Içimde Bu Yarayi Taşimaktan Yoruldum Artik.....

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve from__hell tarafından 13 Kasım 2007 başlatılmıştır.

13 Kasım 2007
    Konu Sahibi : from__hell
  1. from__hell

from__hell Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    İçimde bu yarayı taşımaktan yoruldum! Her gün yeni bir umutla uyanıp aynı karamsarlıkla kıvranmaktan, sana yabancınmışım gibi hasret kalıp, her şeye rağmen seni sevmekten ve senin ne hissettiğini kestirmeden beklemekten tükendim inan. Bir mucize yarat artık. Bir ümit doğsun karanlığıma... Seninle paylaşmak varken hayatın her güzelliğini hasretin koynunda bırakma beni ne olur! Ansızın çıkıp gel bir sabah, elinde yitirdiğim umutlarım olsun... Sensiz geçen günlerin savurduğu bu sevda çıkmazlarından sen bul beni... Ve sen ol ömrümün her anında, yüreğimin her köşesinde; sen ol bir tek... Yağmurlarda seninle ıslanayım, sokaklarda, parklarda sen tut ellerimi, seninle gülsün gözlerim, seninle ağlasın... En ulaşılmaz düşlere giden yolum ol. Yüreğimin şarkısı olsun sevdam, hep dudaklarımda kal... Sevdiğin, sahiplendiğin, benim dediğin ne varsa beni koy yerine... Bedeli ne olursa olsun seni sarayım yarama tek çarem. Ve ansızın çıkıp gel bir sabah, yarım kalan öykümüz can bulsun yeniden... Yanımda kal, benim ol, canında sakla beni ve sen ol gözbebeğim; her anımda, yüreğimde sen ol her daim!...

2. 13 Kasım 2007
  3. txixlsxixm

txixlsxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    değecek birimi k
    i bu tatlım bu kadar sevmişsin karşılıksız bir sevgimi buuu tam anlamadım ama ümidi yoksa bu geri dönüşün bence hiççç bekleme ac yeni bir sayfa hayatınaaaaa bekle ve gör seni sevecek bir aşkı bence bu kadar üüzlmye değmez hiç kimse senden kıymetli değildir asla unutmaaaaaaaaaaaaaa

4. 13 Kasım 2007
  5. minasera

minasera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    can yanmis kirik bir ask öyküsü... bu ask oykusu molami verdi...bir taraf yok oldu gittimi..bunu tam anliyamadim

6. 13 Kasım 2007
  7. GxoxkyxuxzxuxndeDans

GxoxkyxuxzxuxndeDans GÖZLERİMDE GECE OLDU Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    From yüreğini dökmüşün yine satırlara gitmek mi kalmamakmı sence karar verme aşamasındasın iyi düşün canım yüreğine gömüp gideceksin yada onunla beraber bu yoldu ilerleyeceksın ama iyi ama kötü kararsızlığın sonu yok.En iyi kararı sen vereceksın canım

8. 13 Kasım 2007
  9. minasera

minasera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben degerliyim kelimesini sakin beyninden eksik etme olurmu...