icimin kavruldugunu hissettim.

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve Moonlight tarafından 6 Haziran 2008 başlatılmıştır.

6 Haziran 2008
    Konu Sahibi : Moonlight
  1. Moonlight

Moonlight Huzur'da.. Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    Gecen gun biraz uzandim.Ruyamdaki kiz bebege sorular soruyordum cocugum olacak mi dedim. evet dedi.kiz mi erkek mi dedim kiz dedi. ne zaman dedim? ama cevabini alamadan uyandim. Kalktigimda icimi kavruldugunu hissettim.Hasret atesi gibi bir seydi sanki.:çok üzgünüm:evet ne zaman bir bebek okusu cekecegim icime.Eltim gecen sene evlendi ve hemen hamile kaldi.oraya gitmemize iki hafta var.Ben gozumdeki yaslari nasil belli etmicem.Nasil eziklik hissetmeden sevecegim bebegini.Bana aciyan gozlarla bakilmasini engelleyebilir miyim.Bana cevap verebililir misiniz?senağlama

2. 6 Haziran 2008
  3. zeytingxoxzlxux

zeytingxoxzlxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba satı yaprak acaba kaç senedir bebeğiniz olmuyor ve kesin bir nedeni var mı ?

4. 6 Haziran 2008
  5. gxuxlesin

gxuxlesin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    a.s.sarı yaprak canım bak ne güzel rüya görmüşsün inşallah tez zamanda çıkar rüyanda, bebeğini kucağına alırsın.kendini sakın üzme her işte bir hayır vardır hep olumlu düşün.inşallah seneye kızını kucağına alırsın.dualarım seninle.

6. 6 Haziran 2008
  7. Efla

Efla bize bağışla Allahım Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    bu kadar üzülmeyin lütfen.
    Allah çaresiz dert vermesin.
    dr a gittiniz mi,neden çocuk olmuyor?
    yaşınız kaç?

8. 6 Haziran 2008
  9. OZLEMKELES

OZLEMKELES Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım üzülme inşallah olacak bak rüyanda bile çıkmış rabbim deniyordur sabrını üzülme stres bebegin olmaması için başlı başına bi sebeb biliyorum çok zor olacak yaşamış biri olarak söylüyorum ama inşallah birgin eltin senin bebeğinin yanına gelecek sabret güzel günler seni bekliyor inşallah

10. 6 Haziran 2008
  11. antlara

antlara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya anlamıyorum çocuk olmuyor diye kendinizi bu kadar yıpratmanıza..herşeyin bir zamanı vardır elbette..olursa olur olmazsada yapılacak birşey yoktur..yani dünyanın yada hayatın sonumu..önce sağlığınız yerinde olsun ...

12. 6 Haziran 2008
  13. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Kimsenin sana acıyarak bakan gözlerle süzmesine izin verme.Herşeyin bir zamanı var, eltinin bu sene oldu seninde seneye olur.Kendine acıma, millet hep konuşur hiç susturamazsın çocuğun olur bu sefer de başka şey konuşur....O yüzden onları takma...

14. 6 Haziran 2008
  15. Moonlight

Moonlight Huzur'da.. Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    arkadaslar teselli icin cok tesekkur ederim.2,5 yillik evliyiz.Doktora gittik. bir asilama gecirdim olmadi.
    3 ay klomen kullandim.Yine yok.sabrimin tukenmesinden, bu nsurecte yipranmaktan endise ediyorum.Sorunun olmadigini soyledi doktorlar.3 doktor dedistirdim.Allahin bir zamani vardir degilmi? korkuyorum.3 eltim var hepsininde cocuklari oldu.Ama benim olmadi Ya SABIR.

16. 6 Haziran 2008
  17. Moonlight

Moonlight Huzur'da.. Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    Yasim 22. emin olun onlarin cocuklarimi kendi yavrum mus gibi seviyorum.mutlu oldum benden sonraki eltimin hamile kalmasinada.bilmiyorum.zaten evde ben acmasam esim hic bu konuyuda acmaz.sozlu olmasada uzerimde baskalari tarafindan psikolojik baski var. hayirlar ver ya rabbi.

18. 6 Haziran 2008
  19. Efla

Efla bize bağışla Allahım Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim,yaşın da çok genç. üzülme boşuna. belki zamanı daha gelmemiştir. moralini yüksek tut,stresten uzak dur. dr a gitmeye devam edersin,gerekirse eşin de gitsin.

sen de eşinle evliliğinin tadını çıkar. bir bakarsın bebiş süpriz yapıp gelir.
    üzme kendini,ok.