içim yanıyor evleniyormuş :((((

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve XSXahnaz tarafından 22 Ekim 2008 başlatılmıştır.

22 Ekim 2008
    Konu Sahibi : XSXahnaz
  1. XSXahnaz

XSXahnaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yıllar geçti unutamadım ne yapsam nafile, içim öyle yanıyorki. ilk sevgilimdi. bana verdiği parça parça ümitlerle sabırla yıllardır bekledim ama duydumki sevdiğim insan yakında evleniyormuş, bende aptal gibi yolunu gözlüyordum...haberim yoktu nişanlandığından, hatta yakında evleneceğinden hiç bana bahsetmemişti sadece yaptığımız yazışmalarda yeniden biraraya geleceğim günü iple çekiyordum.nişanlandığını yakında evleneceğini benden neden sakladı neden söylemediki bana.şuan ağlamaktan başka bişey gelmiyor elimden.

2. 22 Ekim 2008
  3. EU1

EU1 Guest

neden agliyorsunkii
    sevseydi elbette ne yapar eder seninle birlikte olurduu
    degmez canim hic bosuna uzulmee aksinee sende daha guclu oll
    aglaman hic biseyi geri getirmeyecek seni gucsuzlestirecektirr
    ask ask ask........
    allah sabir versinn ....insallah daha cok sevecegin birileri cikar karsina ....

4. 22 Ekim 2008
  5. EU2

EU2 Guest

Canım hiç ağlayıp değerli vaktini o adam için harcama daha fazla...

Dağılan külleri yüreğine toparlama derim ben arkadaşım...biten bitmiş tamam çok seviyorsun belli ki,ama o bu büyük sevgine yaraşamamış malesef,sen üzüleceğine o üzülsün seni kaybettiğine .

Zaten sevseydi bi yandan senle görüşüp öte yandan nişanlanmazdı..görünen o ki nişanlısını da pek seviyor gözükmüyor...yoksa neden hala senle görüşmeye ve gerçekten nişanlandığını neden gizlemeye devam etsin ki...

Boşver arkadaşım bulunmaz hint kumaşı diil birşey diil,eminim yüreğine layık biriyle karşılaşacaksın,kısmet...

6. 22 Ekim 2008
  7. blackgirl3434_34

blackgirl3434_34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kıyamam sana yaaa:çok üzgünüm: canım benım bız ne kadard a uzulme desek senın ıcın cok zor bı durum:çok üzgünüm: hadı baskasıyla cıkması gezmesı ayrı durum ama ewlenmesı apayrı:çok üzgünüm: senı suan belkı senın kadar ıyı anlayamıoruz:çok üzgünüm: ama elden baska care gelmez :çok üzgünüm: unutma hersey gelır hersey gecer:1hug: zaman herseyın ılacı:1hug:

8. 23 Ekim 2008
  9. berivan_33

berivan_33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    o seninle görüşmeyi senin sevgini bildiği için elinden kaybetmemek için yapmış yazık yani biri giderse nasılsa seviyor yedekte kalsın diye neyse üzülecek bişey yok herkes kendi yolunu çizer benim bir zamanlar sevdiğim uğruna ailemi karşıma aldığım kişide aynen böyle yaptı ama ben hiç beklemedim geri dönmesini kendisi hep konuşmaya çalıştı ama ben hep kaçtım ne demişler denenmişi denemeyeceksin oda kasımın 15 şinde evleniyor evlensin umrumda değil beni onun gibi niceleri sevdide ben kıymetlerini bilmedim:KK70:

10. 23 Ekim 2008
  11. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    aman boşver demek o seni geri kalan o günlerde bırakmış sende unut gitsin üzülme nolur...

12. 23 Ekim 2008
  13. dizboyumavi

dizboyumavi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şimdi hepimize üzülme demek kolay gelir aman boşver o seni zaten sevmemiş demek falan ama nafile şahnazcım seni çok iyi anlıyorum ama şunu söylüyüm sakın kendini yıpratma olur muu biz ne desek nafile sen kendi içinde yaşayacaksın ne yaşayacaksan canım benim her şey bizim için öpt seni

14. 23 Ekim 2008
  15. tatlicadiarzu

tatlicadiarzu O Bir Dadas Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    çok sinsice davranmiş zaten bi erkekten de başka şey beklenemezdi
    her şer' de bile bi hayir vardir iyiki evlenmemişin bence o karekter mağduru ile:nazar:

16. 23 Ekim 2008
  17. zeytin gxoxzlxux

zeytin gxoxzlxux Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    sevseydi gitmezdi cnm boşuna kendi üzme sende kendi hayatına bak üzülme.......

seni hakeden birini bulursun umarımm

18. 23 Ekim 2008
  19. XSXahnaz

XSXahnaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    o hala saklamaya devam etsin bakalım, ama ben tüm olanları biliyorum artık. arkadaşlar allah razı olsun hepinizden biraz olsun söylediklenizden güç aldım.