Ibrahim saraçoğlu -kolay hamile kalma kürü

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve lena_ tarafından 8 Haziran 2012 başlatılmıştır.

8 Haziran 2012
    Konu Sahibi : lena_
  1. lena_

lena_ Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Arkadaşlar ben 7-8 senedir çocuk için uğraşıyorum. En başından 1 hafta önce yaptırdığım teste kadar sonuçlar mükemmel. 2 kez tüp denendi. 5. gün embriyosu ve kaliteliydi..

ANCAK ne yaparsam yapayım. OL-MU-YOR. Çevre , aile baskısı yaşanılan sıkıntılar, her ay adet olunca hissedilen kalp ağrısı bunlardan hiç bahsetmiyorum bile. Kabullendim ben bu durumla yaşamayı, dua ediyorum Allah'tan güç ve sabır diliyorum.

Bir yandan da inancımı kaybetmeden denemeye devam ediyorum.

Mart ayında İbrahim Saraçoğlunun sitesinden Kolay Hamile Kalma Kürü aldım. Bu kürde 2 farklı bitki var. Her bitkiden önce soğan kürü yapıp hiç ara vermeden bitkiye geçiyorsunuz.

Fakat bu da işe yaramadı. Geçen ibrahim beyi yine aradım. Bana başka bir kür daha verdi. Bu arada artık ibrahim saraçoğlunun sitesinde satılmayan şey yok gibi maşallah.

Bir yandan bilmediğim ot çöp ne bulduysam içmeye devam ediyorum , bir yandan da olacağı varsa olur boşver diyorum ama boşveremiyorum işte.

Sonuç olarak yeni kürlere başlamam lazım ama o soğan küründen bıktım nefret ettim, hazırlaması ayrı dert içmesi ayrı dert. Heleki çalışan kadınlar için.

Sorum şu SARACOGLUNUN WEB SİTESİNDEN BU TARZ KÜR ALIP HAMİLE KALMAYI BAŞARAN VAR MI ? Yoksa ben yine akınıtya kürek mi çekiyorum.

2. 9 Haziran 2012
  3. kazazade

kazazade Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kullandığın kürleri bilemiyorum ama soğan kürünü pkolular için veriyor,o kür kistler için çok iyi,diğer yandan bir arkadaş 7cyıl sonra 40 yaşında incir kürüyle hamile kaldı,okumuşsundur,araştır istersen bu sitede bu kürle hamile kalan çok kişi var,şimdi bende kullanıyorum,ayrıca ovulasyon testlerinden aldım,sen tam anlamıyla sorununu yazmamışsın bende bilemiyorum sana ne söylesem,hayırlısı olsun tabi ama dediğin gibi her yolu denemeye çalışıyorum bende,ama bende kist olmadığı için soğan içmedim,zaten içilecek gibi değil,

4. 11 Haziran 2012
  5. lena_

lena_ Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Valla kağıt üstünde ve bakılan edilen kadarı ile sorun yok. E sorun yoksa ozaman neden olmuyor ? İşte
    o kısım tam bir muamma..

Yoksa adetlerim saat gibi düzenli , hormonlarım düzgün , yumurtlama çok iyi ,tüpler açık , kist miyom yok , eşimde de sıkıntı yok
    ama olmuyor işte.

soğan kürünü herkese öneriyor. Ben şimdi yeni bir kür aldım. Öncesinde 15 gün soğan kürü yapıp sonra bitkiye başlıyorsun.

Sanıyorum için temizlensin diye soğan kürü veriyor veya kist varsa yok etsin diye..

6. 2 Temmuz 2012
  7. venema

venema Üye Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba aynı beni anlatmışsin sen bu yazdıklarında:) bizde de hicbir Soren bulamadilar. 3asilama 1 tup bebek AMA hepsi basarisiz Ve hiç birinde Gebelik oluşmadı :KK43:( Bende anlamıyorum hersey tamamsa neden olmuyor kafamda hep bu soru...tup bebekten sonra genetik tahliller de yapıldı eşimde ve bende. Bende kan pihtilasmasi çıktı. O zaman İstanbul Acıbadem Bulent tıraşa gidiyordum. Bana 1coraspin,1folbiol ve günde 2 kez de biletlerin dhea 25mg kullan dedi. Aradan 3 ay gecti. Ben doktor değiştirmeye karar verdim.jinemed Bursa Murat beye başladım. O da histeroskopi yapalım önce dedi. Onda da bisey çıkmadı. Yumurta Sayin azalmış dedi korkuttu beni o da biosteronu günde 3 kez al dedi.bende başka doktorda tahlil yaptırdım adetin üçüncü gunü fsh 5,9 çıktı normal dedi. Neyse biosteronu devam ediyorum bu ay 2. Tup bebeğe başlayacaktim doktor kongreye gitti bidahaki aya kaldı. Bu arada sana bisey söyleyecektim.devalokman sitesindeki numarayı ara bı adam var ahmet bey ballı bir karışım satıyor. O karışımlar o kadar cok arkadasım hamile kaldı ki üstelik her yolu denmemişlerdi. Ben de kullandım ama benim yine olmadı. Ama hala ona da devam ediyorum. Bir de çay yolluyor tahlil sonuclarını soruyor zaten önce.hani belki faydası olur. Ne cok yazmıştım bu arada :)) eee insanın dostları ailesi de olsa yaşamayan anlamıyor bu derdi. Çekmeyen bilmiyor. Ben de bulunca böyle seni yazdım da yazdım :) Facebook ya da twitterin varsa görüşelim isterim yaşadıklarımızı paylaşırız. Bı de insanın butun arkadaşları hamile olur mü ya ve benden sonra evlenenler doğurdu bile gülsem mı ağlasam mı bilemedim :)) cevabını bekliyorum...

8. 5 Temmuz 2012
  9. Rumeysagul

Rumeysagul Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Arkadaşım herleyin hayırlısını dilemek lazım bende gereken tetkikleri yaptım sebepsiz infertilite dedi doktor icim rahat sonuçta ALLAH a tevekkül etmek gerekiyor..evlat olursa nimet olmasada nimet çoğu zaman farkedemiyoruz.. fazla yormamalıyız kendimizi.. doğru pencereden bakabilmek önemli olan..ALLAH yardımcın olsun elimizde ki nimetlere şükredersek Rabbim razı olur inşallah

10. 8 Ağustos 2012
  11. lena_

lena_ Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16

selam
    Mesajını yeni goruyorum :KK43: gec donus icin uzgunum. Bazen cok fazla hayalkırıklıgı yasayıp ne siteye giresim oluyor ne de kimseye tek kelime edesim. İnsan kendini eksik gibi hissediyor resmen. Neyse senin derdinde benimle aynı, beni cok iyi anladıgına eminim.

Dediğin siteye bakıcam, suan ben pripolis diye bir urun kullanıyorum. Suya 1 damla damlatıp hergun iciyorsun.Kadınlarda dogurganlıgı arttırıyormus vs.vs. Sonrasında saracoglu kurunu uygulıcam yine , ondan sonra da senin bildirdigin kuru.

Birkac gun önce aklıma birsey takıldı. Kader nedir dedim kendi kendime. Mevcut durumu kabullenmek mi ? Yoksa mucadeleyi asla bırakmadan takdir Yaradanın demek mi ? Ama mücadele edince kaderini degistirmeye calısmıyor musun ?

Hangisi dogru bilemedim ama bir sure daha mücadele etmeye devam etmeye karar verdim.

Ancak yeniden tüp bebek yapmak , o koltuga yeniden uzanmak için hiç gücüm yok. İnsallah bebeklerimizi gormek icin o koltuga uzanmak nasip olur, baska birsey icin degil.

12. 8 Ağustos 2012
  13. mambaa

mambaa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu tip önerilerden ziyade fertilite için arınma diyetinin işe yaradığını düşünüyorum. İlk kızım için de yapmıştım bu diyeti şimdi de yapıyorum. 6 ay içerisinde tekrar sonuç alacağımı düşünüyorum.

14. 8 Ağustos 2012
  15. Butunduamvesenam

Butunduamvesenam Rabbime emanetsin. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben amerikada yasiyorum. burda sebepsiz hamile kalamayan pek cok kadin hayit suyu ve arisutu+polen tozu karisimiyla en gec 5 ayda hamile kalmislar. hatta 2 aydir bende kullaniyorum. bazi farkliliklari hemen hissetmeye basladim. mesela kanamami artirdi ve rengini duzeltti. ayni genc kizligimdaki gibi kanamam var masallah. arkasindanda hamilelik gelir insallah diye umutlaniyorum. birde bol bol yasin okumak lazimmis. ayrica 41 gun meryem sureside okuyorum ben. kadere gelince bence bizler elimizden geleni vazgecmeden yapmali gerisini Allaha birakmaliyiz. vazgecmek demek umudu kesmek demek ve biliyorsun umudu kesmek cok gunah. vazgecmeyelim ugrasalim olmazsada napalim Mevla gorelim neyler neylerse guzel eyler demekten baska caremiz yok.

16. 10 Ağustos 2012
  17. mehtap21

mehtap21 Gecikmiş anne adayı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba , bende kür aldım saraçoğlundan 2 tür çay geldi aralardada soğan kürü yapılacak ve en son da incir kürü yazıyordu kağıtta.
    bende arınma diyetini merak ettim daha ayrıntılı yazarmısınız ?

18. 17 Ağustos 2012
  19. mambaa

mambaa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bebek yapım bakım onarım'ın arınma diyeti'ni uyguluyorum. isterseniz arama yapın, çıkar tarifi.