hurma çekirdeği poleni kullanıp hamiş olan varmı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve PinkRose tarafından 6 Ekim 2008 başlatılmıştır.

6 Ekim 2008
    Konu Sahibi : PinkRose
  1. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar hurma çekirdeği polenini balla karıştırıp yiyen ve hamile olabilen varmı yazarmısınız..

2. 6 Ekim 2008
  3. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar bu poleni hergün 1 çay kaşığı olarak 1 yemek kaşığı balla karıştırıp 7 gün yemek gerekiyomuş ilişkide yokmuş bu sürede duyan bilen varmı???. yazın hadi bekliyorum...

4. 6 Ekim 2008
  5. gxuxlsu

gxuxlsu sifaa nın yazdığından :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ilk defa duydumm keşke doğru olsada kalıversek hamilee nerdeee

6. 6 Ekim 2008
  7. seherim

seherim MELEKLERİM BENİMLE Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben bunu duymadımda benım arkadaşımın eşinin sperm sayısı cok duşuktu dırek mıko dedıler daha sonra bunlar kecı boynuzu kürü yaptılar 3 ay kullandılar sperm sayısı ve şeklınde cok fazla yukselme oldu sımdı doktorlar klomen ve aşılamayla bıle şansımız var dıyorlar

8. 6 Ekim 2008
  9. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    valla haklısın canım..bende uygulasammı acaba diyorum..duydum biyerlerden ama nerden hatırlamıyorum sizlere sorayım dedim bilgisi olan çıkar diye..fisfisfis

10. 6 Ekim 2008
  11. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    evet canım keçiboynuzu erkekler bu polende bizlerin kaliteli yumurtası için sanırım:1rolleyes:

12. 6 Ekim 2008
  13. civciv1981

civciv1981 **BALLI BADEMİMM** Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım bende hiç duymadım ama umarım doğrudur ve uyguladığın zaman sana şifa olur ve minik bebeğini kucağına alırsınn..rabbim bu yolda yar ve yardımcın olsun seninde yüzünü güldürsün en yakın zamanda inşallahŞenizŞeniz

14. 6 Ekim 2008
  15. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    arkadaşım ben üç ay kadar önce böyle bışey duyup yazmıştım... ama keçi boynuzu kuru daha etkılıkı bununla alakalı bu sonuç yok. ama denemekte fayda var ben ilişki yok kısmını bilmıyorum .. belkı spermler daha güçlensın dıye olabılır. şifanın nereden geldığını bılemeyız eşim bıraz kullandı hurma polenını ama keçı boynuzu kuru daha etkılı şımdı sonuçları daha iyi... ben alabılırsem preseed dıye bışey var onu denemek istıyorum bı ıkı ay inş tedavıye gerek kalmaz sızede tavsıye edr. kullanan ve hamiş kalan çok. dua ile..........

16. 7 Ekim 2008
  17. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    soğolasın muallimcim yazdığın için..preseed ne ki hiç duymadım tohum gibi bişeymi.satılıyomu nerde yazarsan sevinirim canım..

18. 7 Ekim 2008
  19. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım bende almaya çalışıyorum sparış için bu bı tur kayganlaştırıcı çok kullanan var burude menzılgulu iki ay kullanmış bu ay hamıle.. ama bu kayganlaştırıcı spermlerı öldurmuyo besleyıp rahme ilerlemeyı kolaylaştırıyor canlı kalmalarını sağlıyor daha çok erkeklerın sperm zayıflığı problemınde. hatta googlı gır yaz çıkıyor bıde gebelık kısmında kı yazlarda var oku canım vesıle nerede bılemeyız bellkı bunda tedavı olmadan olursa ne iyi olur rabbım kımseyı aratmasın kısa yoldan versın inş.