Huggies bez

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve specialx tarafından 26 Eylül 2010 başlatılmıştır.

26 Eylül 2010
    Konu Sahibi : specialx
  1. specialx

specialx Hayat seninle güzel Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Huggies 'in yeni modeli bebek vücuduna uyumlu bezini daha önce kullanıp memnun kalmıştım fakat bu yeni paketi açtığımda bezin üzerindeki desenlerin rengi soluk ve bezler taş gibi sert çıktı.normalde huggies bez biraz serttir ama bu acayip bildiğin kazık gibi.yan bantları bebeğimin derisini anında kızartıp mahvetti bir kere bağlamamla.çıkarıp attım eşime gelirken Prima almasını söyledim.Huggies'e yazıp bunu bildireceğim.ürün mü hatalı yoksa artık böyle mi bu bezler var mı kullanıp böyle bir sorunla karşılaşan?

2. 26 Eylül 2010
  3. pollyannaa

pollyannaa 1kral+1kraliçe+2 prenses Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Ben yeni çıkanlardan değilde normal huggies kullanmıştım sadece 1 paket. Kızıma hiç iyi gelmedi. Çok kalın bi yapısı var ama sizinki üretim hatasıdır bence. Ben prima kullanıyorum ve memnunum. Bi ara molfixte kullandım oda kalın geldi. Huggies bana göre reklamlarda çok abartılıyor (anne kucağı gibi rahat:eek:lmaz:)

4. 26 Eylül 2010
  5. shekerkiz

shekerkiz kızımın kardeşi oluyor Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    108
    kampanyalı ürünlerle normal fiyatlı ürünlerin kalitesi farklı oluyo nedense..bende kullandım huggies ama beğenmedim prima kullanıyorum

6. 26 Eylül 2010
  7. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Aynı dertten muzdaribim.Deneyelim dedik ana kucağı gibi rahatmış ya:mymeka:
    Kızım 19 aylık poposunu acayip tahriş etti,hemen prima aldık tekrar..Gözünü seviim primanın.Yumuşacık.
    Hiç hiç hiç memnun kalmadım hala poposunu düzeltmeye çalışıyorum kızımın.
    Valla bezde prima gibisi yok.

8. 26 Eylül 2010
  9. Esrs

Esrs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Ben kullanıyorum memnunum birşeyde olmadı

10. 26 Eylül 2010
  11. pnrd

pnrd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben oğlum 3_4 aylıkken huggies kullanıyordum fena değildi ama yine de primaya geçtim..bu yaz mayo bezini kullandım yanında da hediyesi vardı..o ne biçim bir bez yarabbim resmen karton tabaka,sert,kalıp gibi...daha önce kullandığımla alakası yok..bir de dediğin gibi soluk resimli..kampanyalıların kötü olduğu doğru..zaten kötü oldukları için kampanyalı oluyor ..primadan şaşmam..

12. 26 Eylül 2010
  13. antalia

antalia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de huggiesden hiç memnun kalmadım.arkadaki bantdan tahriş oldu kızımın beli.ayrıca sert ve kalın bir bez.molfixi de beğenmedim.ben de primadan şaşmam.

14. 26 Eylül 2010
  15. specialx

specialx Hayat seninle güzel Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    demek ki bu konudan çok muzdarip varmış.şikayetimi huggiese bildirdim bakalım geri döneceklermi.evet ya bir daha asla primadan şaşmam.zavallı kızımın cildini mahvetti.prima çok güzel yumuşacık ama onun da tek kötü tarafı bebek bir kere bile altını kirletse bezin kendi kokusuyla da birleşip acayip ağır bir koku ouyor ve hemen kokuyu dışarı veriyor.zaten çok sık bez değiştiren biriyimdir ama bu koku hemen oluyor.neyse olsun primadan şaşmıyacağım artık.

16. 27 Eylül 2010
  17. selege

selege İlayda Deniz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Biz kızımın dogumundan beri kullanıyorduk ve memnun kalmıştık,ama yan bandını değiştirteceğiz diye içeriğinide değiştirmişler sanırım kızımın poposunu mahvetti,bende prima aldım yavaş yavaş geçmeye başladım bende şikayet etcem ama mail atıpmı bildirdiniz yoksa telf.mu açtınız?

18. 27 Eylül 2010
  19. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    3 ÇOCUK BÜYÜTÜYORUM 2sinin hala poposu bağlanıyo
    denemediğim bez kalmadı
    primadan vazgeçmem yumuşacık