Humana iyi geceler çayını kullanan var mı?

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve sevilzgr tarafından 5 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

5 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : sevilzgr
  1. sevilzgr

sevilzgr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bebeğim 5 aylık 2 ay öncesine kadar gece uykusu çok iyiydi ama son aylarda çok sık uyanır oldu.Bugün humananın iyi geceler çayını aldım.Kullanma talimatında 100 ml e 1 tatlı kaşığı diyor ama ölçü bana çok geldi.Ne kadar kullanmam lazım acaba?

2. 5 Ağustos 2010
  3. pollyannaa

pollyannaa 1kral+1kraliçe+2 prenses Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Ben ölçüsünü 50 ml'e 1 çay kaşığı kadar yapıyordum.
    Ama şimdi seni üzmek istemem her bebekte bir değil tabiki benim kızımda pek işe yaramamıştı açıkcası.. İnşallah senin bebeğin güzel uyur

4. 5 Ağustos 2010
  5. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benim oğlumdada bi faydası olmamıştı malesef..ama her bebek bir değil tabi denemekte fayda var.inşallah sizinkine faydası olur.

6. 7 Ağustos 2010
  7. ysfmir

ysfmir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bizdede işe yaramdı malesef..milupa gece çayı daha etkili şimdi onu kulanıyorum aralıksız 5 saat uyuyor şükür :)))yanlız biz yaşımızdayız doğduğundan beri uyku problemimiz vardı :KK43:(

8. 7 Ağustos 2010
  9. sevilzgr

sevilzgr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Dün akşam yatmadan önce verdim çayı ama ben de bir etki göremedim:::KK43::KK43: oysaki nasıl da heveslenmiştim..Milupanın çayını alacaktım aslında fakat içindeki anason bitkisi rakı maddesi olduğu için uyuşturma etkisi yapıyormuş ve bebekler bu yüzden uyanamıyorlarmış.Doktorumuza sormuştuk milupanın çayını alerji yapmazsa kullanabilirsin demişti ama ben yine de tereddütte kaldım humanın çayını aldım..Sonuç HÜSRAN :KK43::

10. 7 Ağustos 2010
  11. sevilzgr

sevilzgr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    milupanın çayı da heR eczanede yok başka nerde bulunur acaba?

12. 9 Ağustos 2010
  13. meltemsahin

meltemsahin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    canım ben onu kullanmadım ama adaçayı yada ıhlamur kullanıyodum.etkisi oluyodu.bi ara öyle düzene sokmuşıum uykularını.ama bi defa ermekle etkisini göremezsin zaten.onu hergün aynı saatlerde düzenli olarak ver.4-5gün sonra falan etkisini görmeye başlarsın.,inşallah herşey yoluna girer canım....

ayrıca anoson bebeğin zekasını etkiliyor diye biliyorum.onun için diğerini kullanma derim...