Hüseyin Güner hakkında,

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve hypnos tarafından 24 Ekim 2009 başlatılmıştır.

24 Ekim 2009
    Konu Sahibi : hypnos
  1. hypnos

hypnos Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar, burun konusunda burda ismi geçen birkaç doktorlada görüştüm. Hüseyin Güner daha önce liposuction operasyonumu gerçekleştirmişti.Çok da memnunum ama burun çok önemli, hem güzel hemde en önemlisi doğal olmasını istiyorum.Yaptığı işlerde doğaldı gördüğüm kadarıyla hastalarının yorumlarını merak ediyorum yinede. Yardımcı olursanız sevinirim, biliyorum çok hastası var çünkü..

2. 1 Kasım 2009
  3. helin24

helin24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    süperplast ta randevu zamanını beklerken, dr hüseyin güner beyin bir burun ameliyatı olmuş hastasını gördüm. gayet doğal ve sorunsuzdu. yine de sen bilirsin. hemen karar verme araştır .

Son düzenleme: 5 Kasım 2009
  4. 2 Ocak 2010
  5. angeluss

angeluss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende huseyin guneri dusunuyorum ama burun sonucta ve geri donusu yok. hypnos sen ameliyat oldunmu mu yada olacak mısın

6. 20 Ocak 2010
  7. angeluss

angeluss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hynos cok merak ettim canım su an nasıl yani biliosun ilk zamanlar cok fena oluyor sonra oturuyor...

8. 1 Eylül 2011
  9. vikki

vikki Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    27.8.2011 tarihinde dr. Hüseyin Günere burun estetiği ameliyatı oldum.Çevremden duyduklarım gördüğüm kötü sonuclar yüzünden cok bozuk bir moralle ameliyata girdim.Ameliyatım 1.5 saat sürdü ve bu sürenin sonunda ayıldığımda ameliyat olduğuma inanamadım ne ağrı ne bir morluk nede kocaman sargılar vardı dünde ateli yani minik alcıyı cıkardı Hüseyin bey sonuc simdiden mükemmel tesekkürler hüseyin güner çok tesekkürler :nazar:

10. 8 Eylül 2011
  11. deryac

deryac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhabalar!
    ben 28 yasında, kozmetik sektöründe magaza yöneticisiyim.. yıllardır düşündügüm fakat bir türlü uygulamaya koyamadıgım burun estetigi düşüncem vardı. fakat etrafımda en yakınlarımda dahil olmak üzere çok iyi bir model yoktu.. takii bı arkadasım burun estetigi yaptırana kdr.. hatta bi ara umudumu yitirip karakteristlik görüntümle avutmaya basladım kendimi :) ama o burnu görüp,yasadıgı tedavi surecini dinleyince kararımı vermiştim. tbki benimde ilk işim internetten hemen Hüseyin Güner i araştırmak oldu.. ve karsıma cıkan linklerden biri olan bu forma ulaştım,yazılanları okudum, allahtan canım arkadasımın burnunu oncesi ve sonrası olarak biliyordumda hiçbişiyden etkilenmedim. cunku arkadasımda burnunu yaptıran arkadasından etkilenmişti.
    23.08.2011 e hemen ameliyat tarihimi aldım.. aklıma en kucuk bir soru ısaretı gelmeden. ameliyathanede ilk uyandıgımda kalkmaya calıstıgımı hatırlıyorum ve dunyalar tatlısı anestesi uzmanının elimi tuttugunu:) sonra odamda actım gozlerımı,aynaya bakana kdrda ameliyat oldugumu anlayamadım.. ne agrı ne sızı.. boyle bısıy olabilirmi.. ve sizlere yemin ederim 6 saat sonra hastahaneden cıkınca arkadasımla once etilere kahve ıcmeye ordanda yemek yemeye gittim:) yemekte oyle corbalar pipetler degil gayette makarna yedim:) 2.ci ve 3.cu gun sadece gozlerımde yorgunluk vardı aklıma geldi ki buz koymayı unutmusum :p ama hergun gezdım, 3.cü gunden sonra makyaj bile yaptım :).. hersey cok keyıflı gectı.. sımdı kımsenın anlamadıgı ama okka gibi bi burnum oldu.. ve daha 2 hafta oldu.. ilerleyen donemleri dusunemıyorum.. ılk gunden berı an ve an facebook ve tvıtterda yayınladıgım fotograflardan oyle cok arkadasım huseyın beyle gorusmek ıstedıkı ınanamassınız...
    ameliyattan sonra bu deneyimimi paylaşmayı cok istemiştim burada..
    huzurunuzda kemerli olan burnumu aynı cocuklugumdaki masum ve kusursuz goruntume kavusturan Huseyın Bey e cokkkk teşekkürlerimi sunuyorum..
    Herkese sevgiler..:82:

12. 27 Eylül 2011
  13. ireemm

ireemm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Herkese merhabalar

Ben 21 yaşındayım ve hukuk öğrencisiyim.Lise yıllarımdan beri burnumun görüntüsünden oldukça rahatsızdım ve bu beni çok kötü etkileyeme başlamıştı.Kuzeniimin burnunu Hüseyin Bey'e yaptırmasıyla ve onun ameliyat sürecini görmemle birlikte hiç düşünmeden Hüseyin Bey'e gittim.Gecen hafta da ben ameliyat oldum;çok rahat bir ameliyat süreci geçirdim,ağrı yaşamadım,hafif bir şişlik dışında morluk bile kesinlikle olmadı.Şu an çok mutluyum.Beni harika bir buruna kavuşturdukları için Hüseyin bey ve ekibine gerçekten çok teşekkür ederim.

Bir daha estetiğe ihtıyaç duydugum anda hiç düşünmeden gidicegim ve herkese tavsiye edicegim doktor Hüseyin Bey'dir:nazar:.

14. 27 Eylül 2011
  15. ireemm

ireemm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bugün sargılarım tamamen çıktıktan sonra fark ettim ki eksik yazmışım su anki mutluluğumu anlatamam. Daha ilk günden beri anlayışıyla, ilgisiyle, verdiği moralle beni bu kadar mutlu eden,hayatımın öncesini ve sonrasını değiştiren doktorum Hüseyin Bey'e ne kadar teşekkür etsem az.Onu burda anlatmama gerek bile yok aslında zaten yaptığı operasyonlarla kendisini yeterince anlatmakta.Ben sadece beni bu kadar mutlu ettiği için minnettarlığımı yazmak istedim.Her sey için,yanımda olduğunuz için tekrar çok çook teşekkurler Hüseyin Bey iyi ki varsınız !

16. 20 Ekim 2011
  17. mrrve

mrrve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhabalar, benim burnumla ilgili goruntusunden dolayi bir problemim vardi ancak estetik ameliyata pek sicak bakmiyordum cunku nerdeyse gordugum her yapili burun cok yapmacik geliyordu bana.benim icin herseyden once dogallik onemli.bir arkadasim huseyin beye ameliyat oldu ve sonuc harikaydi cok duzgun bi burun olmasinin yaninda cok da dogaldi.bu cok iyi bir referansti.ancak yine de yuzde yuz yaptiricam diyemiyordum.annemle randevuya gittik bana 3 boyutlu ameliyat sonrasi nasil olacagini gosterdi hosuma gitti.Ameliyat oldum ve suan nasil mutlu oldugumu anlatamam kelimelerle.tam istedigim gibi dogal oldu.bir cok arkadasim ''sende bir degisiklik var bir guzellesmissin ama ne?!'' diyip durdu, o kadar dogal ve guzel oldu ki. cok kez tesekkur ettim ama bir kere de bu forum yoluyla tesekkurlerimi sunmak istiyorum kendisine.kesinlikle tavsiye ediyorum.

18. 20 Ekim 2011
  19. daimagozde

daimagozde Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

burayada foto eklesenız superrr olcakkk twııtra deılde:)