HPV DNA, Smear ve herpes test fiyatları

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve sessizyel tarafından 13 Ekim 2009 başlatılmıştır.

13 Ekim 2009
    Konu Sahibi : sessizyel
  1. sessizyel

sessizyel Guest

merhaba,
    şu anda hiçbir sağlık güvencem yok ve smea hpv dna ile herpes testleri yaptırmak istiyorum. bunlar için önerebileceğiniz bir merkez var mıdır? bu testlerin fiyatları ne kadardır?? şimdiden çok teşekkür ederim cevaplarınız için.

2. 14 Ekim 2009
  3. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bu testlerin fiyatları değişir..hastane ile konuşman lazım..her yerde farklıdır..diğerlerini bilmiyorum ama smear testi 50 tl de oalbilir 100 tlde..net bişi söylenemez.

4. 14 Ekim 2009
  5. mavi_lina

mavi_lina *** FENERBAHÇE *** Üye

Beğenildi:
    602
    Ödül Puanları:
    113
    2 ay önce özel hastanede smear testine 39 tl ödedim. Durumunuz yoksa kadın ve aile sağlığı merkezlerinde ücretsiz yapılıyor. Ama sonucu birkaç haftada veriyorlar.

6. 13 Şubat 2010
  7. PinkFloyd

PinkFloyd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Test fiyatlarını bilmiyorum ama HPV'den korunmak için olmamız gereken rahim ağzı kanseri aşısı fiyatı konusunda yardımcı olabilirim.
    Gardasil toplam altı ay içinde üç doz olarak uygulanıyor ve toplam fiyatı 800 lira gibi. Ama dediğim gibi altı ayda yapıldığı için altı taksitle ödüyor gibisiniz.
    Nereden mi biliyorum? Çünkü daha yeni aşılandım:)

8. 18 Şubat 2010
  9. 06ankara

06ankara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben bu fiyat konusuna, bir başka başlıkta, yazılarına çok değer verdiğim bir kişinin yazdığı mesajı buraya kopyalayarak cevap vermek istiyorum.
    Umarım bir fikir cimnastiği açısından yararlı olur.