hymenoplasti ameliyatını istanbulda yaptıran var mı

Konusu 'Genital Estetik' forumundadır ve teralem tarafından 5 Haziran 2010 başlatılmıştır.

5 Haziran 2010
    Konu Sahibi : teralem
  1. teralem

teralem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bu işlemi yaptırmam şart.istanbul da yapan bir cok yer var ama guvenemiyorum bu islemi yaptıranlar lutfen yardım edin.bunun ne kadar zor bi durum old.nu göz onunde bulundurursanız memnun olurum sadece dr ismi ogrenmek istiyorum

2. 8 Haziran 2010
  3. teralem

teralem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bircok kisi istemeden boyle bir ameliyat olmak zorunda kalıyor ve cevresinde danısabilecek kimse olmuyor cunku soylemesi imkansız.Soruma bir cevap veren olmadı şu ana kadar ben arastırmaya devam ediyorum ve bu dertten Allah ın izniyle kurtuldugum zaman aynı sıkıntıyı yasayan insanlara destek olmaya calısıcam.

4. 8 Haziran 2010
  5. amon-ra

amon-ra http://koredeneyimleri.blogspot.com.tr/ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    haklısın cnm kimse bu ameliyatı oldum demez malum cinsellik ülkemizde tabu umarım ameliyatını başarılı bir şekilde atlatırsın...

6. 9 Haziran 2010
  7. etna2005

etna2005 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ARKADASIM AMELIYAT OLDU COKTA MEMNUN KALDI. O Da bu sitede isersen doktoru kım sorabılırım

8. 9 Haziran 2010
  9. teralem

teralem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    gelen mesajınız beni ne kdar sevindirdi bilemezsiniz.Birilerinin destek old. bilmek cok onemli.Allahım sizi hiç sıkıntıya sokmasın.Arkadasınıza sorarsanız cok memnun olurum.

10. 18 Haziran 2010
  11. teralem

teralem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    neden kimse yardım etmeye calısmıyor.bir umutla hergun formu acıyorum ama hicbir yanıt gelmemis sizin icin belki cok onemsiz gibi gorunen mesaj br baskası icin umut ısıgı olabilir.İlginiz icin simdiden tesekkur ederim

12. 22 Haziran 2010
  13. rosemist

rosemist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Buraya bayanlara özel plaj ararken geldim... form çok dikkatimi çekti.. derken bu konuda buldum kendimi ... Ve üye oldum... Sevgili arkadaşım seni çok iyi anlıyorum .. Bu ameliyatı olanlara sesleniyorum veya bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlara da sesleniyorum.. Bu gerçekten hayat-memat meselesi,tahmin ediyorsunuzdur zaten.. Belki yüzyüze konuşulmayack kadar sıkıntılı bir durum fakat buradan yazılabilir,anlatılabilir. Bilgisi olanların bu konu hakkında bilgilendirmesi,en azından mesajlarınızla destek olmanızı hem öneririm hemde kendi adımada isterim...

14. 22 Haziran 2010
  15. rosemist

rosemist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşım bilgi alamadın mı henüz acaba ??

16. 22 Haziran 2010
  17. teralem

teralem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    hayır canım yaklasık 200 kisi okumus ancak cevap yazan yok.eminim bir cok kisi gelen tavsiyelerden yararlanacak.Ben doc.dr.harun ozkan ve sisli med arasında kaldım.yorumlarınızı bekliyorum...

18. 22 Haziran 2010
  19. teralem

teralem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bu operasyonu yaptıranlar biliyorum gecmisi hatırlatan hicbirseyle yuzyuze gelmek istemiyorsunuz ancak inanın sizden yardım bekleyen onlarca insan var...