hsg

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve benOzlemOzlem tarafından 8 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : benOzlemOzlem
  1. benOzlemOzlem

benOzlemOzlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar aranızda hsg filmi çektirenler lütfen bana bilgi versin acıyormu nasıl oluyor :KK43:(:-)bbo:

2. 8 Temmuz 2008
  3. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Evet acıyo,en azından benim canım çok acımıştı,sen en iyisi özelde yaptır aneztezili.Geçmiş olsun...:enbuyukkk:

4. 8 Temmuz 2008
  5. zuhal turan

zuhal turan Rabbena lekel hamd Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    113
    evet bende nestezili yaptırmanı tavsiye ederim çünki benimde canım çok yanmıştı.adet sancısı gibi bişi ama onun 5 katı filan şiddeinde inşallah kolay geçer ondan sonra zaten o filmin 3 yıl geçerliliği var ama bi çk bilgi veriyor sana çok gerekli bir film ,ağrı yarım saat kadar sürebilir korkma geçecektir

6. 8 Temmuz 2008
  7. asyacan7

asyacan7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canim aci tamamen seninle alakali.Normalde canin tatliysa bu hsg cekimi cok zor oluyo,yok cok tatli degilse normal oluyo,anestezi sacma oluyo bu durumda.Ben tip fakultesinde cekildim ve canim ole cok tatli deildir ve 6-7 dk bitti.Adet sancisi gibi.Yani aslinda ole anestezilik bi durum yok yani o anesteziyi cekmek daha zor.Ama canin tatliysa anestezili cektir...

8. 8 Temmuz 2008
  9. XOXzlem

XOXzlem İNŞALLAH BİR GÜN........ Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    196
    asyacana kesinlikle katılıyorum.seninle alakalı yani dayanılmayacak bişey diil canım merak etme.anesteziyi bence hiç düşünme yazık

10. 8 Temmuz 2008
  11. nevra_t

nevra_t Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Bende cumartesi çektiricem merak ediyorum bende:çok üzgünüm:,benim canım çok tatlıdır,dr'umla konuştum "normal çekemezsek anestezili çekerim dedi ama ben çektirsem anestezi almazdım" dedi dr'um,birde duyduğuma göre dijital makinelerle çekilenlerde pek acı,ağrı olmuyormuş:uhm:

12. 8 Temmuz 2008
  13. parxixl

parxixl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende anestezisiz çektirdim benim canım tatlı değildir o nedele bana pek zor gelemedi zaten topu topu 1 dakika felan ilacın geçmesi bende tıkanıklık da vardı onun içinde uğraştılar ama buna rağmen abartılacak kadar zor değil.Buarada arkadaşlar adet sancısının 5 katı demişler ben normal doğum yapan birisi olarak şunu diyebilirimki 1 dakikalık doğum sancısıydı benimki.

14. 8 Temmuz 2008
  15. Shevvall

Shevvall Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    bende çektirdim ama özelde anestezili ama öyle bildiğin anestezi değil bir iğne vurdular uyudum 15 dak sonra kendime geldim hiç bir acı hissetmedim en rahatı bence en azından stres yok.sanada tavsiye ederim arkadaşım.

16. 8 Temmuz 2008
  17. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım eğer tüplerin tıkalı değilse çok hafif hissedersin.bide o anki psikolojide çok etkiliyor.ben çok korkarak girdim titriyodum resmen.ama istersen anestezili çektir.

18. 9 Temmuz 2008
  19. _ASLI_

_ASLI_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    benimde canım çok yanmıştı. ama ordaki salak görevli aç karna gel dedi bana. bende aç karna gittim üstüne birde o ağrı olunca dayanamadı bünyem.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.