Hülya Avşar'ın yeni saçmalığı

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve newlife tarafından 21 Haziran 2009 başlatılmıştır.

21 Haziran 2009
    Konu Sahibi : newlife
  1. newlife

newlife Guest

Ya bu kadın artık iyice şirazen çıkmış..Marjinal olabilmek,gündem yaratmak,adından bahsettirmek için yapmadığı şey kalmadı heralde..Kendini ağzında gümüş kaşıkla doğmuş zannediyor..İşte son zırvalığı...

Evlilik kavramını "Aile olmak, arkadaş olmak, sıkılmak, bir süre sonra eğer karşılıklı birbirinize 'Çok ayıp oluyor, ben bu gece kocamla beraber olayım' durumları yoksa, seksi unutmak, bu arada hayatını başka şekillerde eğlendirmek" olarak tanımlayan Hülya Avşar, erkeklerin 'arada bir' aldatmalarının da evliliğin gidişatını olumlu etkilediği görüşünü savundu ve şöyle konuştu:
    "Bunu erkek olarak başka bir kadınla arada bir zevklendirmek.. O tür erkekler evliliklerinde daha mutlu oluyorlar. Ben kadınlara da söylüyorum, bırakın arada bir yapsınlar. Yapsınlar ki -ama siz duymadan sizi rencide etmeden- çünkü erkek ve kadın bir süre sonra sıkılıyor."
    KADINLAR BAŞKA ERKEKLERİ HAYAL ETMELİ
    Kadınlara, evlilik ya da birlikteliklerinde ilginç önerilerde de bulunan Hülya Avşar, "Kadınlar için de aynı şeyleri söylüyorum. Git başka bir erkekle beraber ol anlamında değil. Arkadaşlarınla bir erkek hakkında konuş, hangi erkeği beğendiğini konuş, o erkeği hayal et. Benim kafamda sadece kocam olmalıdır diye düşünme" diye konuştu.Avşar kızı, bu görüşlerini savunurken, bunun yalnızca dilde ve hayalde kalmasını da doğru bulduğunu sözlerine ekleyerek "Bunu icraata dökme çünkü ailen var, çevren var, sonra seni rahatsızz edecek. Bence kadın bunu yapmamalı ama içinden bu heyecanı yaşamalı ve kocasını da hafif tedirgin edebilmeli" açıklamasını yaptı.

2. 21 Haziran 2009
  3. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    haa kadın yapmamalı erkek yapmalı.
    bak bak sen:nazar:
    ama başka erkeği kocasının yerine koyarak, hayal ederek onu aldatmıyor, sanki..:kahve:
    umarım erkekler bunu okumaz
    .okurlarsa erkeklerin aldatmaları iyice artacaktır.
    bu arada şu kadını biri getirsin bana. yolacağım da.Çok üzgünüm çoook.

4. 21 Haziran 2009
  5. Elis

Elis Guest

:1closedeyes:Hulya Avsar ,denince aklima kendini beyenmis ve konusmasini bilmiyen bi kadin geliyo zaten,onun icin bayanin ne dedigi beni hic ilgilendirmiyo,akli kadar konusuyo iste,,,,,,:1closedeyes:

6. 21 Haziran 2009
  7. newlife

newlife Guest

Canım hakkaten kayışı kopardı bu..sırf gündeme oturmak,manşetlerden haber olmak için yapıyor böyle açıklamaları..kendini çok entellektüel,marjinal,yüksek sosyete gibi görüyor ama böyle açıklamalarla özünde ne kadar ucuz olduğunu belli ediyor işte..bi ara boynuna hac takmıştı basınla röportaj yaparken,muhabirler neden hac var diye sorduğunda sadece aptal aptal gülmüştü..çok kalitesiz biri..ıstediği kadar kendini 7 göbek ıngiltere kraliyeti soyundan görsün..basit işte

8. 21 Haziran 2009
  9. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    çok gıcık oluyorum zaten kendisine ..nerde saçma sapan bişi orda bu kadın..
    çok şımarık ve dengesiz ...kendisi yukarda yazılan gibi yapsın nediyelim ..
    sanki adam gibi aile yaşantıları varda millet onu dinlicek..:nazar:

10. 21 Haziran 2009
  11. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    kesinlikle ...haa bide basının hala güzel demesi ayrı bi sorun yüzüne bakılmıyo çirkinlikten.
    vucud desen almış başını gitmiş ..hala güzel kadın zeki kadın diyolar ne zevk var bunlarda.:kahve:

12. 21 Haziran 2009
  13. cucu-pete

cucu-pete Sana Emanetiz Rabbim... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    bu kadindan nefret ediyorum...
    ne ses var,ne oyunculuk,ne sunuculuk,ne güzellik fizik falan...
    ne diye gündemde anlamiyorum kii

14. 21 Haziran 2009
  15. kedijik

kedijik CüMLe_-_MüHeNDiSi Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Sadece hayatındakı aldatılmalara bır kılıf bulmaya calısmıs o kadar.

Dili soyluyo da ıcınden de erkeklerın aldatması ıcın bunları dusundugunu hıc sanmam.

E kac kadın aldatıldıkdan hatta bu ayyuka cıkdıkdan sonra da evlılıgıne devam ettı kı

Ama o bunu yaptı ve bı mazeretı olmalıydı...

Erkek yapmalı mutlu olur kadın da hayal etmelı vayh beee

Demek artık bır sen bır ben bırde bebek degıl formus.

Bır sen bır sevgılın bır ben bırde hayalımdekıler...

16. 21 Haziran 2009
  17. Efla

Efla bize bağışla Allahım Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    hülya avşar için sadakatin, aldatmanın önemi yok.
    eskiden yıllarca evli erkeklerle de birlikte oldu. aldatılmasına sert tepki verseydi, o zaman kızardım ben.
    ciddiye almıyorum.

18. 21 Haziran 2009
  19. newlife

newlife Guest

Erkek arada sırada başka kadınla zevklenicekmiş..kadınlarda başka erkekleri hayal edip arkadaş ortamında sohbetini yapıcakmış..Ya bu bana Emmanuelle yı hatırlatıyo :))) gerçek düşünceleri buysa vah ki ne vahhhhh...sadece Türk kadını için değil dünya kadınları için utanç verici,aşağılayıcı bir açıklama bu..