İbrahim Saracoğlu:Kürler/Romatizma

Konusu 'Bitkisel Kürler - Şifa Reçeteleri' forumundadır ve Elif tarafından 14 Nisan 2009 başlatılmıştır.

  14 Nisan 2009
  Konu Sahibi : Elif
 1. Elif

  Elif Onur Üyesi Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  24.653
  Beğenildi:
  5.191
  Ödül Puanları:
  438
  Romatizma rahatsızlıkları genel bir tanımdır. Modern tıbbın tanımladığı 200 ün üzerinde çeşidi vardır. Almanya'da tabipler odasının açıkladığına göre 400 ün üzerinde çeşidi olduğu belirtilmektedir. Romatoid artirit olarak tanımlanan ve "iltihaplı eklem romatizması" olarak da bilinen romatizma şikayetlerine karşı bitkisel kür önermekteyim. Bu bitkisel kürün herhangi bir yan tesiri yoktur. Önermiş olduğum romatizma kürü, perfore edilmiş kiraz sapı ile doğru zamanda toplanmış ve perfore ısırganın bir türüdür.

  Romatizma ağrılarının çözümünde ağrı kesicilerin kullanılması sadece semptomatik bir tedavidir. Yani ağrıyı ortadan kaldırıcıdır. Kullanılan ilaçlar romatizmayı ortadan kaldırmamaktadır, yani kesin bir tedavi değildir. Sadece, romatizma hastalığının şikayetlerini geçici olarak bertaraf etmektedir. Romatizma hastaları ilaçlarını kullandığı müddetçe şikayet yaşamamaktadırlar.

  Benim geliştirmiş olduğum destekleyici bitkisel kür ise, romatoid artirit (iltihaplı eklem romatizması) rahatsızlığını hem tedavi ediyor hem de hastalığı ortadan kaldırmaktadır. Önermiş olduğum destekleyici kürün kullanım süresi yaklaşık 2 ay sürmektedir. Romatoid artirit hastalarının uygulamaya başladığı bu bitkisel destekleyici kür, vücutta depolanarak birinci haftadan sonra etkisini yavaş yavaş göstermeye başlamaktadır. İkinci haftadan itibaren de tedavi etmeye başlamaktadır. Her bitki 70 ile 90 gramdır.

  NOT: Hekim kontrol ve önerilerini ihmal etmeyiniz.