hosteslik hakkında acil yardımm!!!!!

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve Automatic Princess tarafından 7 Ocak 2009 başlatılmıştır.

7 Ocak 2009
    Konu Sahibi : Automatic Princess
  1. Automatic Princess

Automatic Princess boop-a-doop.! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var. hostes olacağım, mülakata çağırdılar ne giymem saçımı nası yapmam nası konuşmam gerekir? ne sorarlar? eğer hostes varsa nolur bana yardım etsin 1 haftam var :sm_confused::bbo:

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Ocak 2009
  2. 7 Ocak 2009
  3. sarxix papatya

sarxix papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım ya tebrık ederım.benımde en cok ıcımde kalan yapamadıklarım arasındadır hosteslık babam yollamamıstı ozlerım senı dıye.bence ceket pantalon yada etek ceket gıy.resmı ol yanı.sacını topuz yap.genelde topuz yaparlar hostesler.yada guzel bısekılde toplat.sorular hakkında bılgım yok.zaten egıtıme tabı tutulacaksınız.ıstersen goggledan bır arat belkı bılgı bulursun.basrılar.....hangı fırma bana yazsana merak ettım.

4. 7 Ocak 2009
  5. AR_YA

AR_YA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    başarılar dilerim canım allah daim kılsın.bence resmi giyin.ve saçını toplat.ve sakin ol heyecean yapma.

srtık tepemizde gezcen kıss:::)
    herşey gönlünce olsun

6. 7 Ocak 2009
  7. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    banka mülakatları da çok ciddi geçiyordu. hostesliği bilemiyorum ama sade, şık ve klasik giyin. makyağı ve topuğu abartma, kendine güvenli ve dik dur, düzgün cümleler kur, heyecanını belli etme derim. başarılar..

8. 8 Ocak 2009
  9. semacasema

semacasema Guest

Canım en yakın arkadaşım hostes.Mülakata giderken muhakkak kumaş pantolon şık bi gömlek giyebilirsin ama en önemlisi ellerin çok çok bakımlı olmalı.Abartısız ama kendini gösteren bi makyaj ve saçlarını kesinlikle topla.Bu saydıklarımın hepsini arkdaşım yaptı ve şu anda hostes hatta şu saatte kazakistanda:))))üç gün sonra dönecek:))hadi başarılar...

10. 8 Ocak 2009
  11. Automatic Princess

Automatic Princess boop-a-doop.! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlarım hepinize çok teşekkür ediyorum, çok heyecanlıyım thy çağırdı umarım olur ya ellerim titriyo resmen heyecandan hepinize çok teşekkür ederim =)

12. 26 Ocak 2009
  13. ela

ela Guest

canım inşallah olur
    bende başvuru yaptım
    ingilizcen çok iyi olmalı aradığı şartlar nedir birde senden duymak isterim.

14. 26 Ocak 2009
  15. Huli81

Huli81 Ve yine hüsran ve aci... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    basarilar tatlim ya bende LH ye gitmistim uzun zaman önce ingilizceden kücük bir oyun yapmislardi bilmem yapilirmi thy da, benim beklemedigim bir olay oldu, heycandan bir iki cümleyi kuramamistim olmamisti yani

16. 19 Kasım 2009
  17. brn989

brn989 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benide cagırdılar allah kolaylık versin valla baya ciddi geçıyomuş mülakatlar benim ingilizcemde okadar iyi degil korkuyorum vallaa cok heyecanlıııyım ne oldu sana cvp geldimi canım başladınmı yoksa mulaktlar nasıl geçti

18. 20 Kasım 2009
  19. peri01

peri01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ocak ayında gitmiş sanırım mülakata yeni değil yanii seni yeni mi cagrdıı thy.ne zman başwurmştuun

Son düzenleme: 24 Kasım 2009