HUSKY oğluma tek gecelik hatun arıyorum:))

Konusu 'Ücretsiz evcil hayvan sahiplendirme' forumundadır ve Serce tarafından 13 Şubat 2009 başlatılmıştır.

13 Şubat 2009
    Konu Sahibi : Serce
  1. Serce

Serce mutlu bayramlar;D Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hanımlar husky cins 1 yaşındaki oğlum 'kiki' nin çifleşme zamanı geldi ve bakir çok azgın kimi görse üstüne atlıyor vallakaydirigubbakcemile3 naapsın çifleşmek istiyor ama benim sorunum oğluşumun cinsinden bir eş bulamamam farklı cinsler türesin istemem. kendinizin veya bir tanıdığınızın çiftleştirmek istediği husky si varsa lütfen bana özelden ulaşırmısınız:Saruboceq: istanbul içi olursa sevinirim ulaşım benim tarafımdan sağlanıcaktır.

2. 13 Şubat 2009
  3. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    kızım geldi aklıma :KK43:(
    ülen dünür olurduk şimdiye yanımda olsaydı monicam:)))

4. 13 Şubat 2009
  5. Serce

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kız gurbik naptın kızını nereye verdin al valla gerikaydirigubbakcemile ben monica dan başka gelin istememmmm istememkaydirigubbakcemile3 gurbikcim bu arada sen benim adresi yine hiç ettin galiba pantolonumu yerimsenibenhala beklemedeyim gözüm yollarda delikafadulden kız gurbik valla kulağın millette olsun eşleştirmek istenen bi husky duyarsan bana ulaştır bacummŞeniz

6. 16 Şubat 2009
  7. bennermin

bennermin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bacım daha güzel bir bayan bulamadınmı senın yakışıklıya:) kız yoksa çokmu seçicısın :)

8. 17 Şubat 2009
  9. Serce

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ay datluum sorma güzelinden geçtim nerdee seçme şansımı var baksana kk kurumuş bi dişi husky'si olupta çiftleştirmeyi ddüşünen yok yok valla artık ne çıkarsa bahtımıza evde kaldı anam benim oğlan:roflol:sırnaşık şey