içime şüphe düştü !

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve burcu_01 tarafından 31 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

31 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : burcu_01
  1. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar Benim 1,5 senelik Bi ilişkim var. Ailesiyle aram çok iyi, çok severim onları.. her zaman da Bahsederim. Ama 1 saattir kafamda kurup duruyorum, inanmak istemediğim Bişey duydum ve cidden şüphelendim. Sevgilimin aBlasının Bi ilişkisi var ve kız ayrılmak istiyor, Benim de çocukla aram çok iyidir arar Beni dertleşiriz hep ,sonuçta Bi senedir dördümüz BeraBer vakit geçiriyoduk. neyse aradı Beni ayrıldık dedi , annesi (aynı zamanda sevgilimin annesi ) ayrıl diye çok Baskı yapiyomuş o çok fakir durumu iyi değil sana Bi gelecek sunamaz diyomuş, Ben de sıkma canını aBicim falan dedim.çok üzgünüm öyle şeyler duydum ki senin de üzülmeni istemediğim için anlatmayacağım dedi, duyarsan çok kırılırsın dedi. ısrar ettim haliyle, neymiş onlar dedim. Seni de istemiyomuş oğluna dedi. nasıl yani dedim. oğlum ayrıl Burcudan sana daha iyilerini Bulurum diyomuş dedi.Bunları sevgilimin aBlası söylemiş, sadece Bana değil şafağa da Baskı yapiyo ayrıl diye diyomuş. kadın 3 ay önce annemle geldi tanıştı, kendi istedi, doğum günü partimi Bile kendi yaptı Bana altın kolye aldı, daha dün bi eve Bakarken "evlenince size Bu kadar Bi ev yeter" dedi.. yani istemiyorsa Bu ne ikiyüzlülük ? Böyle Bişey varsa neden bu kadar ısrarla yemekler yapip çağiriyorsun? sütüme salçama varana kadar gönderiyorsun ? Bunlara inanmak istemıyorum ama kafama acaBa lar düştü resmen. hani konuşulanların aramızda kalacağina söz vermemiş olsam gider konuşurum Benim en haz etmediğim şey ikiyüzlülüktür. var mı derim Böyle bişey yüzleştiririm. Eğer ayrıl oğlum daha iyisini Bulurum sana diye Baskı yapiyorsa oğluna gerek kalmadan Ben ayrılırım. Benim derdim Beni istememeleri olamaz.. Asla ! Benim giBi Bi kızı öpüp Başlarına koysunlar, ama Benim derdim ikiyüzlülük. Hiç sevmem hiççç, neysen o olacaksın.. şimdi Ben nasıl soracağım, işin aslını astarını nasıl öğreneceğim ? söz verdim aramızda kalacak dedim Bunları söyleyen çocuğa, gevşek ağizli durumuna düşmeden nasıl anlarım neyin ne olduğunu.. neden Bu kadar önemli senin için , sevmezse sevmesin diye de düşünüyorum ama yüzüme gülünüp arkamdan Bunlar konuşuluyorsa Bu ilişki Biter Benim için. Ben Boşa emek vermek istemıyorum değmeyen insanlara artık.

2. 31 Mayıs 2010
  3. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.649
    Ödül Puanları:
    463
    canım, önce bi sakin ol, belkide böyle bişey yok emin olmadan ne kendini üz ne karşındakileri
    açıkcası bu çocuk konu kendisiyken neden gelipte sana bunları anlattı anlamadım, diyelim ki iyi niyetle anlattı o zaman görümcenle beraberkende anlatabilirdi, neden şimdi, neden görümcenden ayrılınca
    ayrıca dediğin gibi yazdıkların çok tezat yani bi taraftan sana bu kadar ilgi alaka, diğer taraftan bu kızı istemiyoruz, yani bu kadar çelişki olması bana pek normal gelmedi, kim bu derece rol yapabilir ayol, olmaz diyede bişey yok ama ne bileyim
    bence sen aranız iyi hoş muhabbetiniz güzelken sevgilinle, tatlı tatlı ağzını ara sevgilinin, eğer doğruluk payı varsa illa ki ipucu verir

4. 31 Mayıs 2010
  5. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.649
    Ödül Puanları:
    463
    ya bi de bu yem atma olayı hiç hoş değil, senin hakkında da konuşuyolarmış ama üzülme diye söylemicem:bbo:
    var mı böyle bişey, söyliceksin ki, ısrar etsin diye zarf atıyosun

6. 31 Mayıs 2010
  7. LENA26

LENA26 seni her gördüğümde... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynı şey bizimde başımızda... gelme gitme diyemiyoruz mecbur güleryüz gösteriyoruz kıza... kızda çok pişkin sağolsun hiç bişiy anlamıyor...en ufak bişiyde kardeşimle karşı karşıya bırakıyor bizi... kardeşime söylediğim de resmen boğaz boğaza kavga ettik... en iyisi inada bindirmesin diye susuyoruz şuan ayrılacakları günü iple çekiyoruz ailecek... ama bazı şeyler surata söylenmiyor tabii... bence o çocuk ailenin sizin hakkınızdaki laflarına şahit olmuş... galiba aileden pek onay alamamışsın... zamanını boşa harcama...

8. 31 Mayıs 2010
  9. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    Allah Allah bu kadar uzun ilişkide annesinin sana bunu hissettirmemesi garip geldi bana...bence böyle bişey yoktur,çocuk kendi sevgilisiyle arası bozuldu diye sinirini sizin ilişkinizden çıkarıyor da olabilir.ya da çocuk kıza kötü davranmıştır,sevgilinde bunu öğrenip çocuğa tepkisini koymuştur,çocukta kin beslemiştir sevgilinle aranızı bozmak için söylüyordur bunu

inan herşey olabilir canım,benimde kardeşimle sevgilimin arası çok iyidi,sevgilimin bana yaptığı kötü bişeye kardeşim şahit olmuş tesadüfen,şimdi kardeşim sevgilimden nefret ediyor,ve ben bişey yapamıyorum,sevgilime de anlatamıyorum bunu,çünkü olacakları kestiremiyorum,

ben biraz hayalperestimdir,ne bileyim belki çocuk ablanı dövmüştür,kötü davranmıştır,sevgilinde tepkisini vermiştir,çocukta sizin aranızı bozmaya kalkmıştır belki,bence bu işin altında kesinlikle bişeyler var

çünkü annesi sevgiline ayrıl dese,bence sevgilin senle annesini aynı ortama sokmazdı,aranıza mesafe koyardı böyle yüzgöz etmezdi,''aman annem burcunun yanında pot kırmasın yoksa çok kötü şeyler olur'' diye düşünüp sizi birbirinizden uzak tutardı.

bence kesinlikle bilmediğin şeyler var..

Son düzenleyen: Moderatör: 31 Mayıs 2010
  10. 31 Mayıs 2010
  11. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    canım çok haklısın. çelişkiler olmasa zaten Burda konu açmam "doğrudur olaBilir" der geçerim. ama kadın her fırsatta ne kadar değer verdiğini hissettirir, yani herşeyimi düşünür, suratımı asık görsün oğluna kızar, oğluna Baskı yapar askere git gel de nişanınızı yapalım diye, Beklemiyorum yani Böyle Bişeyi o kadından. doğruysa eğer valla helal olsun süper rol yapmışsın derim yani.. sevgilimin ağzını arasam huyumu Biliyorum gerisi gelir, o da gider aBlasını mahveder sen nasıl Benim ilişkimi karıştırırsın nasıl iftira atarsın anneme diye.. Daha öncesinde annesi çok gergindi ben de onlardaydım, aşkım Ben eve gideyim annen çok gergin misafir çekemez insan Böyle gerginken Bilirim dedim diye sevgilim Bana nasıl kızdı "annem seni misafir olarak mı görüyor senden mi rahatsız olacak" diye. sen sana verilen değeri görmüyo musun da sen misaifr misin de... şimdi Böyle Bişeye inandiğima Bile kızar, ama işte yok mu o "acaBa"... içime kurt düştü Bi kere..

12. 31 Mayıs 2010
  13. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    yok gülüm yooook. Ben sizin gelin hanım gibi pişkin değilim.. istenmediğim yere gitmem.. Ben vejeteryanım diye etsiz yemekler yapilir gün Boyu yalvar yakar çağirilir öyle giderim. BaBası evime sütümü yumurtamı gönderir.. yani sevgilimden çok onlar düşünür sever Beni,, merak etmeyin sizin anlattiğiniz "genelleme" içerisinde değilim Ben. Yüzsüz yaptın çıktın Valla Beni.. Ben zaten çelişkileri anlatıyorum farkındaysan. öyle gittiğimde soğuk olsalar gene anlarım istenmediğimi Bi daha da ayağimi atmam, ama oğullarından çok kendileri çağirir, kadın zorla geldi annemle tanişti yahu, Başka Bi konumda anlatmıstım resmen emrivaki yaptı geldi annemle tanıştı annem istemediği halde, zamanımı da Boşa harcamam aBla emrin olur şu işin aslını Bi öğreneyim de hele.. !

14. 31 Mayıs 2010
  15. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar sevgilimin aBlası bu çocuktan ayrılmak için Bahane arıyordu. Beni Bırakmıyor ne desem de Bıraksa diyordu, en son annem seni istemiyor, seni Bana yakıştırmıyor demiş. laf lafi açmış annesini iyice kötülemiş, annem Bizim mutluluğumuzu istemiyor aynı Baskıyı şafağa da yapiyor sana Burcudan iyilerini bulurum diyor demiş, yani çocuk ailenin içine giren Biri değil, direk kadından bişey duyması mümkün değil, sevgilimin aBlasından duymuş Bu lafları.. hadi ayrılmak için bahane uydurdun Benim ilişkimi neden kattın ? Ben şimdi kime ne soracam ?

16. 31 Mayıs 2010
  17. banueralp

banueralp Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben senin yerinde olsam sevgilimin annesiyle veya önce sevgilimle konuşurum açık açık. sen iki yüzlü durumuna düşcen diye b u insanın kusura bakma ama belkide hayatını değiştiricek. ne olursa olsun ciddi ve konuşulması gereken bişey. bu ufak bişey değil bana göre. ben olsam konuşurdum

18. 1 Haziran 2010
  19. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163

yok kuzum yaa.. sürekli Bi aradaydık zaten öyle ara bozacak Bi insan değil ki.. sadece sevgilimin aBlası ayrılmak istiyordu uzun zamandır, çocuk Bırakmıyordu en sonunda annem ayrılacaksın diye tutturdu demiş işte.. ya kim niye ayriliyosa ayrılsın banane ? Benim derdim değil ki ? Tek derdim bu ikiyüzlülük nerden çıktı ? bu laf niye çıktı.. aslı varsa valla bitiririm Bu ilişkiyi Ben.. derdim emin olmak.. söz verdim.. aramızda kalacak dedim.. yoksa gidip sorarım Böyle Bi laf duydum doğru mu derim..