huggies hk

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve papatyam_83 tarafından 2 Ocak 2009 başlatılmıştır.

2 Ocak 2009
    Konu Sahibi : papatyam_83
  1. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    huggıes bez kullanan var mı?
    değişiklik olsun die aldık prima normalde
    bi kızardı poposu bebeğimin hem yüzeyi çok ıslak kalıyo gibi sanki dıştan da sıkınca belli olmuyo ıslandığı içine hapsetmiyo mu??
    memnunmusunuz siz kullananlar sanırım bu paket bitsin prima devam
    aslında almamın nedeni de esnekliği hoş geldi o

2. 2 Ocak 2009
  3. ELVXIXN

ELVXIXN 5 parmak kurabiyemiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm bana da huggies hediye gelmişti ama pişik yaptı elvin'e hem de sert.hiç memnun kalmadım.molfixte pişik yapmıştı.normalde prima kullanıyorum.activ baby kullanıyordum şimdi uyu ve oyna aldım primanın çok güzel daha ince ve rahat cnm,dene ...

4. 2 Ocak 2009
  5. Biromur

Biromur ``Birömür`` Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    selam canım bende huggies kullandım biraz oğluma laerji yaptı bıraktık hemen..
    molfix prima güzel
    şimdi bide denemek için evy baby aldık daha kullanmadık o nasıl acaba

6. 2 Ocak 2009
  7. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    aman aman şu paket bitsin de öğlenleri takıyorum hemen bitsin die hemen aynen primaya devam

8. 2 Ocak 2009
  9. Derya

Derya Duru'm benim...... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben doğumda molfix göbek oyuntulu kullandım..sonrasında hep prima kullandm....2 aylıkken pişik oldu ızımda...bir türlü geçmedi...sonra babystar aldım pişik anında azaldı..hugguies kullanıyorum şimdide ..memnunum...prima bizde kakayı geçiriyordu...babystar o konuda çok iyi...huggies kullanma nedenim daha küçük olduğu için bir üst beze geçerek rahat oluyor...4 numara kullanıyorm huggiesinki diğer 4 numaralardan küçük....ben memnunum yani...

10. 2 Ocak 2009
  11. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    evet huggies i denemek istememmin nedeni primanın 4 nosunu kullanıyoruz son 1 haftadır kakası arkadan yandan dışarı çıkıyor ,,,esnekliği hoş die aldım ama kızarttı hemen derisi bakalım geçer inşallah kırmızılıklar,,,

12. 2 Ocak 2009
  13. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hepsini denedim bebegim dermatit olduğu için inanın baby starın üstüne bez tanımam şuanda kampanyada buğün aldım kızlar 80 tane ve 2 adet ıslak mendil(72)23 ytl

14. 2 Ocak 2009
  15. Charm

Charm Whats up ? Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    Bende dogdugundan ıkı aylıga kadar prima kullandım.. ama cok sızdırıyordu bırde sert bantları.. ya sıkıyor ya gevsek.. kokusuda cok ıcımı baymıstı bebegın kakasıyla bırlesınce fena oluyordu.. o kokudan mıdem bulanmıstı artık.. huggıes ı tavsoıye edenlerıde cok okudum bazı yerlerden.. ve gectım. ıyıkı gecmısım bel ve yan bantları esnek.. cok guzel bır bez.. primanın bacak arasında kalan bolgesı cok genıs ama huggıes daha oturaklı daha az yer kaplyor bacak arasında.. benım cok hosuma gıttı tavsıye ederım.. hıc pişi sorunu da yasamadık.. sanırım bebekten bebege cok farkedıyor.. deneyerek anlasılır..bırcok arkadasıma tavsıye etmıstım memnun kaldılar.. denemeyen ler deneyıp gorsunler :).

16. 2 Ocak 2009
  17. EU3

EU3 Guest

bende yazdıklarına aynen katılıyorum ayrıca çok güzel emiyo çok memnunum

18. 2 Ocak 2009
  19. Bahar83

Bahar83 beyza'nın annesi --<--@ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla biz evy babyle başladık hemde kremli olması çok hoşuma gitmişti sonra denim dedim primayıda kullandım pek memnun kalmadım kakasını sızdırıyordu. şimdi huggies yada evy baby hangisi indirimdeyse onu alıyorum ikisinden çok memnunum tabii kızımda öleee