hrs ankara sizce nasıl

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve eren21 tarafından 10 Ocak 2009 başlatılmıştır.

10 Ocak 2009
    Konu Sahibi : eren21
  1. eren21

eren21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben ilk tüp bebek tedavim için hrs ankara hastanei prf.dr.tarık aksuya gittim.çok övülen bir yerdi ilk başlarda görüşmelerde size her konuda yardımcı olacaz biz böyleyiz şöyleyiz dendi ama devamı hiç de öyle olmadı..

2. 10 Ocak 2009
  3. eren21

eren21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ilk olarak beklediğim sıcak ilgi ve yardımlardan mahrum kaldım...ilk e2 sonucunu size biz bildirecez dediler ama aramadılar..ben hocayı ve merekzi arayınca da ilgili kimseye ulasamadım ben de sonucu bilmeden ilaca basladım..bu kadar ciddi bir işte bu vurdum duymazlık beni şok etti

4. 10 Ocak 2009
  5. eren21

eren21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    daha sonraki süreçte 20 ünite peregona ilaca ihtiyacım oldu..ilk gidiste ihtiyacınız oldugunda biz size takviye yaparız biz de ilaç var dendi ama 20 ünite gibi küçük bir dozu istediğimde elimizde ilaç var ama bu doz için acamayız dendi..bn de mecburen 300 luk ilacı aldım ve kalan miktar zayi oldu..tabi bu sürecte ilaç arayısım ve cektiğim sıkıntıları bu ilacı kullanan herkes tahmin eder

6. 10 Ocak 2009
  7. eren21

eren21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    asıl en büyük şok transfer gununnde oldu..surec bayrama rastlamıstı hoca biz burdayız siz merak etmeyın demişti bizlere..ama o gün geldiginde tranfer esnasında tarık bey yoktu yerine tanımadıgım bır dr geldi neye ugradıgımı sasırdım...ne yapacagımı bilemedim..son asamada ne yapılabılır kı mecburen trnfer onların ıstedıgı gıbı yapıldı...önceden ne bir haber ne bir özür hiçbirseye ihtiyac duymadılar... yanımda tedavısını cankaya tup bebekte ilgisizlikten dolayı yarım kesen ve butun safhalarda tarık beyın gırmesı sartı ile hrs ye gelen 5. denemesini yapan psikolojik durumu da cok kotu baska bır hasta daha vardı...o da cok üzgündü ona sabah hoca korkudan özür mesajı cekmişti ama bize o mesajı yollamyı bile cok gordü..kakdı ki yollasa ne olur hem ben hem de o arkadas tammen hayalkırıklıgına ugramıs bır sekılde işleme girdik...evet sanki onlara bayramdı da bize degıldi..işimizi gücümüzü sevdiklerimizi bırakır kmlerce uzakta bu tedaviyi hangi sartlarda yaptırmaya geldigimizi takan olmadı...tamamı ile tüccar zihniyetli davrandılar bizlere

8. 10 Ocak 2009
  9. eren21

eren21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    su an belki de transferdeki hata nedeni ile dış gebelik tehlikesi içerindeyim hamile kalamadıgım gibi tüplerimin zarar gormesi ile de karsı karsıyayım...onlarda varsa bir hakkım helal etmiyorum...size soruyorum her merkez böyle mi gerçekten...ikinci denemem için bir merkez arıyorum fikirleriniz bekliyorum...

10. 10 Ocak 2009
  11. EU1

EU1 Guest

hrs de hoca çok yoğun tedaviyi hatırlamasını bırak seni hatırlarsa iyi....adamın bakışları bi acaip oluyordu bazen ben girdiğimde...benim bütün işlemlerime hoca girdi...sonucum negatif...dondurulmuş embriyolarım var oraya gitmek zorundayım...yoksa soğudum...sebebini bilmiyorum...beni sıkan ve acaip hissettiren bişi var orada
    Allah herkese hayırlısını versin...

12. 13 Ocak 2009
  13. nery

nery Independence is happiness. Üye

Beğenildi:
    1.039
    Ödül Puanları:
    103
    Canım üzüldün başına gelenlere..Ben de Tarık Bey'in hastasıydım..Tüp bebek hastası değildim, normal yolla gebe kalmıştım...Bir defa her muayenede Tarık Bey'i en az 1-2 saat bekleyerek başladı çilemiz..Muayeneler en fazla 10 dk sürüyordu..Biz de "bir sorun yok, o yüzden böyle kısa tutuyor" diye avunuyorduk..Bir test yaptırıyorduk, sonucu için size döneceğiz diyorlardı, ne arayan oluyordu ne soran...Velhasıl kelam 25+2 günlük hamileyken rahim boyumda kısalma farketti Tarık Bey..Çok ciddi bir kısalma değildi, ama önlem olarak dikiş atalım dedi..Tamam dedik bizde..En nihayetinde 3-4 dk süren bir operasyonla dikiş atıldı..İşleme 1.800 ytl ödedik..1-2 saat sonra eve döndük, inanın o 1-2 saatin yatak ücretini bile aldılar..Hatta aynı gün yapılan muayene ücretini bile..Bebeğimiz iyi olsun da, önemli değil dedik..Ama eve döndükten sonra şiddetli kasılmalarım başladı..Meğerse bu operasyon kasılmaları başlatabiliyormuş..Ve bunu önlemek için Tarık Bey'in bana ilaç vermesi gerekiyormuş..Düşünün 26 haftalık hamileyim, bana operasyon yapmış ve vereceği ilacı unutmuş..Hastaneyi arıyorum şikayetlerimi anlatıyorum, Tarık Bey lutfedip 6 saat sonra dönüyor bana..O esnada doğum başlayabilirdi, hatta doğurabilirdim bile..Neyse 1-2 kez daha aradım kendisini yine aynı şey oldu..Bu arda ilacı vermeyi unuttuğunu da en son görüşmemizde fark etti..Tabi hiç bozuntuya vermeden, eşine söyle eczaneler kapanmadan alsın, paniğe gerek yok dedi..Allah razı olsun..Ben de dikişin kontrolü için bile gitmedim kendisine..Kesinlikle hakkımı helal etmiyorum..Şu an 35 haftalık hamileyim..Bebeğimi kaybedebilirdim onun ihmali yüzünden..

14. 14 Ocak 2009
  15. EU1

EU1 Guest

sevgili NERY işte bu benim tarık hocayla sorunum...adam ölmüş bitmiş yorgunluktan...baygın balık gibi...ne yaptığını bilmez halde sanki...eee bizde salak değiliz göz var mizan var...insan sinir oluyor tabiii....dondurulmuş embriyolarım olmasa uğramam ama napalım bağlandı elimiz kolumuz...o süreçte neler görücez bakalım...bide şu sinir sekreteler yok mu...sanki first lady herbiri gıcık gıcık tavırlar...hemen parayı istemeler falan...Allahım kullarına muhtaç etme yarabbim bizi

16. 14 Ocak 2009
  17. reisdevrim37

reisdevrim37 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ya kızlar bu kadar kötü demekki orası inan gitmek gelmedi şimdide benim içimden:KK43:(( uff tekrarlayan düşüklerim var ve hangi dr. Gideceğimi bilmiyorummmm:KK43:( ne yapmam gerekiyo sizce gaziye gittim mehmet erdeme çok yoğun hrsye gitmeyidüşünüyodum sizde bu kadar kötüleyince vazgeçer gibiyim şimdi:KK43:(

18. 15 Ocak 2009
  19. eren21

eren21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu konuda tek dertli demek ben değilmişim...Allah hepimize yardım etsin bu paragöz dr ların elinden kurtatsın...