İbrahim Saraçoğlu -Vajinal Akıntı İçin Soğan Suyu

Konusu 'Bitki Sözlüğü' forumundadır ve Elif tarafından 27 Nisan 2009 başlatılmıştır.

27 Nisan 2009
    Konu Sahibi : Elif
  1. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.190
    Ödül Puanları:
    438
    Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kadınlardaki vaginal akıntıya karşı uygulanacak soğan suyu kürünü anlattı:Vajinal akıntıyı gidermek için soğan suyu kürü :1 orta boy beyaz soğanı ( kırmızı ve mor soğan olmaz ) dörde bölün. önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika kaynattıktan sonra içine başka bir şey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden önce 1er bardak suyunu için. Kürü 15 gün uygulayıp sonlandırın.Soğan kürünü adet döneminde uygulamanın bir sakıncası yoktur. Ancak, etki bakımından en uygun zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra başlamaktır.Kür uygulandıktan sonra 2. adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız.Hamile kalmak için bu kürün üzerine kuru incir kürünü uygulamalısınız.
    Uyarı: Bu soğan suyu kürünü 15 günden fazla uygulamayın.

Bu kürü uygulamaya başladığınızda 2. - 3. günden itibaren akıntılarınızın çözüldüğünü ve ne kadar fazlalaştığını hayretle göreceksiniz.

Bu kür erken menopoz , çikolata kisti, 3 cm. den küçük miyomlar, adet düzensizliği ve polikistik over şikayeti olan olan bayanlar için de mükemmel bir çözümdür.Yumurtalıklardaki kisti tamamen ortadan kaldırmaktadır.
    Uyarı : Sitemizdeki bilgiler paylaşım amaçlıdır.

2. 1 Haziran 2009
  3. basilicum

basilicum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya ben de denedim soğan suyu 3 gun içtim adet oldum kanamam çok olunca korktum :KK43: bıraktım ...

4. 21 Temmuz 2009
  5. tuba_zafer

tuba_zafer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tadı nasıl peki kötümü bende içicem ama cesaret edemiyorum ya

6. 21 Temmuz 2009
  7. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    cikolata kisti olup da bunu icip faydasini goren var mi?

8. 24 Temmuz 2009
  9. tuba_zafer

tuba_zafer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok iğrenç bişi içen iyi içiyo vala denedim ama yapamadım :KK43:

10. 18 Şubat 2010
  11. EvCadisi

EvCadisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    106
    ben de deneyeceğim ama tadından pek te emin değilim..midem alır mı almaz mı bilmiyorum..

12. 20 Temmuz 2010
  13. SERMERVA

SERMERVA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    selam arkadaşlar.bu kür gerçekten faydalı.benim arkadaşım bu kür sayesinde hamile kaldı.kendisinde yaklaşık 5 cm büyüklüğünde çikolata kisti vardı ve her ay 15 gün uyguladı ve neticede 4 ay içerisinde rahminde kist namına hiçbirşey kalmamış.doktorlar bile şaşırmışlar.şimdi 4 aylık hamile.tüp bebek yöntemiyle olacağını söylerken doktorlar çocuğunun bu kür sayesinde hemde normal yollarla oldu bebekleri.bende başlayacağım polikistik ovarim için.tadı hiç de kötü değil ve vücutta sarımsak gibi kokuda yapmıyor deneyin muhakkak.rahmimde ki kistler yüzünden ben yakalşık 20 kilo aldım belki bu sayede kilolarımdan da kurtulurum

dely bunu beğendi.
  14. 2 Nisan 2013
  15. xYelix

xYelix Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    16
    Arkadaşlar ben 15 gün boyunca hiç aksatmadan yaptım ve de çok faydasını gördüm. Hiç bir şekilde riski yok, soğan suyu zaten ne olabilirki. Tadıda ilk 3-5 gün berbat geliyor daha sonraki günlerde bu tada alışıyorsunuz. Bir su bardağı kadar çıkıyor, tek dikleyişte içmeye çalışın, sağlığınız için değer. Geçmiş olsun ve herkese şifa olsun.

dely bunu beğendi.
  16. 8 Nisan 2013
  17. SATI84

SATI84 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Benim 5 milim miyomm olmuştu dr laporaskopiyle alalım dedi beni korkuttu bende ameliyattan 3 gün önce bunu denemeye karar verdim ve inanın mucize..ultrasonda hiçbirşey görünmedi ve ameliyattan kurtuldum:-) içimi biraz zor ama nefes almadan içince gidiyor ve zamanla alışıyorsunuz.

18. 8 Nisan 2013
  19. SATI84

SATI84 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Eğer kistin varsa mutlaka denemeni tavsiye ederim ben faydasini gördüm içerken nefes almadan birkerede için zamanlada alışıyorsunuz.Allah şifanızı versin.