da açıldı iyice.. Bebek sarısı oldu sanırım, platin gibi.. Platin olsa gene iyiydi, resmen limon gibi oldum.. Hani limonun dışı da değil, dışı gene sarı.. ıçi varrr ya beyazımsı bi sarı.. Nolurrrrrrrr yardım edin imdaaaaattt mafoldumben

En güzeli de, bu silici sayesinde uzun saçlarım zerre kadar yıpranmadı.. Aşağıya fotoğraflarımı ekliyorum.. Nolur yorum yapıp yardım edin nolurrrrrrr :gitme: çok dua ederim sizee... Birtek annemle kardeşim beğendi.. Çevremdeki diğer insanlar kararsızz.. Hortlak gibi oldum resmennn..

Şimdi ben hoş bi sarı istiyorum.. Beyaz gibi durmayan, sarı gibi duranından :) kuaförde yaptırıcam da ne diye tarif ediiim ????

Saçım çok açık olduğundan her renk tutar sanırım.. Tutar di mi kızlarrrrrrrrr ohaoldumsmile

Yorum yaparsanız çok sevinirimmmmm...

ıçimde ukde kaldı bu sarı yaa.. Sarı istiyorum hoş bi sarı.. ılle de sarıııııııı sarııııı sositososito

ya acaba saç diplerimden itibaren her taraf açık olduğundan mı böyle hissediyorum ?? yani dibi çıksa beğenir miyim acaba... yol yakınken yardım edin kızlarrrr... ŞıMDı NAPıM BEN.. :ecrin_bebek:

Bunlarrr da yakından..

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Ocak 2010
  2. 21 Ocak 2010
  3. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    neden canım hortlak gibi oldum demişsin anlamadım saçının rengi çok güzel en sevdiğim saç rengidir ama esmer olduğum için yapamıyorum yalnız sana çok yakışmış.

4. 21 Ocak 2010
  5. yelda85

yelda85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aslına bakarsan güzel olmuş cnım ben beğendim sanada yakışmış...yalnız kuaför açıcı ile açarken balyajlarının daha çok açılacağını bilmesi gerekirdi bence yinede değiştirmek istersen beğendiğin bi sarı saçın fotosunu götür yada kuaförlerde kataloglar vardır onlara bakıp ordan istediğin rengi gösterip yaptırabilirsin.:)

6. 21 Ocak 2010
  7. Blair Witch

Blair Witch DurdurunDünyayıİnecekVar! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    ya ben çok begendım :)
    farklı bır renk olmuş...
    farklı olmuş bence...

8. 21 Ocak 2010
  9. gulsah_grafik

gulsah_grafik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bence çok güzel olmuş canım bu rengi herkes taşıyamaz bence çok hoş ve değişik herkeste olan gibi değil bence elleme :)

10. 21 Ocak 2010
  11. cottonheart

cottonheart Zeynebin annesi Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    süper olmuş bu rengi elde etmek için millet kendini parçalıyor canım sen ne kadara yaptırdın ve orjinal saçın ne renkti

12. 21 Ocak 2010
  13. DrBune

DrBune Guest

ayyyyyy çokk teşekkür ederimm, herkes beğenmişş.. ama canım saçıma açıcı sürmediler işte, ona çok seviniyorum.. açıcı sürülseydi 10 cm den sonrası yanardı dökülürdü.. SİLİCİ uyguladılarr, silici sayesinde eski balyajlarım çıktı ortaya aynen.. balyajsız kısımlar da rengi açılmıştı iyice silici sayesinde.. bi sürü foto ekledim ama arkdşlar gerçekten fotodaki gibi değil aslında.. bildiğiniz beyaz gibi yaa.. platinden de açıkk.. sarı değil.. limonu alın elinize, kesin, iç kısmı sulu olan kısım ne renkse o renk...

ya acaba bana mı garip geliyorrr... :S benim sarım bu değil sanırım.. beyaz olmadığı kesin : ))) napıcam ben şimdi.. hangi sarı tonu dicem.. allahımmmmmm...

sizce dibim gelmiş gibi gidip açık kahve dip boyası mı yaptırim napiim.. saç diplerim çok açık geliyor bana.. -tatlicadiarzu-

14. 21 Ocak 2010
  15. DrBune

DrBune Guest

canım orjinal saçım aşağıdaki gibiydi.. değişik bişi.. sarı tonuydu.. ama ışığa göre değişiyodu.. gündüz sarı akşam turuncu... fiyatı da 70 lira.. kuaförüm boyayı 40 a yapıyodu normalde.. silici için ek ücret alıcaz dedi.. ne kdr dedim.. çok almayız dedi, saçınız açık zaten dedi.. kaşıyla fönüyle 70 tuttu..

kızlar geçen sene saçım o kadar yanmıştı ki.. kütük gibiydi resmen.. bakımlarla düzelttim.. kuaförümden silicinin markasını öğrenicem.. siz de öyle yaptırın eğer ki saçınız böyle benimki gibiyse.. zemin açıksa silici uygulanabilir.. silici de açıyor ancak bir noktaya kadar.. boşuna açıcıyla açtırıp saçlarınızı yıpratmayın.. en az zarar veren açıcı WELLA - BLONDOR muş.. Bayağı araştırma yapmıştım...

16. 21 Ocak 2010
  17. sangs

sangs good girl gone bad ;) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cok guzel olmus tatlım cok dogal gorunuyo bence sevın moralını bos yere bozuosun

18. 21 Ocak 2010
  19. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    ben çok beğendim filiz akının saçının eski sarısı gibi olmuş.yakışmış da bence.saçınla uğraşıp durma geri dönemeyeceğin hale sokarsın.kullan biraz.çevrendekiler seni tanıdıkları için gözleri yadırgamıştır.en iyi yorumu seni tanımayanlar yani biz yaparız.güven yorumlarımıza.zamanla onlar da alışacaktır.