huzurum çok bozuluyor:S

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve isil_ufuk tarafından 11 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    11 Eylül 2008
    Konu Sahibi : isil_ufuk
  1. isil_ufuk

isil_ufuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Ben eşimi çok seviyorum oda beni çok seviyor ve üstüme çok titriyor..çok şükür çok mutluyuz...hiçbir sorunumuz yok:nazar:...ama ben onu çok kıskanıyorum belli etmemeye çalışsamda olmuyor...nasıl yeneceğim bu kıskançlık beni yiyip bitircek,çok güveniyorum ama kimsenin ona bakmasına veya konuşmasına dayanamıyorum iş gereği bile olsa:çok üzgünüm:

2. 11 Eylül 2008
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.352
    Ödül Puanları:
    363
    Bence meşgul olduğunuz bir şeyler olsa bu kadar çok eşinizi düşünmezsiniz..yerimseniben
    Ya bir iş bulun ya da sizi oyalayacak kursa,derneğe katılın.kaydirigubbakcemile
    Arkadaşlarınızla vakit geçirin..
    Yalnız kaldıkça kafanızda daha çok kurarsınız..:teselli:

4. 11 Eylül 2008
  5. azucena

azucena Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Kıskanmak cok pis duygu.Duyguların en fecisi.Sevdigini kıskanmak insanı öldürüyor icic icini yiyor biliyorum.Birseylerle ugrasmanı bende tavsiye ediyorum elbette ama her ihtimale karsı bir psikiyatristte gorun.Paranoyaya dönüşürse çok kötü olur.

6. 11 Eylül 2008
  7. katresemerci

katresemerci Guest

sana katılıyorum. mesgul olcak biseyler olmayınca daha cok kafaya takıyor insan. Hep huzur isteyin ve bunun icin dua edin...

"Eğer bir yerde küçük insanların gölgeleri büyüyorsa; orada güneş batıyor demektir." Einstein

8. 11 Eylül 2008
  9. kıskanmanın çoğu kendine güvenle alakalıdır biraz önce kendine güven ...sonra d abi çevren olsun şine baglı ol bağımlı olma..

10. 11 Eylül 2008
  11. endeniz

endeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bence de kafanızı meşgul edecek bir şeyler yapın...
    Bu çalışmak olabilir; eğer tercihiniz çalışmamaktan yana ise herhangi bir hobi olabilir, sevdiğiniz alanda bir kursa gidebilirsiniz. Evde bile yapacak çok şeyler var. Aklıma şimdi puzzle geldi:)(Ben çok severim), gerçekten çok oyalar. Yeni yemek tarifleri deneyebilirsiniz. Sevdiğiniz türde kitaplar alıp okuyabilirsniz. Her insanın kendine ait zevkleri, yapmaktan hoşlandığı şeyler var. Sizi neler mutlu ediyor, aynı zamanda sizi meşgul ediyor ise, siz de hayatınızda bu tip aktivitelere yer açın.

Mesajdan anladığıma göre herhangi bir problem yaşamıyorsunuz, buna şükredin bence...Küçük kıskançlıklar her kadının ve erkeğin hoşuna gider; ama yapılan bir yanlış yokken kıskançlığı abarttığınız sürece, ortada problem yokken, problem yaratırsınız. Bu da sizin sinirlerinizi daha çok yıpratır, pişman olursunuz.
    Huzurunuz daha fazla bozulmadan harekete geçin bence:) sevgiler..

12. 11 Eylül 2008
  13. EU1

EU1 Guest

kıskançlık gerçekten tehlikeli ve çoğu kişi bunu hastalık olarak görüyor.. kocana yoğunlaşmak yerine başka şeylere yoğunlaş derim yoksa allah korusun kocana da kendinede zından edersin hayatı.. kıskançlığın sonu hiç iyi değil çünkü

14. 11 Eylül 2008
  15. isil_ufuk

isil_ufuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    sağolun arkadaşlar...evde hep yalnızım evleneli 1 yıl oluyor.evlendiğim için okulu da bıraktım durup kafamda saçma şeyler kuruyorum..giyim kursuna yazıldım ...inş. biraz olsun oyalar beniii...

16. 11 Eylül 2008
  17. avatar resmindeki sensen kimseyi kıskanmana gerek yok çünki gayet güzelsin.eşinde böyle bi güzelliği faredemicek kadar kör değilse kafana boşyere takma mutlu ol

18. 11 Eylül 2008
  19. selduxsx

selduxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bı ara bende bu takıntılar vardı yanı benımkı kendıme guvenle alakalıydı sonra bıraz gıyım tarzımı deyıştırdım bakımlı olmaya calıştım vs artı dunyanın merkeınde eşlerımız degıl ugraşacak başla alanlarımızda var bunu anlayınca takıntımdan kurtuldum ınsanın elınde degıl kısnmamak ama sakın eşine bellı etmemeye calış yoksa cok guzel kullanıyoırlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.