içim acıyor

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve tulaykrt tarafından 1 Ekim 2009 başlatılmıştır.

1 Ekim 2009
    Konu Sahibi : tulaykrt
  1. tulaykrt

tulaykrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar merhaba içim cok acıyor hamile kaldıgım günden itibaren 1 tek gün gülemedim 4 haftamda kanamam oldu düşük tehlikesi dediler 1 gün içinde kesildi tamam bu kadarmış derken şimdide 6 haftalık fakat bebegi göremiyolar 1 hafta bekle göremezssek kürtaj diyolar bulantılarım başladı üstüne üstelik birde grip oldum allahımın gönlüne hor konuşmak istemiyorum ama keşke ölsem cıldırmak üzereyim

2. 1 Ekim 2009
  3. tulaykrt

tulaykrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sesimi duyan yokmuuuu

4. 1 Ekim 2009
  5. aynelhayat

aynelhayat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Aaaa kardeşim, yakışıyo mu bu tarz laflar bir müslüma, başımıza ne gelirse gelsin isyan etme gibi bir lüksümüz yok unutmaki hayatta yaşadığımız herşey bizlerin imtihanı. Bize düşen sabretmek ve tam bir teslimiyetle Allah'a teslim olmak. Ne olur ümidini kaybetme ve bolca dua et. Rabbimin bir "ol" demesiyle herşeyin değişeceğini unutma. Rabbim inş.bebişini sana senide ona bağışlasın...

6. 1 Ekim 2009
  7. tulaykrt

tulaykrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    offf offfff

8. 1 Ekim 2009
  9. tulaykrt

tulaykrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın ama artık dayanacak gücüm kalmadı şaşkınım hemde cokkk

10. 1 Ekim 2009
  11. derman

derman Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin. Üye

Beğenildi:
    1.558
    Ödül Puanları:
    163
    canım böyle düşünme geçmiş olsun dua et unutma çıkmadık candan umut kesilmez umudunu yitirme tatlım

12. 1 Ekim 2009
  13. Baradiel

Baradiel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canim allah yardimcin olsun insallah bu gunleride atlatirsin benim ablam 3 ay kanama gordu hep ama sonradan gecti allahin izniyle insallah sende bebegini gorursun ama hic bir zman umidini kaybetme kendini ii hissetki bebeginde bunlari hissetsin sana tutunsun olmeyi saki dusunme belliki piskolojin cok bozulmus ki haklisinda kolay degil ama kendini ii hissetmende cok onemli morelin hem bebek hem senin icin..allahim sana bagislasin bebegini bir an once gorursun insallah

:Saruboceq:

14. 1 Ekim 2009
  15. tulaykrt

tulaykrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    her dr farklı bişey söylüyor gercekten saşkınım bebegin görülmemesi normalmı?

16. 1 Ekim 2009
  17. Eylxuxl_ce

Eylxuxl_ce Kızım ve Oğlum Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bak hepimiz neler yasıyoruz yinede isyana yonelmiyoruz nedemek ölsem Allah sana sağlık versin yeterki her şey olur.Alttan baktılarmı peki vajınal usg ile yani zaten su haftada ancak oyle gorulebılır sanıyorum.Benim 7. haftada karından goruldu bebeğim 8. haftada kalp atışlrını duyduk bu dollenmeyle ilgili bir şeydir belki ama bunun aksi cıkarsada dunyanın sonu değil bu bende 23 haftalık bebegımı kaybettim.Zor değilmi tabiki zor hemdecok zor kolay seyler yasamadım ama dediğimki Allah bizlere sağlık vrsin her sey olur ben simdi 18 haftalık hamileyim bak Allaha çok sukur.Sen boyle stres yaparsan bebeğinde bundan olumsuz etkilenir.Bir doktorun daha fikrini al vajınal usg ile baktır.

18. 1 Ekim 2009
  19. tulaykrt

tulaykrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    6 haftalık kesede bebek görülmezmı?