İçimi dökmek istiyorum.. :( Bakın lütfen..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve derinimm tarafından 19 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

19 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : derinimm
  1. derinimm

derinimm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba yine ben..:kedi: kızlar benim büyük ölçüde desteğe ihtiyacım var.. Bilenleriniz vardır uzun süreli bir ilişkim vardı bikaç ay oldu biteli.. Ben mi takıntılıyım bilemiyorum bu unutanlar nasıl oluyorda unutuyor diye hayret etmiyorum değil.. İçimde kalan o kadar çok şey varki.. İlk aşkımdı ve çok uzun sürdü.. Biteceğinede bi an olsun inanmıyordum.. Bitmesi benim için tam bir yıkımdı.. Bende onun ilk aşkıydım.. Lisede tanıştık.. Herşey çok güzel gidiyordu.. O kadar hayalimiz vardı ki.. Deli gibi seviyordu beni herşeyi yapardı herkesi alırdı karşısına.. Ben de onu aynı şekilde seviyordum.. Hiçbişey ayıramazdı bizi.. Evlilik hayallerimiz vardı çocuklarımızdan konuştuk evimizden konuştuk.. Ailemizdende çoğu kişi biliyordu.. Etrafımızdan kimse inanamadı ayrıldığımza.. Ayrılma gerekçesine gelince.. Tam olarak bende bilmiyorum anlayamadım hala.. Çok kötüydü aramız neden böyle davrandığını sordum dayanamıyordum artık.. Sevmiyorum artık eskisi gibi hissetmiyorum dedi bana.. Belli ediyordu ama ben yinede inanmak istemiyordum.. Ama neredeyse 6 ay olacak ayrıyız.. Bi kez olsun dönmek istemedi bana.. Ve çok mutlu.. Bu beni mahvediyor.. Atlatamıyorum bir türlü.. Yinede herşeyde ondan bi parça buluyorum.. Unutamıyorum.. Bilmiyorum belkide ilk aşk olduğu için ve ondan sonrada hayatıma kimse girmediği için unutamadım onu.. GERÇEKTEN ÇOK İNANDIM.. Çok umut bağlamıştım.. İnanılmaz bir hayal kırıklığıydı beni sevmediğine inanamıyorum.. Yani neden neden?? Evlenecektik.. Ve çok özel şeyler yaşadık.. Nasılda güveniyordum.. O nasıl unuttu.. O da çok seviyordu.. Emindim.. Nasıl olduda böyle değişti.. O kadar uzun msjlar atmıştımki ona hep sordum neden diye.. Hani şöyleydi böyleydi söz vermiştin.. Hiç oralı olmadı.. Yeter lütfen dedi kestirip attı.. Yani hiç bir açıklamada yapmadı.. Neden böyle yaptı dersiniz.. Şuraya yaşadıklarımızn her ayrıntısını yazsam sizde inanamazsınız.. Offff :gitme: Allah'ım sen sabır ver.. Sadece ona sığınıyorum.. Şimdi başka bir kızla görüşüyormuş.. Nasıl yapar bana bunu nasıl.. :gitme: Kimseye bişey söylemiyorum artık onun hakkında.. Onada bişey demiyorum.. Ben onun gibi başkalarıyla yapamıyorum.. Gerçekten çok saf sevdim.. Ve bitti.. İnanamıyorum.. Yapabileceğim bişey var mı kızlar.. Desteklerinizi bekliyorum mafoldumben

2. 19 Mayıs 2010
  3. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    yapabileceğiniz tek şey unutmak bazı insanlar nedense uzun süreli ilişkilerden sıkılır.zaten bazı evliliklerde bu yuzden bitmiyormu dua edin ki evliyken olmadı bunlar.eğer size dönerse tekrar kabul ederseniz sonunuz yine ayrılık olur.kendinizi boşa üzmeyin o sizi kaybettiği için üzülsün

4. 19 Mayıs 2010
  5. derinimm

derinimm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Dönmez ki zaten.. Ama kabullenmek çok zor geliyor.. Artık güvenemem kimseye.. mafoldumben

6. 19 Mayıs 2010
  7. poldi

poldi Bir umut var mı? Üye

Beğenildi:
    683
    Ödül Puanları:
    148
    Derincim ilk aşkınmıştı, herşeyin ilkini onla yaşamışsın, hayallerin olmuş, beklentilerin olmuş.Hayallerin oldukça ümitlerinde olmuş. Sen fazla hayatının merkezine koyarak yaşamışsın onu. Çok ümit beslemişsin hep onunla olacağına. Olmayıncada aşırı bir hayal kırıklığı yaşamışsın, ayrılığın acısından fazla asıl seni üzen bu bence. Herkes unutursun diyecektir, unutacaksında mutlaka. Hepimiz sevdik ne acılar yaşadık, ne gözyaşı döktük ama böyle bir acı daim olmaz ki. Tamam ağla bağır, çağır kır dök nereye kadar tatlım, bir ömür boyu onun ardından ah ederekmi yaşayacaksın? seni istememiş sanada gitmek yakışır canım benim, sakın onu arama artık, sen bundan sonra kendi yoluna bak. Adam yeni sevgisiliyle gezip tozarken, sen böyle üzgün hiç yakışıyormu sana, biran önce toparlan unutma kimse vazgeçilmez değildir günün birinde öyle biri çıkar ki karşına, o zaman ben hiç sevmemişim meğersem onu ya bile dersin, unutma sakın..

8. 19 Mayıs 2010
  9. pamuk_helva

pamuk_helva AslaPesEtmeMücadeleUmutur... Pro Üye

Beğenildi:
    2.170
    Ödül Puanları:
    163
    Herseyde bir hayir vardir canim....kalb unutamaz belki ama zamanla alisir onsuzluga...Zamanla icindeki yara kalbindeki sizi hafifler....Herseyi oluruna ve zaman birak
    ...Zaman herseyin ilacidir...Hersey gönlünce olsun...

10. 19 Mayıs 2010
  11. derinimm

derinimm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    asla bırakmaz dediğim bile yarı yolda bırakıyorsa.. yinede inancımı kaybetmeli miyim bilmiyorum umarım bana herşeyi unutturabilecek biri çıkar karşıma.. :KK43:

12. 19 Mayıs 2010
  13. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    herkesin buna yakın bir hikayesi vardır sanırım.
    bazıları senin kadar yoğun yaşar, bazıları daha kolay atlatır.
    bence senin şu anda yaptığın hata hala geçmişi düşünüp "neden" diye sormak.
    her şeyin bir sonu olduğu gibi şöyle ya da böyle ilişkilerin da bir sonu var.
    nedeni yok işte.
    güzel şeyler yaşadın ve bitti.
    hayatın devam ettiğini, artık o ilişkinin ya da ilişkiyi düşünmenin sana hayır getirmeyeceğini kabulleip
    yoluna devam edeceksin.
    başka yolu yok bunun.
    bak buraya yazıyorum üzerinden bir yıl geçmiş olduğunda bu günleri hatırlayıp bu kadar kendini yıprattığın için pişman olacaksın.
    hatta belki de hayatında o kadar güzel bir ilişki yaşayacaksın ki "aslında ben daha önce hiç sevilmemişim" diye düşüneceksin.
    belki hayatın boyunca sızısı içinde kalacak ama
    bu onu özlemenin ya da hala sevmenin sızısı değil
    birinin seni bu denli üzmesine izin vermiş olmanın sızısı olacak.

Son düzenleme: 19 Mayıs 2010
  14. 19 Mayıs 2010
  15. Gunicen

Gunicen Ve aşk,eş anlamlı adınla! Pro Üye

Beğenildi:
    1.118
    Ödül Puanları:
    188
    Tatlım Olmuşla Ölmüşe Çare Yoktur..

Bi Şekilde Kendini Toplayacaksın..

16. 19 Mayıs 2010
  17. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ocak ayında konu açmışsın sevgilinle 1 yıldır beraber olduğunu ve onu çok sevdiğinden felan bahsetmişsin.

Seni hiç aramıyormuş,seninle vakit geçirmek istemiyormuş...Birkaç kez ayrılmışsınız ama dönen sen olmuşsun :nazar:

Hep içinde bir ümit taşıyorsun sanırım sen.

Sonra mayıs ayında tekrar bir konu açmışsın,ayrıldık 5 ay önce diye.Ama hesaplayınca sadece 3 ay geçiyor ayrılmanızdan beri.

Çok yalvardım dönmedi demişsin...

Neden yalvarıyorsun ki ,istemiyormuş işte gülüm ,neden zorluyorsun .Sadece senin sevginle bir ilişki ayakta durur mu sanıyorsun.

Hayatında başka biri de varmış.O çoktan yolunu çizmiş arkadaşım.Sen de mecbursun artık unutmaya.

18. 19 Mayıs 2010
  19. derinimm

derinimm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ocak ayında ayrıldık.. günü gününe hesaplamıyorum zaten yaklaşık olarak yani.. 3 ay 5 ay takıldığınız şeye bakın.. ya neden böyle acımasız yorumlar yapıyorsunuz anlamıyorum.. sizde bi kadınsınız duygularımı anlamanızı bekliyorum.. ve çok iğneleyici konuşuyorsunuz.. bu tür düşüncelerinizi kendinize saklayın lütfen.. moralimi düzeltecek bişeyler arıyorum hatalarım olabilir unutmam gerekiyor olabilir.. bildiğiniz çoğu şeyi ben de biliyorum.. ama üzgünüm mutlu olamıyorum.. bunu nasıl atlatacağımı bilemiyorum.. sadece bu.. hoşunuza gitmediyse yorum yapmayın.. her ne kadar anladığınızı zannetsenizde benim yerimde olmadan benim duygularımı yaşamadan beni anlayamazsınız.. genel olarak söylüyorum bunu.. yinede teşekkür ederim..