HRS Hastanesi ve Dr. Tarık Aksu Hakkındaki Düşünceleriniz Neler?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve reisdevrim37 tarafından 13 Ocak 2009 başlatılmıştır.

13 Ocak 2009
    Konu Sahibi : reisdevrim37
  1. reisdevrim37

reisdevrim37 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Kızlar hrs hastanesi ve dr. Tarık aksu hakkında bilginiz varmı nasıl bir hastane ilgililermi yani ne biliyim curcuna varmı dr. Başından savsaklar gibimi muayene ediyor. Ya off bu ay gidicem oraya ama hiç birşey bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim geçen ay gaziye gittim mehmet erdeme adam belki işinde iyi ama çok yoğun olduğu için başından savsaklar gibi muayene etti ne biliyim içime hiç sinmedi çok karışık ve yoğun bir hastane o yüzden bu ay ordan tahlillerimi alıp hrs ye gidicem acaba doğru bir seçimmi:KK43:( cevaplarınız için şimdiden tşkler.

2. 13 Ocak 2009
  3. EU2

EU2 Guest

bence çok doğru bir karar çünkü hasta doktor ilişkisi hepsinden önemli yani anlaşabileceğin seni anlyan ve herşeyi sorabileceğin bir doktor seçersen daha rahat olursun bence

4. 13 Ocak 2009
  5. ROAY

ROAY Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende tup bebek tedavisine başlayacağım ama senin gibi kararsızım.ya tarık aksu yada hkan şatıroğlu na gidecem ama tam karar veremedik.

6. 13 Ocak 2009
  7. EU1

EU1 Guest

vallahi ben size ne yazayım arkadaşlar şimdi...ROAY ile özelden görüşmüştük bu konuda....tarık bey yoğundur...ben çok sıkıntısını çektim bunun...hrs ile ilgili çok başlık açılıyor ama fikir yazan yok...bi ben varım herhalde sitede giden...yani yoğun işte her yer öyle sanırım....biraz daha araştırın...hem gidip öngörüşme yapmakta fayda var...Allah yardımcınız olsun

8. 13 Ocak 2009
  9. reisdevrim37

reisdevrim37 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    sevgili nur krp;
    canım acaba dr. tarık beyle hacettepedemi muayene oldun.hrs ye gittinmi. özelde daha çok ilgileniliyo sanırım. bende gazide mehmet erdeme gittim çok methettiler belki adama iyi ama hiç ilgilenemediki yoğunluktan. bir muayene bir ultrason bir amniyosentez derken adam koşturup durdu saatlerce bekledim beklediğimede değse bari tam istediğim gibi muayene olamadım ve istediğim soruları bile soramadım. şimdi sonuçları almaya gidicem. siz hrs ye gidipte mi ilgi görmediniz acaba yoksa hacettepedemi?

10. 13 Ocak 2009
  11. reisdevrim37

reisdevrim37 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    roaycım zaten ankadara bir hakan şatıroğlu, bir tarık aksu birde ikizler mehmet ve ahmet erdem tanınıyo ama hepsi çok yoğun yaaaaa:KK43:( napcazki kime gitsek ben mehmet erdemi eledim kızlar çokkkk yoğun:KK43:(

12. 14 Ocak 2009
  13. EU2

EU2 Guest

14. 14 Ocak 2009
  15. Rosem

Rosem ****BİRİCİGİM*** Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba canım.
    ben hrs de tarık beye muayene olmustum.hastane cok luks aynı otel gıbı.
    muayene ucretlerı ve tahlıler bayagı tuzlu.sen tup bebek mı yaptıracksın?tup bebede kosullar ne bılmıyorum ama ılk muayene ve tahlıl bıze cok pahalı gelmıstı.
    bu arada tarık bey bızı hemen asılamaya almak ıstedı.henuz hıc ılac tedavısı uygulanmamıstı bana.hemen yumurta gelıstırıcı ılac verıp asılama yapalım dedı.
    bende burdan okudugum kadarıyla hemen asılamaya gecmek ıstemedım.ıyıkıde gecmemısım.
    baska bır doktora sadece yumurta takıbı yaptrdım ve yumurta takıbıyle hamıle kaldım.
    tarık bey tecrubelı bırısıne benzıyor ama ısın hemen kolayına kacmak ıstıyor gıbı gelmıstı bana.
    bırde gercekten cok fazla hastası var.
    sormak ıstedıgın bırsey olursa sana yardımcı olabılırım canım sevgıler..

16. 14 Ocak 2009
  17. ROAY

ROAY Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    rosem arkadaşım bende tarık hoca ve şatıroğlu arasında git gel yaşıyorum.peki sen başka doktor derken kimdi o doktor.

18. 14 Ocak 2009
  19. Rosem

Rosem ****BİRİCİGİM*** Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım baska doktor dedıgım bulundugum ıldekı herhangı bır ozel hastenedekı normal doktordu.
    oyle prof felan degıldı.
    ıcımden bır ses sureklı normal yolla bebegımızın olucagını soyluyordu ve gercektende cok sukur kı oyle oldu.
    tarık bey tabıkıde alanında tecrubelıdır ama ben bıraz kendısını acelecı gordum.belkı yogunlugundan her hastayla aylarca ugrasmak ıstemıyordur,yada onlara asılama felan cok basıt bır ıslem gıbı gelıyordur bılemeyız.ama bızde olan maalesef bıraz kendısını acelecı gordum.
    ha bırde hastanedekı ılgısınden hemsırelerınden felan memnun kalmıstım hatta hemen cep numarasını bıle verıyor.