Içimden geldi bu sözler paylaşmak istedim

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve buket_x tarafından 14 Eylül 2010 başlatılmıştır.

14 Eylül 2010
    Konu Sahibi : buket_x
  1. buket_x

buket_x Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    RABBİMDEN İSTİYORUM........

BİLİYOR MUSUN ALLAHIM KÖTÜ GEÇEN ÇOCUKLUK VE GENÇLİK HATIRALARIYLA DOLU BEYNİM.PSİKOLOJİM DESEN ÇÖKTÜ ÇÖKECEK BELKİ DE. KISA ZAMANDA HERŞEYİ BANA UNUTTURACAK MELEKLER İSTİYORUM SENDEN MİS KOKULU BEBEKLER İSTİYORUM ONLARI SEVİP BAĞRIMA BASMAK ONLARLA HAYATA YENİDEN TUTUNMAK ONLARA SARILIP GÖZYAŞI DÖKMEK EŞİME DE BABA OLMA SEVİNCİNİ YAŞATMAK İSTİYORUM İÇİMDEN HEP BUNLAR GEÇİYOR BAZEN EŞİME BAKARKEN HÜZÜNLENİYORUM İÇİM AĞLIYOR AMA BEN TEBESSÜM ETMEYE GAYRET EDİYORUM BAZEN DE OLUYOR Kİ TUTAMIYORUM GÖZYAŞLARIMI AKITIVERİYORUM YASTIĞIMA USULCA. EŞİMDE GÖZYAŞIMI SİLİP HEP SAĞOLSUN TESELLİ EDİYOR BENİ ONU ÇOK SEVİYORUM ONUNLA EVLİ OLMAKTAN DA BÜYÜK GURUR DUYUYORUM VE MUTLULUĞUMUZU KAMÇILASIN DİYE BEBEKLER İSTİYORUM ONLARI DA MUTLU VE SENİN YOLUNDA YETİŞTİRMEK İSTİYORUM RABBİM BEN BİLİYORUM SEN BENİ DUYARSIN SEN BENİ GÖRÜRSÜN İYİ Bİ İNSAN OLMAYA Çalıştım hep senin yolunda senden korkarak seni gücendirmek istemezdim ama hata yaptığım da olmuştur zaman zaman tam olarak belki de sana olan vazifelerimi henüz yerine getiremedim ama sende biliyorsun ki ben çoooooook çileler çektim Şükrediyorum ki bugünlere geldim şimdi de anne olmak tek dileğim hayırlı evlatlar sahibi olmak onlara bakıp umutla dolmak gözlerine bakıp ağlamak istediğim evlatlar mutlu ve sağlıklı bir şekilde tüm yaşamak istediğim güzellikleri onların ayaklarına sererek mutlu olmak istediğim evlatlar istiyorum hiçbir zaman UMUDUMU KESMİYORUM KESMEM DE SENDEN ALNIMDA YAZMASA DA EVLAT SAHİBİ OLMAM BELKİ DE AMA HEP UMUTLUYUM SENDEN YÜCE RABBİM SENDEN BAŞKA TABİP YOK DERDİMİZE SENDEN BAŞKA DUYANDA YOK İÇİMİZDEKİ KEDERİ SEN TERKETMEZ VEZGEÇMEZSİN BİZLERDEN RABBİM TÜM ANNE OLMAK İSTEYENLERE Bİ OL DEYİVER GÜZEL ALLAHIM SEN ADİLSİN SEN BÜYÜKSÜN RABBİM HERŞEY SENİN EMRİNDEDİR ŞU KOSKOCA KAİNATI HATASIZ MUNTAZAM YARADAN ALLAHIM DUYUVER SESİMİZİ GÜLDÜR YÜZLERİMİZİ HAYIRLISIYLA ANNE OLMAYI NASİP EYLE BİZLERE DE HERKESLERİ EVLAT SAHİBİ YAPAN HERKESLERE ANNE OLMA MUKADDESİNİ YÜCELİĞİNİ TADDIRAN ALLAHIM BİZLERE DE DEVA OL BİZLERİ DE SEVİNDİR BİZLERE DE RAHMETİNİ VE MERHAMETİNİ GÖSTER ALLAHIM SENİ ÇOK SEVİYORUZ SENİN HUZURUNDAN BAŞKA HUZURDA EĞİLMEZ BAŞLARIMIZ TEK KAPIDIR SON KAPIDIR SENİN KAPIN RAHMET KAPISIDIR KUDRET KAPISIDIR YA RABBİM DUALARIMIZI PEYGAMBERLER SAHABELER AĞZINDAN ÇIKAN DUALAR GİBİ KABUL EYLE HABİBİN AŞKINA KUDRETİNLE NURLANDIR BİZLERİ MERHAMETİNE SIĞINIRIZ ALLAHIM ETTİĞİMİZ DUALARIMIZI GERİ ÇEVİRME YA ER HAMERRAHİMİN YA ERHAMERRAHİMİN YA ERHAMERRAHİMİN TEZ ZAMANDA HAYIRLI SAĞLIKLI GÜZEL EVLATLAR NASİP EYLE BİZLERE SEN AFFEDİCİSİN AFFETMEYİ SEVERSİN BİZLERİ AFFEYLE DUALARIMIZI KABUL EYLE YAKARIŞLARIMIZI DUY BİZLERE MERHAMET EYLE EYYYY YÜCELER YÜCESİ BİZLERE GÖNLÜMÜZDEKİ GÜZELLİKLERİ NASİP EYLE SENİ SEVİYORUZ YÜCE RABBİM

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Eylül 2010
  2. 14 Eylül 2010
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Dua topicine çevirmeden sohbete devam edin lütfen.

4. 14 Eylül 2010
  5. TATLICIK

TATLICIK Evrenim&Berenim.herşeyim Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    aminnnnn bu ne güzel bir duadır Rabbim kabul etsin....
    inşallah tez zamanda muradıNızı, muradıMızı versin.......

6. 14 Eylül 2010
  7. hazel82

hazel82 Rabb'im mucizemi koru Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    amin canım rabbım yardımcımız olsun hepımızın bu yolda

8. 14 Eylül 2010
  9. bat

bat ilk gözağrım Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    amin inşallah en kısa zamanda güzel haberlerinizi alırız siz ve tüm isteyenlerden..

10. 14 Eylül 2010
  11. cantanelerim

cantanelerim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    amin canım Allahım her isteyene nasip etsin ..

12. 15 Eylül 2010
  13. TIFF

TIFF SAKARLAR KRALİÇESİ :) Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    148
    tatlım ne de güzel yazmışsın, Allah dualarını kabul etsin tüm evlat hasretiyle yananlara sağlıklı hayırlı evlatlar versin inşallah. keşke 'dua topiği' diye bir topik olsaydı da doya doya yazarak dua etseydik. :nazar:

14. 16 Eylül 2010
  15. buket_x

buket_x Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    amin Allah hepimizin dualarını kabul etsin herkese kucak dolusu selam ve sevgiler Birbirimizi için ettiğimiz dualar eminim Rabbime daha çabuk ulaşacaktır..

16. 22 Eylül 2010
  17. buket_x

buket_x Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Biliyor musunuz arkadaşlar bu duayı ettiğimde 3 haftalık hamileymişim.Allah sizlere de nasip etsin....