Huzurlu bir uyku istiyorum artık

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve liva1017 tarafından 6 Ocak 2009 başlatılmıştır.

6 Ocak 2009
    Konu Sahibi : liva1017
  1. liva1017

liva1017 Guest

arkadaşlar kızım 1 haftadan beri her gece aynı şeyleri yapmaya başladı artık saat 11de karnını doyuruyorum güzelce saat 12 ye doğru beni emerek uyuyor pat 20 dakika sonra kalkıyor bir daha çığlık çığlık ağlamaya başlıyor uyut uyutabilirsen artık evin içinde dört dönüyoruz artık sakinleştirmek anca gezdirerek oluyor.bidahada 2.30 falan uyuyor 1 haftadır böyleyiz eşim çocuk uyandımı senin kabus başlıyor gene diyor ve uyuyor mışıl mışıl artık çay alıcam milupa mı humuna mı deneyen ve tavsiye eden var mı yardım lütfen

2. 6 Ocak 2009
  3. miskokulum

miskokulum canlarım...Kağan&Kerem Üye

Beğenildi:
    389
    Ödül Puanları:
    238
    canım benim oğluşum yattığında 4'e geliyordu.Artık dayanamıyorum yorgunluktan.Humanayı kullandım 2 ay,bir farkını görmedim.Dr melila damla verdi,o da etki etmiyor sanki.Bilmem ki ne zaman düzelecekler.6 ay bitecek nerdeyse

4. 6 Ocak 2009
  5. ilkyas

ilkyas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bızde yasadık 1 hafta falan surdu fıtıl verıyordum bızımkı dorde kadar duruyordu zor bır durum sonra doktora goturduk bırsey cıkmadı dısden olabılır dedı napacaz artık onlar kuzularımız onlar ıcın hersey

6. 6 Ocak 2009
  7. hidennisko

hidennisko çiçekli böcekli :)) Pro Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar ne yaparsanız yapın değişmiyorlar
    diş olabilir bence
    benim uykularım hep kabustu
    ama maşallah düzene girmeye başladı
    zaman ve sabır...

8. 6 Ocak 2009
  9. bxixdxixxsxxixm

bxixdxixxsxxixm KALBİM EGE' DE KALDI Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bence dişlerden endişelenmeyin... Ama bende uyumayı çok özledim.. Beninki 2 saatte bir emmek için kalkıyor... Gece o emiyor ben uyuyorum artık.... çay konusuna gelince rezene çayı ve papatya çayı veriyoruz her gün.. iyi geliyor sanırım...

10. 6 Ocak 2009
  11. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    benim uykulari hergun kabus ula ben bi sey diyom mu:mymeka: saka saka canim
    bende dogdundan belli cekiorum desemyeridir
    ama hamileyken de karnimdayken yaramazlikdan uyuyamiyordum sanci falan yani bi bucu senedir uyku haram sanki bana, berbat uykularim, dogdundan belli geceleri 2 yada 3 defa bazen de 4 defa uyanir Allah yardimcimiz olsun vallah :teselli:hihoyyytkaydirigubbakcemile3

12. 6 Ocak 2009
  13. yabgu

yabgu Guest

uykumu o da ne?
    benım oğlanda ole valla delırdım delırecem hayırlısıyla bı duzene gırselerdı ıı olacaktı valla hele bugun ası olduk onun huysuzlı-ugu olacak yandım ben

14. 6 Ocak 2009
  15. febi

febi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben de uyumak istiyorum arkadaşım geceleri resmen kabus yatağın içinde bir oyana bir buyana dönüp duruyor 6. ayımızdayız hala gaz sancısı çekiyor sanırım belki diş de ekleniyor .. 15 - 30 dak . da bir uyanmalar çıldırtıyor sabahı sabah ediyoruz nete bile girmiyorum .. öyle yorgunum ki ne zaman düzelecek bilemiyorum ..

16. 6 Ocak 2009
  17. liva1017

liva1017 Guest

dişimiz çıkalı 2 ay olcak nerdese hasta falanda değiliz sırf cadılığına yapıyor başka bişey değil bence.az önce kayınvalidemle konuştum liva hergün 2.30falan uyuyor diyorum olsun diyor sezer yatak odasında ayrı yatsın diyor oğlu uyuyamıcak diye ne gıcık dime oğlunu düşünüyor hiç bizi düşünen yok kayınvalideler neden sevilmiyor sizce...........

18. 6 Ocak 2009
  19. bosnike

bosnike Benim Pamuk Prensim. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    livacım benim kayın validemde aynı şeyi söyledi.bende kusura bakma ben onu tek başıma yapmadım benden ayrı yatamaz dedim açıkça.ne kadar musamma edersen o kadar tepene çıkıyor onlar yeri geldiğinde lafımı söylüyorum usülünce.