HSG filmi çektirenler acil yardım

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve boniibon tarafından 20 Kasım 2009 başlatılmıştır.

20 Kasım 2009
    Konu Sahibi : boniibon
  1. boniibon

boniibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar geçen cuma yani bir hafta önce rahim filmi çektirdim adetimin yedinci günü. ve şimdi ğöğüsler şişte fena haldeyim acaba adetim erken mi olacakkkk:asigim:

2. 21 Kasım 2009
  3. angel_eda

angel_eda rabbim bebeğimi koru... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hsg adet tarihini etkileyen bi süreç değil?stres sebep olmuş olabilir mi acaba?

4. 14 Aralık 2009
  5. eysha

eysha hadi bismillah Üye

Beğenildi:
    173
    Ödül Puanları:
    123
    bende adetimin 4. günü (2 aralıkta) hsg çektirmiştim ama 1 haftadır göğüs uçlarımda aşırı hassaslık oluştu dokunduğumda baya acıyor bu normalmi acaba ?
    hsg çektiren arkadaşlar bilginiz varmı bu konuda ??

6. 14 Aralık 2009
  7. lapaci

lapaci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hsg çektirildiği ay adet erken oluyor diye okumuştum bir yerde.. ne kadar doğru bilemiyorum.. bende 4 aralıkta adetimin 6. günü çektirdim.. ama hiçbir yerimde bir ağrı sızı belirti yok kafamçokkarıştı

8. 14 Aralık 2009
  9. enepInAr

enepInAr Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    hsg testini bende bayramdan hemen sonra aptırdım 3gün çok ciddi ağrı çekdim ve hatta korkulacak kadar cddi ağrıydı doktorum normal dedi ve dediki hsg testinden sonra eğer erkekde aşırı bir sperm eksikliği yoksa hamile kalma olasılığı çok var ve bu tesden sonra hmile kalan hasta sayım çok var dedi eğer eşinde aşırı sperm eksikliği yoksa ve sendede problem çıkmadıysa belkide hamilelik belirtisidir:) ben testden bu yana psikolojik olarak iş yapamıyorum belki diye dikkat et.

10. 14 Aralık 2009
  11. enepInAr

enepInAr Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    bende 1 veya 2 aralıkda çektirdim bayram sonrasıydı benimde göğüs ucumda resmen acı değilde yama var sanırım normal çünkü ben hsg testini çekdirdikden sonra doktoruma gittim aşırı ağrım olduğu için normal dedi buda normaldir sanırım

12. 15 Şubat 2012
  13. asiyimm

asiyimm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Geçen haftamı hep hsg yi nerede çektirsem diye araştırarak geçirdim iyice araştırdıktan sonra hem fiyat olarak hem teknoloji olarak Rayotom&Radyomar görüntüleme merkezinin iyi olduğuna karar verdim ve iyikide Radyotomu tercih etmişim çok memnun kaldım sanki Hsg degilde bildigin jinekolog muayensiydi sanki... fiyat 370 tl sonuca gelirsek çok şükür kötü birşey çıkmadı sadece selviksde küçük bir polip var onunda hamilelikle alakası yok dediler...:KK16::KK16::KK16:

14. 24 Aralık 2012
  15. cerence59

cerence59 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    canım bende aralığın 6.sında cektirdim benım tuplerim acık cıktı sorun yok dedi fakat göğüslerim acıyor neden olabılır kı bu

16. 24 Aralık 2012
  17. cerence59

cerence59 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bende aralık 6. da hsg cektirdim ağrı acı falan olmadı tuplerim acık cıktı hani diyosunuz ya filmden sonra hamılelik yuksek tupleri acık olan ıcınde gecerlımı bu sıkılan ılacın tupler acık olsa bıle etkılı olurmu göğüslerim acıyor benımde

18. 30 Aralık 2012
  19. leylak06

leylak06 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    mrb arkadaşlar ben aranıza yni katılıyorum.bende hsg çektirdim temiz çıktı ama hiçbir sorun olmamasına rağmen neden hamile kalamıyorum acaba aranızda benim gibi olan varsa lütfen cvp yazsın