Hrs Ankara

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve ebruozguv tarafından 3 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

3 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : ebruozguv
  1. ebruozguv

ebruozguv Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bu hafta bu hastaneye gittim ve tüp bebek denildi doğal olarak

ama ankara da hep anatolia yı tavsiye ediyorlar
    anatolia da tedavi olanlar ise hakan hocayı ilk görüşme dışında görememekten şikayetçi
    kafam çok karışık yani

tarık aksu HRS ankara nın dr u
    burada tedavi olan arkadaşlardan olumlu ya da olumsuz yorumlarını bekliyorum

2. 4 Mayıs 2008
  3. ebruozguv

ebruozguv Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    KİMSENİN BİLGİSİ YOK GALİBA
    ANKARA DA TEDAVİ OLAN YAŞAYAN YOKMU ŞİMDİ senağlama

4. 4 Mayıs 2008
  5. EU1

EU1 Guest

canım cvp gelir emin ol ama sen bu konuyla ilgili açılmış linkleir ara hatta bend ebakayım sana yardımcı olayım

6. 4 Mayıs 2008
  7. EU1

EU1 Guest

8. 4 Mayıs 2008
  9. Bonadea

Bonadea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Sevgili Ebru hoşgeldin. Biz de Anatolia'yı düşünoyorduk ama bahsettiğin sebebten dolayı vazgeçtik.

10. 4 Mayıs 2008
  11. mumamu

mumamu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gürgan klinikte iyi.arkadaşım ordan bebek sahibi oldu.hacttepede doktoru.timur gürgan.birde genart var. orayada gidebilirsin ön ggörüşme ücretsiz doktorla. çok ilgileniyorlar. bende tüp bebek deneyeceğim senin gibi kararsız kaldım arkadaşlardan biri anotoliada yaptırdı olmadı.bazıları reklam.

12. 4 Mayıs 2008
  13. ebruozguv

ebruozguv Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet çok fazla reklam yapıyor antolia
    ankarada yaşayan bir kaç arkadaşımız para tuzağı demişti
    bizde o yüzden vazgeçtik
    ama şimdi başka şehirlerdeki dr arkadaşlarımız bile anatolia yı öneriyor
    forumlarada araştırma yaptım herkes öngörüşmeden sonra dr u yani hakan hoca yı görememekten şikayetçi
    eğer bütün takipleri hakan hoca yapmayacaksa neden fazladan para vereyim ki ben hakan hoca orada diye istiyordum

bilmiyorum kızlar çok kafam karıştı :bbo:
    tarık hocanın ilk görüşmedeki tavri iyiydi ama sonra sanki o da nasıl olsa bağladık bu işi gibi bir tavır içine girdi :kızgın:
    raporum çıksında bir hayırlısıyla tekrar araştıma yapacağım

ama bu arada sizlerde duyumlarınızı paylaşırsanız sevinirim a.s.

14. 4 Mayıs 2008
  15. EU1

EU1 Guest

maalesef artık çogu para için yapıyor bu işi denemek lazım kesinlikle ben o kapıdan giridğimde harika dediğim dr un ardından kalkıpda bu işi bagladık artık gerisi tamam hissi veren dr a gitmem işin ticaretine düşmüşler resmen eger bencede gittiğin dr u yanında bulamayacaksan ne diye gideceksin ki allah dogru dr u buldursun inşaallah amin

16. 4 Mayıs 2008
  17. EU1

EU1 Guest

ben hrs ankarada tarık beyin hastasıyım. hatta pazartesi aşılamam var. ben olumsuz bir deneyim yaşayınca çok araştırdım üç isme ulaştım. tarık aksu, hakan yaralı, bülent traş. tarık beyi tercih ettim çünkü diğer merkez çok kalabalıkmış. şimidye kadar hiç beklemedim. aşılama uygulamama bizzat kendisi girecek. ağır, efendi bir doktor. sorularını mutlaka sor. ben önce bir ön görüşme yaptım para ödemeden. sonra muayene için 195 ytl ödedim. sanırım bu ay devlet anlaşmaları tamamlanmış.gerekli durumlarda hacettepeye yönlendire biliyormuş. hastane çok güzel.

18. 4 Mayıs 2008
  19. EU1

EU1 Guest

şu aşılama falanda olsun. o esnada tavırları ve davranışları iyice inceleyeceğim. şarlatannada rastladığım için tam olarak kimseye güvenemiyorum. fakat eşimin kişilerle ilgili hisleri güçlüdür. kendisi tarık beyin ağır ve ünvanına yakışır bir havası olduğunu söyledi. hayırlısı olsun.