İçim tuhaf:(

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve edi tarafından 6 Aralık 2008 başlatılmıştır.

6 Aralık 2008
    Konu Sahibi : edi
  1. edi

edi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar uzun zamandır derdimi anlatmak akıl almak için bir başlık açmak istiyordum. Bir türlü kafamı toplayıp yapamamıştım ama artık dayanamıyorum bu halime fikirlerinize ihityacım var :1no2:
    Lise yıllarında ilk kez aşık olmuştum onu çok sevmiştim burda da bazı başlıklarda bunu dile getirdiğim çok oldu. Ayrıldık, barıştık, hep bir umut belki yine düzelir die şans istedim ondan, bekledim, acı çektim, yeri geldi mutlu oldum. Ama sonunda tamamiyle bitti herşey. İnanmazdım kendime onu asla unutamam diyordum ama unuttum aklıma geliyor bazen belki diyorum mutlu olurduk ama yıpranmıştık barışma imkanımız olsa bile benim gücüm yoktu bunun farkındaydım... Ayrıldıktan sonra 1 sene bekledim onu tam unutmadan kimseye evet demedim, kimseyi sevemedim...
    Zaman geçtikçe o da geçmeye başlamıştı o sıralar biriyle tanışmıştım arkadaş olarak çok güzel anlaşıyorduk. Bilmiyorum bulunduğum boşluk mu yoksa onun bana yakın davranması mı hoşlanmaya başlamıştım ondan. Her konuşmamızda çok mutlu oluyordum. İlk başlarda bana yaklaştı teklif edicekti biliyorum ama teklif etmesin arkadaş olalım sonra canım acır die onu gerçekten arkadaş gibi gördüğümü hissettirmiştim.
    Çok korkmuştum çıkarsak bağlanırım acı çekerim diye ona hiçbir şey belli etmeden arkadaş olduğumu vurgulamıştım hep. Sonuç şuan gerçekten çok iyi arkadaşız o kadar ay geçti imkansız birşeylerin olması, herşeyi konuşuyoruz kız arkadaşlarını anlatıyor, tanıştığı kişileri söylüyor. Bir nevi kardeş gibiyiz. Ama içim acıyor kızlar yaptığım çok yanlış o benim arkadaşım kendimle çok baş başa kaldım yaptığım yanlış unut unut bunu kendime çok söledim ama yok olmuyor. Yüz yüze geliyoruz konuşuyoruz o an gözlerine bakınca ii ki arkadaşız diyorum çok şanslı bile hissediyorum kendimi ama yalnız kalınca yine başlıyorum kendimi yemeye senağlamasenağlama
    Ve ben arkadaşlığa çok değer veren bir insanım. Buluşmalarda falan çoğu kişinin amacı güzel bir kız bulmak ya da yakışıklı bir erkek bulmak. benim hep iyi bir arkdaş bulmak olmuştur. ilk adımı hep öle atarım ve başıma hiç böyle bir olay gelmemişti. Çok kızıyorum kendime çok. nolur sizde akıl verin bu sevgiye engel olmam gerekiyor asla kaybetmek istemediğim belki hiç bulunamayacak kadar iyi bir arkadaşım... Kızın, yanlışım varsa ki çok var bunu bana vurgulayın. Bu yüreğimde ki çıkmaz bitsin artık... senağlama

2. 6 Aralık 2008
  3. Afro

Afro minik prensesıyım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    cnm benım eger sımdı onunla sewgılı olmak ıstıyosan bence bellı et bıraz tatlım belkı ozaman daha ıyı olurr

4. 6 Aralık 2008
  5. edi

edi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Geç kaldım canım en başta belli edicektim...
    Şuan arkadaşız öle kalmalıyız biliyorum çok iyi biri asla kaybetmek istemem onu ve asla belli edemem sevgimi, ama bazen bu kalbimin acısına dayanamıyorum. Bunu kendim başlattım kendim vazgeçmeliyim biliyorum. Ama bugün pes dedim artık birileriyle dertleşmezsem patlıycam ondan sizin fikirlerinizi almak istiyorum... :KK43:

6. 6 Aralık 2008
  7. BEBS

BEBS Guest

cnm arkadaşlarda birbirine aşık olabilir.bunun katı kuralları yokki.biraz ilgini sevgini belli et.hatta duygularından eminsen konuş bile diycem ama buda kolay değil biliyorum.ama sen belli etmez eskisi gibi davranırsan oda bu kız beni gerçekten sadece arkadaşı gibi görüyor deyip hayatına başkalarını sokacak bu çok doğal.hemen harekete geçmelisin bence.kolay bulunmuyor.hem iyi bir arkadaş hemde sevgili.kaçırma derim

8. 6 Aralık 2008
  9. Afro

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    cnm hoslandıgın cocugun sevgılısı warmı pekı

10. 6 Aralık 2008
  11. edi

edi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    BEBS geç kaldım malesef geçmişteki korkularımdan ona bişey belli etmedim. O beni sadece arkadaşı olarak görüyor.
    Şuanda hayatında biri yok yeni ayrıldı sayılır. senağlama
    Ama çok zor iyi bir arkadaş ve iyi bir sevgili bulmak. En azından iyi bir arkadaş offffffffffffff .....

12. 6 Aralık 2008
  13. Afro

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    tatlım cok önyargılsıın zamanın ne getırecegı bellı olmaz bak sanslısın eger sevgılısıne dönmezse gercekten sevmıyosa sansını dene derım gercekten bu düşünceyı kafandan bıtanem hayatta hıc bıseye olmaz deme

14. 6 Aralık 2008
  15. edi

edi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Önyargı haklısın canım... Unutcam dedikçe daha kötü oluyorum. Ona açılmam zor ayy bilmiyorum. Zaman... =S

16. 6 Aralık 2008
  17. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    bence yanlis düsünüyorsun....
    sevgi insanin nerde nasil ne zaman cikacagini hic bilemezsinki...
    eger gercekten artik dayanamiyorsan bence ufaktan ufaktan ondan hoslandigini belli et....

18. 6 Aralık 2008
  19. Afro

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    cnm bence herseyden önce bu fıkrı cıkar kafandan zaten sen ona acılma pat dıye bekle hayatım bıraz azcık cilve yap:jeyyar: yanı senın ondan hoslandıgnı anlasın zaten senle ılgılenmezse kacarsa ondan sonra unutmaya calsısrssınn :1hug: