Icimde hala bir umut var, giden nasil geri gelir ?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve xXxTubaxXx tarafından 27 Haziran 2010 başlatılmıştır.

27 Haziran 2010
    Konu Sahibi : xXxTubaxXx
  1. xXxTubaxXx

xXxTubaxXx üzgün, hemde cok :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ya Kizlar lütfen derdime bi care bulun.Eski erkek arkadasim ile hala görüsüyorum, kisa bi hatirlatma yapayim, ayrildik devam görüsmeye basladik, kendisi cezaevinde, 3 hafta irtibat kesildi aramadi, sonra tekrar görüsmeye basladik, yani tekrar bir araya gelmek icin.Neyse ya kizlar ben ne desem bu ters anliyor, yani A diyorum bu B anliyor. Ne yapacagimi sasirdim, her lafimi yanlis anliyor, mesela iki gün aramazsa, diyorum ki hele sükür arayabildin, oda hemen bagirip cagiriyor, yani ne desem yanlis anliyor, bagirir esip gürlüyor, sonrada hoscakal deyip kapatiyor. Sonra yine aradiginda bu sefer ayni sey oluyor, bisey diyorum, yine ters anliyor.Sonra 3 gün bekledim, aramadi sormadi, bende yeter artik dedim, aldim telefonu elime cektim bi mesaj, dedim ki, yeter artik beni her aradiginda bagirip cagiriyorsun, ondan sonrada günlerce hic arayip sormuyorsun, bunca zamandir arkandan kostum, senin ilgin olsaydi arardin, ilgin olmadigi ortada, o zaman artik tartismaya gerek yok, hadi kendine iyi bak, dedim.
    Tabii 1 saate kalmaz hemen aradi beyefendi.Alo dedim, hemen ne sacmaliyorsun sen diyerek karsilik verdi, alo bile demeden.Bende tabi sinirlendim, ben birsey sacmalamadim dedim.Sacmaliyorsun dedi, o zaman sacmaliklarim sadece beni ilgilendirir seni degil dedim.Öylemi sadece senimi ilgidendirir dedi. Evet dedim.Buda öyleyse sana o zaman herseyin en iyisini dilerim dedi, bende sagol dedim, o hoscakal dedi bende hoscakal dedim kapattim.
    Sonra ona mesaj cektim, hep aradiginda bana bagiriyorsun, o yüzden kendimi bosuna ümitlendirmek istemiyorum, zaten aramizda birsey olmicak, dedim.Ama cevap gelmedi, aramadida.
    2 gün önce oldu bütün bunlar.Biliyorum belki hataydi zaten aramizda birsey olmicak demek, ama ne bileyim, iste o sinirle yazdim, istedim ki bu lafim ile biraz korksun, beni kaybetme fikri aklina gelsin istedim, cünkü hep ben onu tekrar kaybetme korkusuyla yasiyorum, diledim ki biraz o düsünsün.
    Kizlar biliyorum, bosver takma, cezaevinde orda burda diyeceksiniz, ama elimde degil, durumu düzeltmek icin ne yapabilirim, lütfen olumlu seyler yazin :sinifsinif:
    Arami düzeltmek istiyorum, ne yapayim, ona mesaj mi cekeyim, yoksa cagri mi birakayim sonra aramasini mi bekleyeyim.
    O isterse eger arar zaten sonra cagrimi gördükten sonra.
    Yada mesaj cekersem ne yazabilirim.
    Bosver takma demeyin, cünkü insan bosveremiyor, takinti degil sevgi...
    Her telefonum caldiginda, o ariyor beni diye heyecanlanmaktan, sonra o olmadigini görünce yasanan hayal kirikligindan biktim.
    Onu haksiz görüyorum, ama yinede vazgecemiyorum.Umarim hissettiklerimi anlayan olmustur.

Son düzenleme: 27 Haziran 2010
  2. 27 Haziran 2010
  3. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    senin konunu takip ediyorum
    hepimiz bişiler söylüyoruz ama hiçbirimizi takmıyorsun
    en iyisi sen de bişiler yap hapse gir
    bu gidişle başka türlü bırakamıcaksın zaten
    iş oraya kadar varıcak olan da olucak
    ayağında diz çöküp geri dön diye de yalvarabilirsin
    etkili olur bence

4. 27 Haziran 2010
  5. xXxTubaxXx

xXxTubaxXx üzgün, hemde cok :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya canim, sizi takmamak degil, ama kendime söz geciremiyorum, elimde degil, nedense hala hep icimde bu is olucak diye bir kivilcim var

6. 27 Haziran 2010
  7. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    gururunda mı yok arkadasım bu adam hapishaneden 3 günlüğüne çıktı doğum gününü başkalarıyla geçirdi seni aramadı bile tekrar girdi içeri geçen konunuda hatırlıyorum hala neyin peşindesin inan kendini mahvediosun onun umrunda bile değilsin olan bu hapishanede elinde tlf eğer seni gercekten sevseydi oradaki yalnızlıgını seninle giderirdi bitti diyen sensin araycam diyen sensin yıllar sonra keske yapmasaymısım ne gurursuzmusum diceksin ama gururdan eser kalmayınca
    yapma bırak şu çocugu

8. 27 Haziran 2010
  9. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    olumlu seyler söyleyin demissin ama olumlu seyler soylenecegini sanmıyorum..
    kaç yasindasin bilmiyorum,neden hapiste bilmiyorum,ne zamandır birliktesiniz bilmiyorum..
    ama you_know un yazdığına bakılırsa,dogum gunünü sensiz kutlaması..
    hersey ortada gibi gözüküyor..sence de öyle değil mı?
    neden zorluyorsun?neden inat ediyorsun?
    bırakman için belkide bir işaret bu?
    ha yoook ben acı çekmekten zevk alıyorum diyorsan; Doc un dediği gibi git ayaklarına kapan,ara,mesaj at,yalvar barisirsiniz..
    iki gün sonra yine başlık açma ama?

10. 27 Haziran 2010
  11. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    takıntından kurtul. senin için yyazacağım tek olumlu şey bu

dönde aynaya bak...seni sevmeyen biri,sana gelecek veremeyen birinin peşinde kendini daha fazla rezil etme:nazar:

12. 27 Haziran 2010
  13. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    Senle oyun oynuyor hala nasıl geri döner diyorsun...
    Sadece bu adam mı kaldı hayatta ya...
    :bbo:
    Ne yaptığı belirsiz, kim olduğu belirsiz...
    Kafanı topla ve bırak şu adamı...
    Olmaz olsun onun sevgisi de aşkı da...
    Ya da aşk denen yüce duyguyu ayaklar altına alışı da!!!

14. 27 Haziran 2010
  15. dishy_kartal

dishy_kartal Afyon Kaymağı... Üye

Beğenildi:
    176
    Ödül Puanları:
    123
    erkek milleti sadece vakit geçiyor anlasilan!! senin konuyu okuyunca bunu daha bi anladim güzelim :KK43:(
    bosver desemde bos biliyorum, çektigin kalp agrisina benzer bir durumda ben yasiyorum!!
    diger ark'lardan farkli birsey söylemeyecegim bende... tek bir farkla, vazgeçmeye çalis!!!

16. 27 Haziran 2010
  17. ske

ske bal oğlum,kaymak kızım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    LÜTFEN KENDıNıZi bu kadar değersizleştirmeyin,3 günlüğüne dışarı çıkıp doğum gününü arkadaşlarıyla kutlayan erkekten ne bekliyorsunuz.size bağırıp çağıran o,sizin blöf yapıp ayrılmak istediğiniz msj karşılık okey diyen bir erkek bu,anlamadım yani bunca şeyleri yaşayıp sizmi arıcaksınız.size değer vermeyene sizde ddeğer vermeyinn

18. 27 Haziran 2010
  19. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153

bu onunla ilgili actigin kacinci baslik hala ayni seyleri soyluyorsun.
    nasilsa kimsenin dedigini taktigin yok neden soruyorsun ki?