içimdeki sessizliğin

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve EU1 tarafından 11 Haziran 2007 başlatılmıştır.

11 Haziran 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

içimdeki sessizliğin nedenini bilmiyorum. kendimi o kadar yanlız ve o kadar çağresiz hissediyorum ki. sanki her saniye dibe vuruyorum. artık ne kendimi kontrol edebiliyorum nede güçlü olabiliyorum.
    keşke diyorum keşke eskisi gibi olabilsen. keşke içimdeki çocuğu öldürmelerine izin vermeseydim şu kahpe dünyanın. belki eskisi gibi mutlu olamazsanda en azından huzurlu olabilrdim o zaman. ama şimdi gel gör ki kendi dünyamda ölümü bekleyen bir hasta gibi zamanın geçmesini bekliyorum. bir idam mahkumundan tek farkım o ölüm zamanını ve nasıl öleceğini bilmesi benim ise bunu dahi bilmemem.
    şu zavallı hayattan hep birşey bekledim ama herkese olduğu gibi banada cömert davranmadı, hep aldı elimden herşeyi. gençliğimi,hayallerimi,umutlarımı,sevincimi herşeyimi.şimdi boş gözlerle bakıyorum etrafıma belki birgün eskisi gibi yeniden........

2. 12 Haziran 2007
  3. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    içindeki sessizliği paylaşırsan rahatlarsın kime söylersen söyle ...hepsi bilmeliler ...
    içinde yaşatırsan sana zarar veririr
    "şu zavallı hayattan hep birşey bekledim ama herkese olduğu gibi banada cömert davranmadı"...Hayatın günahı yok...Biz izin verirsek hayar çekilmez olur...sevgilerimle

4. 13 Haziran 2007
  5. EU1

EU1 Guest

yeşilim çok teşekkür ederim bana cevap yazdığın için bemi çok mutlu ettin..
    bende içimdeki sessizliği sizlerle paylaşıyorum

6. 13 Haziran 2007
  7. SU70

SU70 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    seni çok iyi anlıyorum zaman zaman aynı şeyleri hissediyorum belki bu sesizlik geçmişinle ilgili buyüzden geçmişi bırak ileriye bakmalısın zor ama yapmalısın insan hayata bir kere geliyor....

8. 21 Haziran 2007
  9. BenToprak

BenToprak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    153
    merhaba.zaman zaman aynı duyguları bir çok insan yaşıyor canım.önemli olan bunun üstesinden nasıl gelbileceğimizi bilmek.kendimizi en iyi anlıyan ve bilen yine kendimiz.otur ve düşün ben nelerden mutlu oluyorum veya olurdum.sıkıntılarını paylaş paylaş ki aynı sorunları yaşayanlar nasıl aşmışlar.sadece bir hayatımız var ve bütün yapmak istediklerimizi yapmak için bir şansımız.her güne güzel hikayeler yazman dileğiyle

10. 22 Haziran 2007
  11. toprakana

toprakana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba .icindeki sessizligi nasil atabilrirsin ,cam kir,avazin cikitig kadar bagirmaya calis,notlar tut guzel seylerle ilgili kucuk notlat seni mutlu eden kucuk ipuclarive unutma hayatinda senden beklentileri var oncelik ver onlara belki denge bulursun o zaman hayat ile aranda.dene bence

12. 22 Haziran 2007
  13. sarxix papatya

sarxix papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım noldu sımdık sorun nedır?paylsamak ıstersen dınlerım canım

14. 22 Haziran 2007
  15. EU1

EU1 Guest

bazen herşey o kadar boğuyorki hepimiz ölücek gibi oluyoruz.zaman herşeyin ilacı sadece zamana bırak ve eve tıkılma gez dolaş bence yanlız kalma yanlızlık sadece arttırır sıkıntılarını en kısa sürede gülücükler yüzüne inşallah

16. 22 Haziran 2007
  17. halley

halley Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    369
    Ödül Puanları:
    93
    bazen insan nefessiz kalıyor sanki oksijen gitmiyor beynine her şey üstüne geliyor boşlukta hissediyor kendini seni çok iyi anlıyorum caım ama napalım hayat bu ona bazen karşı koyamıyoruz ....ben artık paylaşıyorum içimdekileri beni anlıyan olsada olmasada yaz arkadaşım dök içini rahatla