humana stil tea anne sütünü artıran çayın fiyatı nedir kızlar

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve selcanefe tarafından 14 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

14 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : selcanefe
  1. selcanefe

selcanefe herşey güzel olsun Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    nette araştırıyorum bulamadıjm hiç reklamını dahi bulamadım bilgi almak için gerçekten işe yerıyor muuu

2. 14 Ağustos 2008
  3. celen35

celen35 bodruma da gittik beraber :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    umarım biraz fikir olura.s.

http://www.bebeshop.com.tr/bebek/product_info.php?products_id=1862

Humana Still Tee - Anne Sütünü Arttıran Bitki Çayı
    [200 gr] 17,00 YTL 15,90 YTL

Yazar: ayşe kıray Tarih: 24 Ağustos 2007, Cuma

3 aydır kullanıyorum gerçekten çok etkili hem kilo aldırmıyor hemde çok hoş bir tadı var, ayrıca yorgunluğunuzu da alıyor. adı üzerinde tam bitkiselll.. kesinlşkle tavsiye ederim.

Değerlendirme: [5 üzerinden 5 yıldız!]

Kullanıcı Yorumları

Yeni yorum ekle>>

merve
    kesinlikle arttırıyor:
    humana still-tee'yi bebeğim 15 günlükken kullanmaya başladım.Sütümde bariz bir artış oldu.Tüm yeni annelere tavsiye ederim.

--------------------------------------------------------------------------------

gonca
    super:
    bebegım 8 aylık ve tesadufen gorup aldıgım bır urun bu saatten sonra faydası olmaz ama deneyeyım dedım ve sonuc mukemmel herkese tavsıye edıyorum artık bebegım ve ben daha mutluyuz

--------------------------------------------------------------------------------

emel
    daha çok yeni:
    merhaba bem 4aylık anneyim ve sütüm artık yeetmiyor humanayı daha önceden görmüştüm ama denemedim şimdi kullanıcı yorumlarından sonra denemeye karar verdim bakalım bendede etkili olucakmı

esma
    bu fiyata kaçırmayın...:
    benim 2,5aylık kızım var ve doğumdan itibaren kullanıyorum eczaneden alıyordum 19ytl fakat bu fiyatı görünce super dedim.yarın bebek arabası alacağız civcivbebeden humanada alacağım.

asuman
    humana still tea:
    Şuana kadar kullanmadım fakat yapılan yorumlardan sonra kullanmaya karar verdim.Sonuç iyi olursa bu ürüne hayat boyu minnettar kalırım.Sonuçu sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

asena
    mükemmel sonuc:
    bebegım 7 aylık sütüm yetmiyor eyvah dedigimzamanda humana imdadımıza yetişti benim gibi düsünen annelere tavsiyeediyorum.kullanmadan karavermeyin nekaybedersinizki deneyın mükemmel sonucu görün

4. 14 Ağustos 2008
  5. truf

truf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    eczanelere getirttiğimde 17/18 ------ hiper marketlerde 21------ bi çocuk mağazasında 15 ytl ye aldım.

bende işe yaradı. bütün bebe malzemeleri satış mağazalarında var internettende rahatlıkla alabilirsin. eczaneye de getirtebilirsin. bi kere kullan derim. faydasını görürsen devam edersin,

6. 14 Ağustos 2008
  7. yaxgxxixzxixm

yaxgxxixzxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben doğumdan beri kullanıyorum.bir yan etkisini şimdilik görmedim.fiyatı 17 idi şimdi ben 20 ye aldım.tv de reklamı çıktığı için artmış olabilir dedi eczacı.

8. 14 Ağustos 2008
  9. elanurum

elanurum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bende 2-3 haftadır kullanıyorm,fiyatı 20 ytl,faydasını gördüm umarım sende görürsün

10. 14 Ağustos 2008
  11. nurixsx_34

nurixsx_34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    içerdiği bitkiler sayesinde bebeğin gazınada iyi geliyor bende tavsiye ederim

12. 14 Ağustos 2008
  13. SEVCAN_84

SEVCAN_84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    canım fiyatı 18 ytl ama inan bana çok işe yarıyor benim sütüm çok azdı düzenli olarak onu kullandım bol su içtim ve şakır şakır sütüm geldi bence dene

14. 17 Ağustos 2008
  15. selcanefe

selcanefe herşey güzel olsun Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar hepinize teşekkür ederim inşallah dediğiniz gibi bana ve oğluma da faydası olur en kısa zamanda aldıracağım eşime

16. 17 Ağustos 2008
  17. avebru

avebru Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    En son eczaneden 19 YTL ye aldım ama 15 YTLye satan internet siteleri var..Oradan toplu olarak almak lazım birkaç tane..Daha ekonomik olur..

18. 17 Ağustos 2008
  19. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Bende ilk iki ay kullandım ve çok faydasını gördüm.eğer sütümde bir azalma olursa tekrar kullanırım:) eczaneden 17,5 ytl ye almıştım..