iç çamaşırları hakkında??????

Konusu 'Faydalı Bilgiler' forumundadır ve ezgi42 tarafından 8 Ocak 2010 başlatılmıştır.

8 Ocak 2010
    Konu Sahibi : ezgi42
  1. ezgi42

ezgi42 selammm... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar bazı sorularım vardı..iç çamaşırlarınızı kaç derecede yıkıyorsunuz?benim vajinal akıntım var.bu yüzden 70 derecede yıkıyorum lekelerin gitmesi için. bu seferde çamaşırlarım çok esniyor.tabiri caizsse ağzı bir yere yüzü bir yere gidiyor.bosbol kalıyorlar.atletlerimde öle oluyor.ben şöle vücudumu sarmalarını istiyorum ama olmuyorlar.çok kaliteli olmasalarda normal kalitede çamaşırlar alıyorum.aldığım yere sorduğum zaman 30 veya 40 derecede yıkamamı söylüyorlar ama o zamanda lekeler gitmiyor?tecrübelerinizi paylaşabilirmmisiniz?

birde beyaz olan sütyenlerim bir müddet sonra sarı gibi yada mor gibi oluyorlar.bende takıntılıy biriyim.çamaşırların bembeyaz olmasını istiyorum.olmayınca çok canım sıkılıyor.

2. 12 Ocak 2010
  3. ezgi42

ezgi42 selammm... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    cevap yokmu?:sinifsinif:kafamçokkarıştı

4. 12 Ocak 2010
  5. bilge85

bilge85 RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİYN Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    sanırım makineden önce bi işlemden daha geçirmelisin,makineyede deterjanla beraberkosla sıvı dök,bi de ben beyazlara rendelenmiş beyaz sabun koyuyorum,1 saat kadar makineyi çalıştırıyorum,o şekil kapama tuşuna basıyorum,programı iptal etmeden,bir gün boyunca beyazlar o deterjanlı sabunlu suda makinede iyice beyazlıyor,ertesi gün açma tuşuna basıp programı kaldığı yerden başlatıyorum,bembeyaz çıkıyo çamaşırlar...bi de şu var beyazları yıkarken sakın açık tenk bile olsa renkli bişe atma,diğer beyazların rengini etkiliyo...bu yöntemle bi dene istersenkaydirigubbakcemile5

6. 13 Ocak 2010
  7. LEYLA3842

LEYLA3842 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de sabun tozu kullanıyorum beyazlar için olandan ve makina yıkarken durulama programına geçmeden iptal tuşuna basıyorum malesef benim mak.kaldığı yerden devam eden tip değil..neyse ertesi gün direkt sıkma tuşuna basıp çamaşırları sıktırıyorum ve beyazlar için matik deterjanla tekrar yıkıyorum..bembeyaz oluyor 40 derecede bile...

8. 13 Ocak 2010
  9. Mihriban

Mihriban Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    canım ben bimden aldığım güldal adlı çamaşır suyunda birkaç saat bazende daha fazla bekletiyorum beyazları daha sonra makineye atıp 60 derecede yıkıyorum sonuçtan memnunum
    önceden benim çamaşırlardada grileşme oluyodu şimdi daha iyi tertemiz
    oluyo.çamaşırlarda esnemede olmuyo
    sen de bir dene istersenyerimseniben

10. 18 Ocak 2010
  11. sibel2008

sibel2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim annem de beyazları önce çamaşır suyunda bekletir, sonra onları durular, makinaya atar, deterjan ve kosla sıvı ile 60 derecede yıkar.