İçim sıkılıyor yaaa

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve MeDuSa tarafından 20 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    20 Kasım 2008
    Konu Sahibi : MeDuSa
  1. MeDuSa

MeDuSa Guest

Kızlar bugünlerde içimde bi sıkıntı var.
    Vizelerim başladı sınavlara çalışıyorum aslında sınavlar iyi geçti ama içimdeki sıkıntı öyle büyüdü ki ve sürekli bişeyler yemek istiyorum kendimi durduramıyorum zaten 7kilo aldım ama sorun kilo almakta değil ne biliyim içim kararıyo çığlık atmak istiyorum ama çığlık atsam dahi geçmiyo bu sıkıntı ya napcam bilmiyorum yarın sınav var çalışmam gerek ama ne heves var ne bişi var :çok üzgünüm:
    sevgilimle hep bi arada olmak onu daha çok görmek istiyorum sabah akşam birlikte film izlesek hiç durmadan ne iyi olurdu sadece onun yanında içimdeki sıkıntı biraz olsun hafifliyo ama ailemle kalıyorum onun yanınada fazla gidemiyorum o arkadaşlarıyla kalıo ben ailemin yanındayım evlilikse çok erken
    tabi millet bu yaşlarda gözü görmüyo hemen evlenmek istiyo ama işsiz güçsüz evlenmek olurmu sırf sevgilimin yanında olayım diye :1no2:
    içimdeki sıkıntı ve yeme hevesim bir geçse napcam bilmiyorum ya insanın canı hiçbişey yapmak istemez mi işim gücüm ağzıma bişiler koymak oldu belki diğer arkadaşlara göre benimki dert değil dersiniz tersleyende olur ama yemin ederim içimde bi sıkıntı var ve bu herşeye karşı hevesimi bitiriyo napıcam bilmiorum ben :sm_confused:

2. 20 Kasım 2008
  3. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    buda dert mi diycem kızacaksın banasırnaşık şey
    şaka bi tarafa da bana da oluyor öyle. bazen hiçbişey yokken bi sıkıntı bi ağlama hissi.
    sende şu anda durduk yere bunaldın sanırım, kendini oyalayacak bişeyler yap.
    mesela fotoshopa sar tavsiye ederim, zamanın nasıl geçtiğini bilemezsin.
    vizeler seni bunaltmıştır büyük ihtimal, çalışmaya çalış.

4. 20 Kasım 2008
  5. olur öyle bazen:nazar:

6. 20 Kasım 2008
  7. EU2

EU2 Guest

canım huzurlumusun ailen yanındamı sağlığın yerindemi başında annen baban var çok şükür üniversiteyede gidiyorsun eğitimini çok güzel bir şekilde alıyorsun ve sevdiğin adamda seni her halinle beğeniyor mutlusunuzz...ee güzelim sen sıkılmaya yer arıyorsun sıkılmak için bahane arıyorsun lütfen silkelen ve kendine gel güzelimm

8. 20 Kasım 2008
  9. EU1

EU1 Guest

bitanem ya üzülme böyle:teselli: sen azıcık depresyondasın benim gibi:eek: bende hissediyorum ara ara bunları ya kazanamazsam diye ara ara hiç çalışasım gelmiyor ama yapmak zorundayız sevdigin erkeğin eline bakmak istemiyorsan hele ki bu devirde çalışmak şart !! evlenmek için cok cok erken .....
    bol bol dua et sabret ve şükret ki tek derdimiz bu olsun yerimseniben

10. 20 Kasım 2008
  11. BenUgurBocugu

BenUgurBocugu CEYİS BAKANI:) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    298
    bazı ınsanlar kafalarına bışeylerı takarlar ne taktıklarını bıle unutrlar kendı kendıne sıkıntı yapıp kımı sureklı yer bıseyler kımısıde lokma koyamaz ağzına sımdık senınkı bellı sıkıldıkça bıseyler yıyerek anca toplanıyon ama cok yanlış yapıorsun canım kötu dusuncelerı at kafandan ve şükretmesını bıl bölece ne kadar cok mutlu olduğunu gorecksınn ınsallah bıdada böle bı sorun yasamzsın ama herkeste olur böle şeyler :nazar: salla dertlerı bul neşeyı sositososito sositososito sositososito

12. 20 Kasım 2008
  13. details

details pozitif olabilmek.. Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    bence de zor we sıkıntılı dönemler..
    hiç haz etmezdim walla sınaw dönemlerinden..
    hoş,kim haz eder ki..
    ama bitecek inan..
    sonrasını düşün..
    kendini işinin başında hayal et..
    sınawlar senden daha önemli değil..gençsin we bunun tadını çıkar..
    ihmal etme ama stres de yapma..
    insanın bu tarz sorumlulukları bazen karamsar olmasına yol açıyor..
    kim bilir ortaokulda belki bi sınawın için ne sıkıntı yapmıştın,
    notun biraz düşük diye kafana takmıştın..
    ama şimdi zarzor hatırlıyorsun dimi..
    hayat bazı dönemlerde otomatiğe bağlanmalı.
    bilmem anlatabildim mi?

14. 20 Kasım 2008
  15. MeDuSa

MeDuSa Guest

Kızlar bana destek oluyorsunuz yorum yazmanız bile içimi rahatlattı ah bu vizeler bir bitse Çok üzgünüm çoook
    pazar günü bitiyo 3gün kaldı ama bana üç yıl gibi gelio işte :çok üzgünüm:
    alttan ders kalmamalı die bide şartlandırınca kendimi kafayı yiyorum böyle ders çalışmam gerekkkkkkkkkkk
    aptal hülya ders çalış çalışman gerek :mymeka:
    okulda hoca olarak kalmak istiyorum hayallerimde çok ama böyle boşboş oturuyorum sanki hemen beni öğretim görevlisi yapacaklar laelaelaelaelae
    oysa bi fırın ekmek yemem gerek(yemeğe takmış durumdayım) :roflol:

16. 20 Kasım 2008
  17. :teselli:canım vize döneminde oluyor öyle.canım kuzencimde öyle oldu kız yeme isteğimin önüne geçemiyorum tokluk hissimide kaybettim diyodu.bol su içmeye başladı yemek yerinede acıktıkça meyve yedi.sende öyle yap bak geçer.hem bu günlerin ilerde özleyeceğin günler.her anının tadını çıkartmaya bak.gelecek güzel günlerin için biraz sabır..kaydirigubbakcemile5

18. 20 Kasım 2008
  19. jelibon_prenses

jelibon_prenses :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canim BENIM HERKESIN BI DERDIN VAR BENIMDE ICIMDE BI SIKINTI VAR ayni senin gibi seninki farkli belki benimki farkli birbirimize destek olalim yanliz degiliz

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.