Iç mimar yardımıyla evini döşeyen varmı?

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve kelebecik tarafından 7 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    7 Şubat 2009
    Konu Sahibi : kelebecik
  1. kelebecik

kelebecik HERŞEY GÜZEL OLACAK... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar aranızda evini iç mimar aracılığıyla döşeyen varmı? :kahve:
    Herkes kendine göre zevk sahibidir mutlaka. Ama bazı mekanlarda yada evlerde iç mimarlar öyle bir dekorasyon yapıyorlarki insan hayran oluyor. Kendi evinde böyle bir uzmandan yardım alan, eşyasını, perdesini, objesini vs... iç mimara seçtirip kombinsayon yaptıran varmı aramızda merak ediyorum. Varsa eğer acaba bu kendisine ne kadar bir ücrete maloldu ve memnun kaldımı? Deneyimi olanlar paylaşırlarsa sevinirim. kaydirigubbakcemile5
    Mimari ve iç dekorasyon bölümündeki konuları taradım ama bu konuyla ilgili bişey bulamadım umarım istemeden tekrar konu açmamışımdır. a.s.

Son düzenleme: 8 Şubat 2009
  2. 7 Şubat 2009
  3. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmm iç mimarrlarrr biras uçuk düşünürlerr...bence internetten birçok site varr doğtaş,bellona,istikbal gibi...senin yerinde olsamm bu sitelere girer begendigim mobilyaların oda ile nsl uyumlu olduguna bakardımm..acaip iyi fikir veriyorrr...

4. 11 Şubat 2009
  5. beng

beng Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende sıfır dairemin dekorasyonu için iç mimarla çalışmak isterdim ama bunların fiyatlarıda çok uçuk olur o yüzden hiç denemedim bile! ama hayalimdir yerimseniben

6. 17 Haziran 2009
  7. UzmaN

UzmaN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    Konu sahibinin isteği üzerine yorumlara kapatılmıştır..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.