hsbc magdurları avukat arkadaşlar bakarmısınız

Konusu 'Hukuk Köşesi' forumundadır ve bilmem_ki tarafından 21 Eylül 2008 başlatılmıştır.

21 Eylül 2008
    Konu Sahibi : bilmem_ki
  1. bilmem_ki

bilmem_ki varlığımsın :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar hsbc kartım vardı, almaz olsaydım :kızgın:
    kartın kullanım süresi hazıran da doldu ve kartım kapatıldı borcumu da ödedim ve ödediğim gün müşteri hizmetlerini arayıp kartımın iptalini istediğimi söyledim .
    onlarda kartımın süresi doldugu için zaten kapalı oldugunu ve ben talep etmediğim sürece de yenı kartın verılmeyecegını söyledi ,hatta ben kırıp kıramayacagımı da sordum snra bi sorun cıkmaaz dimi felan diye.
    ve bgn bana ulaşamadıkları için bi sesli mesaj kötükedihüso
    kartımın 4aylık gecıkme bedeli varmış
    asgari 25$ yatırcakmışım son ödemesi de yarınnn:kızgın::kızgın:
    kafayı yıcem nerden cıkar bu borç ,kimisi kartın kullanım ücreti olabilir diyo ,kaldırılmadı mı bu yaa :mymeka:
    ben hukuki olarak ne yapabilirm :uhm:

2. 21 Eylül 2008
  3. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Bu kredi kartı olayını hiç sevmiyorum tamam dikkatli kullanılırsa sorun yok ama bişey almasan bile her ay üyelik parası veriliyomuş yani o ücret kalkmış mı bilmiyorum seninki de öyle bişey olabilir CADIARZU

4. 21 Eylül 2008
  5. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bu anlattıgın olayın çok benzerı arkadaşımında başına geldi. bunu hep yapıyor sanırım bu banka

6. 21 Eylül 2008
  7. Yuhanna

Yuhanna ♥ Shimmer Gold ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Benzer bi olay başıma geldi,yapı krediden talep etmediğim halde bi kredi kartı geldi bundan 3 sene önce adıma,aldım ben de ama bi türlü iptal ettiremedim fırsat olmadı,ama asla kullanmadım da,kartla da kapı flan açmıştım nslsa kullanmıyorum kullanmam die,sora da kesip attım kartı,sora 30 ytl senelik kart ücreti geldi ve ben bi hışımla bankaya gittim,kartı 1 kere bile kullanmadığımı,zaten benim istediğim dışı gönderildiğini söledim,ekrandan baktılar ve kartı hiç kullanmadığım için bu ücretten muaf olduğumu,ödemem gerekmediğini sölediler,ama kartı iade etmeden iptal ettiremiyormuşuz dolayısıyla kartı sadece kullanıma kapattırıp geldim,kartı attığım için iptal ettiremedim,kartın kullanım süresi dolduğunda kendi kendine iptal olurmuşmuş,sen de bankaya git bi görüş,anla neyin ücretiymiş bu, o ücreti ödemeden muaf tutulabilirsin belki sen de

8. 21 Eylül 2008
  9. iptal işini hep uzatıyorlar canım...hsbc hala kredi kartı yıllık ücreti alıyor ...cok karcı bi banka kazıkçı da diyebiliriz.

10. 22 Eylül 2008
  11. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım tüketici hakem heyetine gitmelisin..

12. 22 Eylül 2008
  13. bilmem_ki

bilmem_ki varlığımsın :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet arkadaslar ne ücreti oldugunu öğrendim ve delirdim sabahtan beri hala bi anlamıyorum
    nisan ayında internet üzernden yapılan bi alşverişin -uçak bileti-dolar olarak gözüktüğünü söylediler
    ama bn kartımı iptal ettirecegımı söyledgımde de son kalan borcumu bankaya elden yatrmaya gittiğimde de telefon bankacılığını kullndıgımda da hiç bi şekilde söylenmedi .
    ve işin garip yanı ekstrelerimi istedim bugün onlarda da hiç bi şeklde gözukmuyor.
    hazıran ayında mail adresimi güncellememe ragmen kaydedilmeyıp bnm mailime de ekstrem gelmıyor
    az önce kontrl ettım acaba bilet alınırken mi dolar girildi de bn mı yanlş biliyorum diye ama dolar da girilmemiş offffffffff offffkötükedihüsokötükedihüso
    öyle olmuş olsa bile ekstre tek olmaz mı yanı dolar, euro, try farkeder mi
    para birimine göre mi ayırıyorlar ekstreleri ?? bilen varsa lütfenn acilen cevapp :a015: