içim acıyor...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve ofelia tarafından 2 Ekim 2010 başlatılmıştır.

2 Ekim 2010
    Konu Sahibi : ofelia
  1. ofelia

ofelia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    seni ilk gördüğümde başladı bu masal... nasıl da kahramandın, nasıl da büyüktün benim gözlerimde. sen hani o her şeye gücü yetenlerdendin. en zoru başarmış beni yeniden aşka inandırmıştın. sonraki günler çok zor geçti, engel olamıyor seni görebilmek için deliriyor ama gözlerinin içine bakmaya korkuyordum. seni, ellerini, gözlerini, duruşunu, saçlarını, bir şeyi bilmediğini ifade ederken alt dudağını kıvırışını izliyor, sesini dinliyor ve kokunu doya doya içime çekiyordum. yanacağımdan korkup sana dokunamıyor elini bile sıkamıyor ama bir yandan sana sımsıkı sarılmaya can atıyordum. senin imkansız olduğunu biliyordum...

ama sonra bi mucize oldu, meğer sen de beni sevmişsin ve sen bunu bana söyleyebilecek cesarete sahipmişsin. işte ondan sonra başladı güzel günler. ellerimi tuttuğunda kalbimin nasıl attığını kulaklarımla duydum. öyle çok inandım ki bırakmayacağına. öyle bir inandırdın ki beni bu yalana. gözlerine bakabiliyordum artık, içim eriyordu o gözlere tutulduğumda ama korkmuyordum daha fazla. gözlerimin nasılda "seni seviyorum" diye haykırdığını görmende bi sakınca yoktu artık nasıl olsa...

ama her masal gibi bu da bitti. ve kahramanım gitti...

şimdi iyi dinle beni, tuttuğum eli bırakmam dediğinde "bırakma" diyebildiğim için GİTME!! eridiğim halde gözlerine bakabildiğim için GİTME, her şeye razı olduğum için, ilk defa bu kadar güçlü hissettiğim için, senin yanındayken hiç bir şeyden korkmadığım için, beni aşka inandırdığın için GİTME, ilk defa birine "gitme" diyebilecek kadar gözü kara olabildiğim için GİTME, her şeyi göze alabildiğim için GİTME. seviyorum Ö... GİTME!!!
    :a015:

2. 2 Ekim 2010
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.570
    Ödül Puanları:
    363
    Hayırlı olsun...

4. 2 Ekim 2010
  5. twity__

twity__ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    allah gönlüne göre versin arkadaşım ....

6. 2 Ekim 2010
  7. ofelia

ofelia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    amin, teşekkür ederim.

8. 2 Ekim 2010
  9. __ysmn__

__ysmn__ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Biliyorum şuan canın acıyor ne desem anlamsız sana çnkü hiç bir cümle acını dindirmicek.. ama dik dur çünkü zaman senin ilacın olucak gün gelicek unutup yeniden acısız yaşıcaksın.. yaşadım ve biliyorum gitmek isteyene kapıyı göster gitme deme gitmek istiyorum dedikten snra sen onu durduramazsın gururunla o büyük sevginle kapıyı göster eğer birgün gelirse gelir..ama yerinde olsam ona asla bu konuda ödün vermezdim gitmek istedkten snra bnm için bitmştir der geçerdm

10. 2 Ekim 2010
  11. samantha

samantha bkz: kara mizah Pro Üye

Beğenildi:
    2.557
    Ödül Puanları:
    163
    Tüm supermanler elbet bir gün clark kent oluverirler. Gerçek şu ki asıl kriptonlu bizleriz. Oley!

12. 2 Ekim 2010
  13. __ysmn__

__ysmn__ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Katılıyorum vereliniortak

14. 5 Ekim 2010
  15. Mat_MazeL

Mat_MazeL toz pembee Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Bir kez sevdim bir kez inandım şuan yazarken gözlerim doluyo. özlemekten mi hayır ? Kimseninde ifade edebilceği bi duygu olduğunu sanmıyorum nedeninin.Emin olduğum tek şey asla sevmek diye aşk diye bişey yok bunlar insanın egosunu tatmin eden duygular.Güzel yanlarını düşün anı olarak kalsın.Onunda canı acır bigün.Çok inandığım insan benim için herşeyi yapabilceğini düşündüğüm adam şuan benim kötülüğü isteyen bundan haz duyan asla inanmadığım biri olarak kaldı.Allah sabır versin...

Son düzenleme: 5 Ekim 2010
  16. 5 Ekim 2010
  17. VivaLaJuicy

VivaLaJuicy :) Üye

Beğenildi:
    2.258
    Ödül Puanları:
    238
    Allah kolaylık versin. :nazar:

18. 5 Ekim 2010
  19. twity__

twity__ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım arkadaşım bilirim kimsenin ahı kimsede kalmaz bilirim çok zor bir durum hem de çok zor.zaman herşeyin ilacı zamanla atlatırsın ama gidene dön demek yakışmasada sevince insanın gözü hiç bir şey görmüyor bilirim.bn de çok yalvardım ettim grurumu ayaklar altına serdim belki ama boşa gitti.çünkü onun için bir tek gözyaşım bile değerli olmadı.umrunda bile olmadım.giden geri dönmüyor suçlu olsada önmüyor ve geride bizim gibi gözü yaşlı kızları geride bırakıyorlar ve kendi hayatlarına devam ediyorlar hiç bir şey olmamış gibi allah yardımcımız olsun onlarada yaptıkları hataların farkına varmasını sağlasın.