Hotmail hesabımı açık unuttum sanırım:(

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve yorgun savaxsxçxix tarafından 23 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    23 Eylül 2008
    Konu Sahibi : yorgun savaxsxçxix
  1. yorgun savaxsxçxix

yorgun savaxsxçxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar bugün iş yoğunluğundan ve baş ağrısı artı başka nedenlerle kafamı toplayamadığımdan; iş yerimde 5 dakikalığına kullandığım bilgisayarda hotmail hesabımı açık bırakmış olabileceğimi düşünüyorum:mymeka:

Forumda hotmail,e-mail, e-posta ve benzeri şekillerde anahtar kelimelerle arama yaptım ancak bulamadım. çok karşılaşılan bir sorun değil sanırım:1no2: geç saatte ofisi arayıp, ofisi kapatan arkadaşa sordum, kapanmış zaten dedi ama bu sefer de o arada başkası yukarıdan pencereyi kapatarak kapatmış olabilir mi diye endişeleniyorumsenağlama

eve geldiğimde hemen kendi bilgisayarımda açtım, sanki eskiden başka bilgisayarda açıkken açılmıyordu ikinci bir kez diye hatırlıyorum ama hayal meyal, emin değilim.:uhm:

bu konuda bilgisi olan var mı?

2. 23 Eylül 2008
  3. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    canım sen evden actıgın anda o taraf acıksa bıle oturumdan duser , senınkı acık olur, o taraftada baska bı bılgısayardan oturum actınız dıyerek oturum kapatılır

4. 23 Eylül 2008
  5. oferma

oferma Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    Bende ayni anda acilabilir diye biliyorum yani yahoo da oyle eminim cunku esimle ayni anda aciyoruz bazen umarim hotmail de bu sekilde degildir

6. 23 Eylül 2008
  7. yorgun savaxsxçxix

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    her mail servisinin farklı oluyormuş özelliği. erkek arkadaşıma da sordum ama o hotmail kullanmadığı için bir şey söyleyemiyor. farklı olduğunu gmailin, yahoo'nun, hotmail'in vb. ondan öğrendim.

pırlanta84 arkadaşım sen hotmail'den bahsediyorsun değil mi, umarım öyledir!:Saruboceq:

8. 23 Eylül 2008
  9. MutlulukRecetem

MutlulukRecetem EvlendmEkonomiyeCanVerdim Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canim.. bu msn de oluyor sadece.. yani msnde oturum actiysan evde, ofisindeki oturumun kapanmis olacak.. bu kesin.

simdi evden acabildiysen bence bir sorun yok, cünkü diger tarafta kapanmistir zaten.

sana tek tavsiye edebilecegim sey nolur nolmaz sifreni degistir..

10. 23 Eylül 2008
  11. yorgun savaxsxçxix

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşım msn değil sadece hotmail posta hesabımı açmıştım (hatta açmamış da olabilirim dediğim gibi kafam allak bullak ne yapıp yapmadığımı hatırlayamıyorum) eve gelince de yine hotmail posta hesabımı açtım, hatta şimdi okuyunca mesajını msn imi de açtım ama hotmail içini şe yaramaz mı acaba evde açınca :uhm:

12. 23 Eylül 2008
  13. MutlulukRecetem

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    oldugunu sanmiyorum canim.. sen yinede sifreyi degistir hesabinin, böylece bir sorunun olmaz..

14. 23 Eylül 2008
  15. yorgun savaxsxçxix

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    şimdi açıyorum şifreyi değiştirmek için ama bir de şu var beni düşündüren. bazı bilgisayarlarda ayarlara göre bilgisayar kapanıp açılsa bile aynı yerden devam ediyormuş diyorlar. senağlama telefon edip sordum, pencere yokmuş görünürdü gerçi ama uff ufff...

16. 23 Eylül 2008
  17. MutlulukRecetem

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

dogru canim benim pc de de öyle oluyor.. ama bide su var.. zaman asamina ugruyor.. yani 24 saat acik tutamazsin ki.. belli bir süre sonra zaten sifreni tekrar girmeni ister bildigim kadariyla o yüzden dedim sifreni degistir öyle bi durum olsa bile kimse giremez cünkü sifreyi bilmiyor

18. 23 Eylül 2008
  19. yorgun savaxsxçxix

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    ço kasğ ol arkadaşım umarım hiç açmamışımdır ya da kapatmışımdır. bugün böyle tuhaf olunca içime kurt düştü.

şimdi de hotmailin hesap özeti sayfası çok yavaş yükleniyor. ama uyku yok bana aksi takdirde. şifremi değiştireyim de en azından içim rahat etsin biraz :a015:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.