huysuzluk varmı sizdede

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve ertuxgx tarafından 25 Ekim 2008 başlatılmıştır.

25 Ekim 2008
    Konu Sahibi : ertuxgx
  1. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ertuğ 3 gündür akşamları 7 de başlıyo saat 11 e kadar sürekli bangır bangır bagırıyo kucaktan inmiyo aglamaktan morarıyo kucagımızdan indirdigimizde de kucagımızdada aglıyo sizdede varmı ya

2. 25 Ekim 2008
  3. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    aayy benim oğlumda öyleydiiii 5 6 aylıkken sebebsiz yere 5 te başlardı akşam 9 a kadar 9 da da uyurdu.dr getirdim çocuklarda ağlama nöbetleri olurmuş bu 1 ay devam eder dedi hakketten de 1 ay hep aynı saate başlar aynı saate biterdi.

4. 25 Ekim 2008
  5. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ay gerçektenmi öyle bişeki o aglıyo içim parçalanıyo dayanamıyorum babasıyla bizimde başımız çatlıyo agrıdan öyle bir bagırıyoki kulaklarım dayanmıyo napıcaz daha çok var eger 1 ay sürecekse.buğün bir arkadaşda dedi aglama nöbetleri olur diye

6. 25 Ekim 2008
  7. nil1299

nil1299 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    gazımı var canım isra ramazanda tam 1 ay her aksam 8 de baslar 10 kadar aglardı cok sukur atlattık sanırım gazdandı ama her aksamda aynı saatlerde ilginc bebek psikolojsi sanırım:KK46:

8. 25 Ekim 2008
  9. yagmur25

yagmur25 KAAN & KEREM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Üç gündür bizde öyleyiz döne döne emzirip alt değiştiriyorum dizde sallıyorum çingene beşiği yapıp sallıyoruz biraz sakinleşsin uyusun diye ama nafile gece 1 yada 2 olmasını bekliyo ondan sonra yorgun düşüyo heralde uyuyakalıyo.........

10. 25 Ekim 2008
  11. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    normal benim kizim daha yeni cikti bu olaydan,
    doktoruma sordum gecen cuma yani gecen hafta dedi ki normal,
    bazen bebeklerde ama hepsinde degil boyle nobetler oluyormus kriz gibi yani ama korkulcak bi sey degil kendiliginden geciyormus,
    sukur benimkinin gecti gibi bi kac gundur oyle degil Allah' dan delircektim yoksa
    ole bi bagiriyor ki sanki canini yakiyorduk hey Allah' im ne yapacagimizi bilmiyorduk
    salla anam salla, meme ver yok, salla yok, gezdir yok,
    bazen kendi sakinlesiyordu bazen de iste
    ugrasiyorduk duruyordu
    Allah yardimciniz olsun Insallah !!!!!

12. 25 Ekim 2008
  13. aymu40

aymu40 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bebekler huy değiştirimiş canım suda bir haftadır öyle kucak istiyor,herkes büyüdüğünü zaman zaman olur diyor.inş geçer

14. 26 Ekim 2008
  15. yrgn

yrgn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim kızımda öyle..gündüz iyi ama akşam 7 gibi mızmızlanıyor hatta bağırarak ağlıyor. sanki çok ağrısı var gibi. ememiyor bile. gezdiriyoruz kucakta sallıyoruz ...emzik alan bir bebek değil ama bu saatlerde emzikle kucağımda sallıyarak geçirebiliyorum. çünkü gezdirecek halim kalmıyor. sonra yoruluyor yada ağrısı geçiyor uyuyup kalıyor.ama saatte 11 -12 oluyor. ben gaza bağladım ama geçerse çok tatlı bir bebek olacak. yazıkki babası hep o halini görüyor.

16. 26 Ekim 2008
  17. ChoqSeqeR

ChoqSeqeR hayırlısını nasip et ALLAHım Üye

Beğenildi:
    1.145
    Ödül Puanları:
    238
    merhaba tuğbacım benimki de 1 haftadır aynı ertuğ gibi akşam 6 dan 10 a kadar bağırıyor hep kucakta o saatler arasında ne yapsak memnun edemiyoruz bıktım bende bu durumdan ama biraz sürecekmiş sanırım bir tanıdığımızın 3 hafta sürmüş böyle...
    hep aynı saatte başlıyor sonra uyuyor zar zor inşallah kısa zamanda geçer de hepimiz kurtuluruz

18. 26 Ekim 2008
  19. cicek35

cicek35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ay bende 3-4 gündür aynı dert var ya egem bir başlıyor saat 7 de kaç saat emdir olmuyor gezdir olmuyr çoçugu sankı birisi sıkıstırıyor bıde acı acı ağlıyor huy edındı sanırım umarım bu dönemden çabuk kurtuluruz saat gibi maşşallah yahu sasmıyor saatı