Içim Parçalaniyor

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve EU1 tarafından 15 Haziran 2008 başlatılmıştır.

15 Haziran 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

İçimde kocaman bi boşluk. Ne yapacağımı ne yöne gideceğimi bilmiyorum. Bi sevgilim var ama ayrılmak zorundayız. Sadece güzel günler çalıyoruz bu hayattan. Hıh kendimizi kandırıyoruz. Sorun aramızdaki yaş farkı 28 yaşındayım ve o benden 6 yaş küçük. Okulu yeni bitti işi yok askerlik yok. Tutunacağı bişey yok kendi karalarının, kendi isteklerinin hiçbir hükmü yok. Birbirimizi bu denli severken, kendimizle ilgili hiç bir sorunumuz yokken günün birinde biticeğini bilmek çok acı. Ailesi beni istemiyor halbuki görünüş olarak 23 ten fazla bile göstermiyorum. Ha bide kapalı değilim bu yüzdende istemiyor. Benim aşkımsa ben ve ailesi arasında sıkışıp kaldı. Bi yandan ana baba hakkı almak istemiyorz bi yandanda kopmak istemiyoruz. Bana benim zamanım var beni bekle nasıl derim diyor diğer yandan senden kopamıyorum sen benim aldığım nefez oldun diyor. Ayrılmaya kalkıştık ağlamaktan yorulduk yapamadık.

Şimdi içimde koca bi boşluk ne yapmam gerek ne yöne gitmem gerek bilmiyorum.Bildiğim şey bitmek zorunda olduğu. Ama işin kötüsü ben normal insanlar gibi ağlıyarak acı çekemiyorum. Mideme vuruyor çalışamıyorum hastalanıyorum sadece ruhen bedenende erimeye başlıyorum nasıl atlatıcam bilemiyorum. Yaşamım hep zor zaten bi çok şeye göğüs gerdim ayakta kaldım mücadele ettim başardım. Ama onu tanıdım sevdim çok sevdim uzun zamandır kimseyi böylesine sevememiştim. Yıllar önce bi sevgilim vardı 2 sene sonra birden bitti anlamadım. Bi kaç yıl toparlayamadım kendimi şimdi birden çıkageldi evlenelim diyor. Onun dışında bi kaç kişi daha evlenmek istiyor. Bağzen diyorumki kabul et birini evlen çocuğun olsun belki unutursun. Ama içim acıyor ona bidaha dokunamamak fikri, gözlerine bakamamak, sesini duyamamak başkasının çocuklarına sahip olmak ve başka çocukların ona baba demesi fikri. Hayatım boyunca bana bebem demesini duyamamak ve kuzum diyememek ona. Gülümsemesini görememek. Bi başkasının olduğunu bilmek yıllar sonra. Ben nasıl atlatırım şimdi nasıl yaparım bilmiyorum kafam öyle karışıkki içim acıyor canım yanıyor.

Bunları yazıyorum çünkü birinle konşmaya ihtiyacım var ne bileyim uzatılan bi el bi destek. Şimdiden teşekkürederim beni dinlediğiniz için.

2. 15 Haziran 2008
  3. EU1

EU1 Guest

Sen çok Seviyorsun Onu..öyle Güzel Anlatmişsinki.bence Yaş Farki Ya Da Ailenin Istememesi Hiç önemli Değil.seviyorsaniz Birakmayin Birbirinizi...

4. 15 Haziran 2008
  5. elisaa

elisaa Minik Serçe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnm bnm çok zor bir durum
    hayatının zorlu bir virajındasın
    ya yalnız devam ediceğin başka aşklara yelken açabileceğin yolu seçiceksin
    yada çok sevdiğin kişi ile tüm zorluklara göğüs gerebilirim diyip onla devam ediceksin
    ailen ne diyor buna peki.. ?
    ben şimdi burda ne yazsam boş
    senin yüreğinin sesi zaten yazdıklarından belli
    şimdi ya yüreğinin sesini dinleyeceksin
    yada aşkına 3. kişilerin girmesine izin verip son vereceksin
    temennim hakkında hayırlı olanını yaşaman canım...

6. 15 Haziran 2008
  7. mucizem

mucizem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    cnm bizde böyle bi ilişiki içindeyiz.durum şu açıdan farklı bizde.onun ailesinde hiç sorun yok hatta istiyolar benı gercekten,yaş farkı da yok ama benım ailem daha doğrusu annem ablam hiç kabul edemiyo onu.aslında tanısalr seveceklerınden emınımde tanımak bıle ıstemıyolar.zor bi durum.biz bunları bilerekl 3 yılı gerıde bıraktık.hala da beraberiz ve çok mutluyuz.birbirimizi bırakmaya da niyetımız yok.eninde sonunda kabul edecekler.bence sizde bırakmayın seviyorsanız mutluysanız..hiç bişey sevgiden değerli ve önemli diil! öptm

8. 16 Haziran 2008
  9. lady b

lady b Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende kendimden 6 yaş küçük biriyle beraber oldum. ondanda küçük görünüyodum ama erkekler zaten geç olgunlaşıyo fikirleri değişiyor. o da beni çok seviyodu ben ayrılalım dediğimde günlerce ağlıyo uyumuyudu şimdi ayrıyız. bir güzel yaşantısına devam ediyor. yani erkeklere çok güven olmaz özelliklede bu yaştakilere. sana tavsiyem birini seviyosan çok da sahiplenme çünkü her an gidebilir. inşallah ben yanılırım ve sen mutlu olursun....

10. 16 Haziran 2008
  11. ayşül

ayşül Guest

ınan uzun zamandır askı boyle anlatanı duymadımsenağlama ayrılmak kolay ama ya sonrası......

12. 16 Haziran 2008
  13. minelne

minelne afffettt Allahımm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    zamana bırak en iyi ilaç

14. 24 Haziran 2008
  15. hersey_eskir

hersey_eskir Dengesiz.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    yaş farkı sorun değil bence.
    sevgi kolay bulunmuyor çok kolay kaybediliyor ama
    allah yardımcın olsun sewgiler..a.s.

16. 4 Temmuz 2008
  17. tılsım33

tılsım33 Guest

sımsıkı sarılın bırakmayın birbirinizi kimseyide takmayn

18. 4 Temmuz 2008
  19. sinem_06

sinem_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    108
    ahh ahh su ask denen sey..kım ıcat ettı kım buldu bılmıyorum cok zor bı durum ıkı ara derede kalmak bu olsa gerek..kalbının sesını dınle..o sana en ıyı yolu gosterecektır boyle guzel sevgıler bulunmuyor cunku